UNDERGRUPPENE 1933-2016 (ufullstendig)

År

Fotball

Ski

Friidrett

Skøyter

Håndball

Volleyball

 

 

 

 

 

 

 

1934

Ole Aanonsen

Knut Sørensen

 

Kristen Sandberget

 

 

1935

Knut Forsberg

 

Johan Buflaten

 

 

 

1936

Asbjørn Sørensen

Aadne Aanonsen

Johan Buflaten

Kåre Buflaten

 

 

1937

Aadne Aanonsen

 

Johan Buflaten

 

 

 

1938

Nils Stokkedalen

Bjarne Thorsen

Håkon Fjeldal

 

 

 

1939

Ragnvald Dalen

Henry Buflaten

Håkon Fjeldal

 

 

 

1940

Arnt Andersen

Henry Buflaten

Olaf Dalen

 

 

 

1941

Ingvar Christensen

Erling Andersen

Lars P. Pettersen

 

 

 

1945

Sven Nyland

Trygve Karlsen

Odd Olsen

 

 

 

1946

Håkon Pettersen

Trygve Karlsen

Magnus Solheim

 

 

 

1947

Henry Buflaten

Stian Buflaten

Olaf Dalen

 

 

 

1948

 

 

 

 

 

 

1949

 

 

 

 

 

 

1950

 

 

 

 

 

 

1951

Stian Buflaten

Nils K. Nilsen

T. Danielsen

 

 

 

1952

 

 

 

 

 

 

1953

 

 

 

 

 

 

1954

Henry Jensen

Nils K. Nilsen

Trygve Karlsen

 

 

 

1955

 

 

Håkon Fjeldal

 

 

 

1956

 

Håkon Fjeldal

Håkon Fjeldal

 

 

 

1957

 

 

 

 

 

 

1958

 

 

 

 

 

 

1959

Kjell Thorsen

Stian Buflaten

Håkon Fjeldal

 

 

 

1960

 

 

 

 

 

 

1961

Paul Jensen

Harald Jensen

Erling Homdrom

 

 

 

1962

 

 

 

 

 

 

1963

Harald Jensen

O. Berntsen

 

 

 

 

1964

Knut Furre

Anders Glidje

 

 

 

 

1965

 

 

 

 

 

 

1966

Kjell Thorsen

Anders Glidje

Reidar Haugå

 

 

 

1967

Jens Mortensen

Anders Glidje

Aanon Aanonsen

 

 

 

1968

Kjell Thorsen

Håkon Pettersen

 

 

 

 

1969

Ivar Eriksen

Håkon Pettersen

 

 

 

 

1970

Aanon Aanonsen

Trygve Karlsen

Solveig Hansen

 

 

 

1971

Aanon Aanonsen

 

 

 

 

 

1972

Jon Furre

Trygve Karlsen

Roald Olsen

 

Solveig Aanonsen

 

1973

Jens Mortensen

Roald Jensen/Erling Nilsen

 

 

Astrid Andersen

 

1974

Jens Mortensen

 

 

 

 

 

1975

Arild Nilsen

Børulf Håkedal

 

 

Solveig Aanonsen

 

1976

Leif Jan Råna

Børulf Håkedal

Olaf Sonesen

 

Grete Engenes

 

1977

Leif Jan Råna

Børulf Håkedal

Olaf Sonesen

 

Bente Risholt

 

1978

Paul Jensen

Kjell Thorsen

Paul Jensen

 

Bente Risholt

 

1979

Roald Jensen

Kjell Thorsen/Arne Birger Homdrom

Grete Risholt

 

Reidun Glomsaker

 

1980

Aanon Aanonsen

Kjell Thorsen

Thorleif Nilsen

 

Gunn Madsen

 

1981

Vidar Hansen

Grete Risholt

Thorleif Nilsen

 

Solveig Sivertsen

Astri Thorsen

1982

Roald Jensen

Berit Dalen

Eivind Magnussen

 

Reidun Glomsaker

Astri Thorsen

1983

Bjarne Thorsen

Berit Dalen

Eivind Magnussen

 

Astri Dalen

Inger Jensen

1984

Gudmund Guttormsen

Ivar Eriksen

Arild Jacobsen

 

Astri Dalen

Linda Asbjørnsen

1985

Gudmund Guttormsen

Ivar Eriksen

Odd Sivertsen

 

Astri Dalen

Linda Asbjørnsen

1986

Johnny Aanonsen

Ivar Eriksen

Erna Engenes

 

Astri Dalen

Gerd Glomsaker

1987

Svenn Solheim

Grete Risholt

Roald Madsen

 

