SKIRESULTATER 2015/2016

HOVDENRENNET (Hovden Sportsklubb)

Lørdag 12/12 fri

Jenter 12 (3 km):

(15) Maren Engenes Åberg 11.15

Gutter 13 (3 km)

(9) Aksel Ødegård 08.40

Jenter 15 (5 km)

(9) Ann Malen Engenes 18.42

Gutter 16 (5 km)

(14) Daniel Hetland 16.20

 

HEDDALSPRINTEN (Heddal IL)

Lørdag 2/1 fri

Gutter 9

Kai Ragnar Engenes Åberg

Jenter 12

(8) Maren Engenes Åberg 10.24

Gutter 13

(18) Aksel Ødegård 09.18

 

DRANGEDALSRENNET PÅ GAUTEFALL (Drangedal IL)

Søndag 3/1 fri

Gutter 9 (1 km)

Kai Ragnar Engenes Aaberg 04.56

Jenter 12 (2 km)

(4) Maren Engenes Aaberg 06.52

Gutter 13 (3 km)

(6) Aksel Ødegård 10.06, (12) Sander Emil Ospevoll 12.31, (15) Fredrik Grude 13.08, (16) Sebastian Torp 16.50

Gutter 16 (5 km)

(6) Daniel Hetland 17.31

 

ODDERSJAARENNET PÅ HØGÅS (Oddersjaa)

Lørdag 9/1 klassisk

Gutter 9 (1 km)

Kai Ragnar Engenes Aaberg 05.16

Jenter 11 (2 km)

(6) Maren Engenes Aaberg 08.27

Gutter 13 (3 km)

(8) Aksel Ødegård 11.34, (9) Sander Emil Ospevoll 14.01

Jenter 15 (5 km)

(4) Ann Malen Engenes 22.26

Gutter 16 (5 km)

(7) Daniel Hetland 15.29

 

VINDBJARTRENNET PÅ HØGÅS (Vindbjart IL)

Søndag 10/1 fri

Gutter 9 (1 km)

Kai Ragnar Engenes Aaberg 4.57

Gutter 13 (3 km)

(7) Aksel Ødegård 10.18

Jenter 15 (5 km)

(3) Ann Malen Engenes 18.52

Gutter 16 (5 km)

(8) Daniel Hetland 15.08

 

KM AGDER OG ROGALAND PÅ HØGÅS (Otra IL)

Lørdag 16/1 klassisk

Gutter 9 (1 km)

Kai Ragnar Engenes Aaberg 05.13

Gutter 10 (1 km)

Bendik Grunde 05.18

Jenter 12 (2 km)

(7) Marie Hodne Hørsdal 07.54, (12) Maren Engenes Aaberg 08.14

Gutter 13 (3 km)

(12) Aksel Ødegård 11.01, (18) Fredrik Grunde 12.32

Jenter 14 (3 km)

(7) Regine Hodne Hørsdal 12.08

Jenter 15 (5 km)

(7) Ann Malen Engenes 19.30

Gutter 16 (5 km)

(11) Daniel Hetland 17.23

 

KM AGDER OG ROGALAND PÅ HØGÅS (Otra IL)

Søndag 17/1 fri

Gutter 9 (1 km)

Kai Ragnar Engenes Aaberg 04.53

Jenter 10 (1 km)

Johanne Dønnestad Haugen 07.42

Gutter 10 (1 km)

Bendik Grunde 04.37

Jenter 12 (2 km)

(11) Marie Hodne Hørsdal 07.55, (13) Maren Engenes Aaberg 08.01

Gutter 13 (2 km)

(15) Aksel Ødegård 06.21, (24) Fredrik Grunde 07.59

Jenter 14 (2 km)

(9) Regine Hodne Hørsdal 07.12

Jenter 15 (4 km)

(5) Ann Malen Engenes 15.16

Gutter 16 (4 km)

(13) Daniel Hetland 13.21

Kvinner 17 (4 km)

(5) Larisa Nedbaeva 19.49

 

OSLO SKIFESTIVAL (Norges Skiforbund)

Lørdag 23/1 fri

Jenter 12 (2 km)

(76) Marie Hodne Hørsdal 08.38

Jenter 14 (3 km)

(46) Regine Hodne Hørsdal 10.27

 

TORRIDALSRENNET PÅ SANDRIPHEIA (Torridal IL)

Lørdag 30/1 fri

Gutter 9 (1 km)

Kai Ragnar Engenes Aaberg 05.30

Jenter 12 (2 km)

(3) Maren Engenes Aaberg 08.27

Gutter 13 (3 km)

(5) Aksel Ødegård 10.29

Gutter 16 (4 km)

(1) Daniel Hetland 13.47

 

GJERSTADRENNET PÅ KLEIVVANN (Gerstad IL)

Søndag 31/1 fri

Gutter 9 (1 km)

Kai Ragnar Engenes Aaberg 02.45

Gutter 10 (2 km)

Bendik Grunde 06.37

Jenter 11 (2 km)

(1) Hanne Eik-Jørgensen 07.06

Jenter 12 (2 km)

(3) Marie Hodne Hørsdal 05.30, (6) Maren Engenes Aaberg 06.11

Gutter 13 (3 km)

(1) Aksel Ødegård 09.05, (3) Fredrik Grunde 10.37, (4) Sander Emil Ospevoll 11.48

Jenter 15 (5 km)

(1) Ann Malen Engenes 16.43

Jenter 17 (5 km)

(1) Larisa Nedbaeva 18.09

 

BROKKE MINITOUR (VALLE IL)

Lørdag 6/2 klassisk

Gutter 13 (3 km)

(8) Aksel Ødegård 16.45

Gutter 16 (5 km)

(3) Daniel Hetland 15.59

 

KS RENNET I SIRDAL (Kverneland Ski)

Lørdag 6/2 skøyting

Jenter 12 (2 km)

(4) Marte Hodne Hørsdal 07.46.3

Gutter 16 (5 km)

(3) Daniel Hetland 15.59

 

BROKKE MINITOUR (VALLE IL)

Søndag 7/2 bakkeløp

Gutter 13

(8) Aksel Ødegård 09.19

Gutter 16

(8) Daniel Hetland 17.20

 

HOVEDLANDSRENNET i FAUSKE (Norges skiforbund, Rognan IL, Fauske IL)

Fredag 26/2 klassisk

Jenter 15 (5 km)

(133) Ann Malen Engenes 19.11.6

Gutter 16 (7,5 km)

(205) Daniel Hetland 23.58.0

 

HOVEDLANDSRENNET i FAUSKE (Norges skiforbund, Rognan IL, Fauske IL)

Lørdag 27/2 langrennscross

Jenter 15

(97) Ann Malen Engenes 7.47.5

Gutter 16

(149) Daniel Hetland 6.33.6

 

HOVEDLANDSRENNET i FAUSKE (Norges skiforbund, Rognan IL, Fauske IL)

Lørdag 27/2 sprint

Jenter 15

(126) Ann Malen Engenes 2.46.30

Gutter 16

(230) Daniel Hetland 3.13.27

 

 

KM AGDER OG ROGALAND PÅ FEED SKIARENA (Tonstad IL)

Lørdag 5/3 sprint

Jenter 12

(2) Marie Hodne Hørsdal 01.55.7

 

 

KLUBBMESTERSKAP SØNDAG 13/3

Hopprenn

Liten bakke:

Klasse 2010

William Lorentzen

Klasse 2007

Kai Ragnar Aaberg 6.5 m, 7 m

Klasse 2006

Bendik Grunde 6.5 m, 7m

Klasse 2005

Noa Midstøl 6.5 m, 7m, Sondre Gjeruldsen 6 m, 5.5 m, Jonas Rydningen 5.5 m, 5 m

Klasse 2004

Marie Hørsdal 4.5 m, 5.5 m

Klasse 2003

Fredrik Grunde 5 m, 5.5 m

Stor bakke:

Klasse 2003

Sander Emil Ospevoll 13.5 m, 14 m

Damer

Anna Signe Dønnestad 16.5 m, 16 m

Langrenn

Liten runde:

Jenter 2011

Sara Elise Jacobsen 11.20

Gutter 2010

Magnus Mortensen 07.41

Gutter 2009

William Lorentzen 06.23

Jenter 2008

Marte Gjeruldsen 07.11

Gutter 2007

Kai Ragnar Aaberg 03.49, Leo Nicolai Ospevoll 03.57

Jenter 2007

Sara Mortensen 10.02

Gutter 2006

Bendik Grunde 05.57

Jenter 2005

Hanne Eik-Jørgensen 06.05

Gutter 2005

Noa Midstøl 06.32, Andreas Jacobsen 07.02, Jonas Rydningen 07.31

Store jordet:

Jenter 2004

1) Marie Hørsdal 12.51, 2) Maren Engenes Aaberg 14.23

Gutter 2003

1) Fredrik Grunde 12.21, 2) Sander Emil Ospevoll 13.05

Jenter 2002

1) Regine Hørsdal 12.35

Store på jordet:

Jenter 2001

1) Ann Malen Engenes 11.45

Herrer

1) Mats Risholt 11.36, 2) Vetle Dalene 12.03, 3) Rune Midstøl 13.08

Damer

1) Heidi Lorentzen 12.46, 2) Anna Signe Dønnestad 14.13

AKTIVITETER

Gutter 19

20.06 kl. 20.30 på Planen

Express/Rygene - Trauma

Gutter 10

21.06 kl. 18.00 på Holviga kunstgress

Jerv 3 - Rygene

Jenter 13

21.06 kl. 18.00 på Planen

Rygene - Myra

Jenter 13

22.06 kl. 18.00 på Planen

Rygene - Gjerstad

A-laget

24.06 kl. 15.00 på Kringla

Froland - Rygene

 

RESULTATER

24.06: A-laget

Froland - Rygene 2-1

22.06: Jenter 13

Rygene - Gjerstad 3-0

21.06: Jenter 13

Rygene - Myra 7-0

20.06: Gutter 19

Express/Rygene - Trauma 1-3

17.06: A-laget

Rygene - Øyestad 1-1

16.06: Damelaget

Gimletroll 2 - Rygene 1-1

14.06: Jenter 13

Lillesand 2 - Rygene 0-1

13.06: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 4-2

12.06: Jenter 13

Lia - Rygene 2-1

09.06: A-laget

Trauma - Rygene 7-1

07.06: Damelaget

Rygene - Lyngdal 2 12-0

06.06: Gutter 19

Express/Rygene - Randesund 2 5-2

05.06: A-laget

Rygene - Hånes 3-2

31.05: Damelaget

Donn - Rygene 7-2

31.05: Jenter 13

Rygene - Vegårshei 7'er 3-1

30.05: Gutter 19

Lillesand - Express/Rygene 4-2

24.05: A-laget

Hisøy - Rygene 0-2

22.05: Damelaget

Rygene - Express 3-2

22.05: Gutter 19

Imås - Express/Rygene 2-5

21.05: Jenter 13

Lillesand 1 - Rygene 0-1

19.05: A-laget

Rygene - Imås 3-5

18.05: Damelaget

Vindbjart - Rygene 4-2

18.05: J 13

Rygene - Birkenes 2 7'er 3-0

15.05: A-laget

Rygene - Lillesand IL 3-0

11.05: A-laget

Birkenes - Rygene 2-0

10.05: G 19

Lia - Express/Rygene 4-6

10.05: J 13

Imås - Rygene 2-4

08.05: Damelaget

Rygene - Gimletroll 3 3-3

03.05: Damelaget

Flekkefjord - Rygene 3-3

03.05: J 13

Rygene - Express 7'er 1-9

02.05: A-laget

Randesund 2 - Rygene 2-3

01.05: J 13

Birkenes 1 - Rygene 8-0