Erna Engenes

Elin Mortensen

1988

Svenn Solheim

Anna S. Dønnestad

 

 

Erna Engenes

Hilde Friisø-Jensen

1989

Svenn Solheim

Thorbjørn Nilsen

 

 

Erna Engenes

Svein Madsen

1990

Svenn Solheim

Thorbjørn Nilsen

 

 

Gunn K. Davidsen

Anita Rislaa

1991

Gudmund Guttormsen

Thorbjørn Nilsen

Mai Britt Buflaten

 

Gunn K. Davidsen

Ragnhild Bjerga

1992

Gudmund Guttormsen

Ivar Nilsen

Borgny/Kåre Karlsen

 

 

Ragnhild Bjerga

1993

Gudmund Guttormsen

Ivar Nilsen

Kåre Karlsen

 

Gunn K. Davidsen

Anita Rislaa

1994

Jørgen Øiestad

Ivar Nilsen

 

 

Erna Engenes

Anita Rislaa

1995

Jørgen Øiestad

Ivar Nilsen

 

 

Anne Hilde Egrem

Elin Mortensen

1996

Leif Jan Råna

Ivar Nilsen

 

 

Anne Hilde Egrem

Elin Mortensen

1997

Leif Jan Råna

Ivar Nilsen

 

 

Anne Hilde Egrem

Elin Mortensen

1998

Leif Jan Råna

Ivar Nilsen

 

 

Anne Hilde Egrem

Elin Mortensen

1999

Jørgen Øiestad

Ivar Nilsen

 

 

Linda Skjulestad

Elin Mortensen

2000

Jørgen Øiestad

Ivar Nilsen

 

 

Elin Heggland

Elin Mortensen

2001

Jørgen Øiestad

Ivar Nilsen

 

 

Elin Heggland

Elin Mortensen

2002

Anette Mortensen

Ivar Nilsen

 

 

Tone Grude

Elin Bentsen

2003

Arne Isaksen

Egil Risholt

 

 

Unni Erlingsen

Elin Bentsen

2004

Arne Isaksen/Jan Henning Torjussen

Einar Sivertsen

 

 

 

Elin Bentsen

2005

Jan Henning Torjussen

Einar Sivertsen

 

 

Karianne Gjennestad

 

2006

Jan Henning Torjussen

Einar Sivertsen

 

 

Karianne Gjennestad

 

2007

Jan Henning Torjussen

Trond Strandenes

 

 

Emmy Øiestad

 

2008

Trond Olsen

Trond Strandenes

 

 

Emmy Øiestad

 

2009

Trond Olsen

Eirik Korsgaard

 

 

Linda Jensen

 

2010

Trond Olsen

Eirik Korsgaard

 

 

Gustav Samuelsen

 

2011

Trond Olsen

Eirik Korsgaard

 

 

Gustav Samuelsen

 

2012

Trond Olsen

Hege K. Engenes

 

 

 

 

2013

Trond Olsen

Hege K. Engenes

 

 

 

 

2014

Trond Olsen

Rolf Hørsdal

 

 

 

 

2015

Trond Olsen

Rolf Hørsdal

 

 

 

 

2016

Trond Olsen

Rolf Hørsdal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTIVITETER

 

 

RESULTATER

20.10: Gutter 19

Express/Rygene - Torridal 1-1

17.10: Gutter 19

Express/Rygene - Imås 7-2

13.10: A-laget

Øyestad - Rygene 0-1

10.10: Gutter 19

Randesund 2 - Express/Rygene 5-1

09.10: A-laget

Rygene - Trauma 3-0

09.10: Damelaget

Lyngdal - Rygene 1-7

06.10: A-laget

Lillesand - Rygene 1-5

27.09: Jenter 13

Rygene - Vegårshei 7'er 0-6

25.09: Damelaget

Rygene - Donn 1-1

23.09: A-laget

Hånes - Rygene 7-1

20.09: Damelaget

Express - Rygene 1-1

20.09: Jenter 13

Gjerstad - Rygene 2-0

20.09: Gutter 19

Express/Rygene - Våg 2 4-4

16.09: A-laget

Rygene - Hisøy 3-2

15.09: Jenter 13

Express - Rygene 5-0

13.09: Jenter 13

Rygene - Lillesand 1 0-0

12.09: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 2-5

11.09: Damelaget

Rygene - Vindbjart 1-1

07.09: Damelaget

Gimletroll 3 - Rygene 3-0

07.09: A-laget

Imås - Rygene 0-2

06.09: Jenter 13:

Torridal - Rygene 1-1

05.09: Gutter 19

Express/Rygene - Lillesand 5-1

02.09: A-laget

Rygene - Birkenes 2-4