SKIRESULTATER 2009/10-2015/16


SKISESONGEN 2009/10


KLUBBMESTERSKAP:

Hopp:

Liten bakke:

2002:

Vetle Leikvoll  7,5 m, 8 m, 7,5 m, totalt 23 m.

2001:

Ann Malene Engenes Åberg  3,5 m, 4m, 4m, totalt 11.5 m.

2000:

Ole Steine Olsen  5 m, 4 m, 6 m, totalt 15 m.

1999:

Øyvind Korsgaard  6,5 m, 7,5 m, 8 m, totalt 22 m.

1998:

Magnus Gjerstad Knutsen  6,5 m, 6,5 m, 7,5 m, totalt 20,5 m,  Daniel Risholt  4 m, 5 m, 4 m, totalt 13 m.

Mellom stor bakke:

1997:

Jonas Emil Dalen  6 m, 8 m, 10 m, totalt 24 m.

1996:

Sindre Morland  10 m, 9,5m, 10,5 m, totalt 30 m.

Stor bakke:

2000:

Andreas Jensen  16 m, 16 m, 15,5 m, totalt 47,5 m.

1994:

Rikard Aanonsen  16,5 m, 15,5 m, 16, 5 m, totalt 48,5 m.

1989:

Mats Risholt  11 m, 14 m, 17,5 m, totalt 42,5 m.

Langrenn:

Gutter 2007:

Kai Ragnar Åberg,  Alexander Pedersen

Jenter 2005:

Elise Øiestad 4.49, Mathilde Dale 4.00, Elena Kvist 4.15, Thea Elise Dalen 4.82, Sandra Råbu Nilsen 4.50, Maren Åberg Engenes 4.12,

Karoline Homdrom 6.13.

Gutter 2005:

Andreas Homdrom 4.92, Noa Midstøl 3.43

Jenter 2004:

Madelen Homdrom 4.06, Marie Hørsdal 3.38, Linea Pedersen, Tonje Johnsen 2.48, Karina Reiersen 3.24, Tonje Aanonsen 3.14, Emilie Aanonsen 4.14.

Jenter 2003:

Maia Lykke Knutsen 18.03

Gutter 2003:

Kristoffer Pedersen 4.09

Jenter 2002:

Regine Hørsdal 16.21, Karen Røinaas 15.59

Gutter 2002:

Hermann Irgens 15.37, Vetle Leikvål 16.17

Jenter 2001:

1) Ida Dale 21.06,  2) Ann Malene Engenes 21.12,  3) Melinda Reiersen 23.82

Gutter 2001:

1) Ole Stian Skarmyr 16.30,  2) Anders Råbu Nilsen 16.32

Jenter 2000:

1) Silje Johnsen 10.59,  2) Stine Råbu Nilsen 15.30,  3) Helene Marie Soot-Larsen 19.07

Gutter 2000:

1) Andreas Jensen 10.11,  2) Ole Steine Olsen 10.17

Gutter 1999:

1) Øyvind Korsgård 13.50

Jenter 1998:

1) Maria Erlingsen 16.03,  2) Ida Risbruna 19.46

Gutter 1998:

1) Magnus Gjerstad Knutsen 11.44,  2) Daniel risholt 22.49

Jenter 1997:

1) Elise Moland Hansen 11.03

Gutter 1997: 

1) Jonas Dalen 13.03,  2) Edvard Irgens 14.11,  3) Joakim Hermansen

Jenter 1995:

1) Lene Hodnebrog 13.13

Jenter 1994:

1) Kristine syvertsen 18.12

Gutter 1994:

1) Fritjof Røynås 17.20

Gutter 1993:

1) Espen Holter Pedersen 18.34

Gutter 1991:

1) Kjetil Hodnebrog 18.10,  2) Eivind Kvitstein 18.19

Gutter 1989:

1) Mats Risholt 19.23

Herrer 1971:

1) Trond Olsen 19.59


LANGRENN:

BUL Sprinten fristil på Gålå lørdag 28/11 (BUL):

Damer 19/20 år (10 km):

15) Thora Sivertsen  32.16


Vinjerennet fristil på Vierli skistadion søndag 29/11 (Vinje IL):

Herrer 19/20 år (10 km):

4) Jørgen Hodnebrog  21.17


Åpningsrenn fristil på Hovden lørdag 5/12 (Hovden SPK):

Jenter 8 år (1,5 km):

Maia Lykke Knutsen  10.12

Gutter 12 år (3 km):

14) Magnus Gjerstad Knutsen  12.34

Jenter 13 år (3 km):

6) Else Moland Hansen  11.17

Gutter 16 år (5 km):

3) Fridtjof Røynås  14.37,  16) Kristian Myrestøl Johansson  17.23,  18) Bendik Gundersen  19.21

Menn 19/20 år (10 km):

4) Jørgen Hodnebrog  27.25

Damer 19/20 år (5 km):

1) Thora Sivertsen  15.13

Menn senior (10 km):

4) Christopher Øiestad Syvertsen  26.31


VM mønstring Spar-Cup klassisk på Sjusjøen lørdag 12/12 (Sjusjøen Idrettsanlegg AL):

Menn 19/20 år (10 km):

107) Jørgen Hodnebrog  31.23.5

Damer 19/20 år (5 km):

17) Thora Sivertsen  16.24.2


VM mønstring Spar-Cup fristil sprint på Sjusjøen søndag 13/12 (Sjusjøen Idrettsanlegg AL):

Menn 19/20 år:

91) Jørgen Hodnebrog  3.09 (tid prolog)

Damer 19/20 år:

21) Thora Sivertsen  3.30 (tid prolog),  5 i kvartfianlen.


Oddersjaarennet klassisk på Sandrip søndag 3/1 (Oddersjaa SSK):

Jenter 16 år (5 km):

1) Christine Øiestad Syvertsen  20.14

Menn senior (11 km):

1) Christopher Syvertsen  33.48


Gjerstadrennet på Kleivvann fristil søndag 10/1 (Gjerstad IL):

Jenter 7 år (1 km):

Maia-Lykke Knutsen  07.10

Gutter 12 år (2 km):

5) Magnus Gjerstad Knutsen  07.00

Jenter 13 år (3 km):

1) Elise Moland Hansen  11.55

Gutter 16 år (5 km):

1) Fridtjof Røynås  15.13

Jenter 16 år (5 km):

1) Christine Øiestad Syvertsen  17.03

Gutter 17 år (10 km):

2) Espen Holter Pedersen  37.27 


NM på ski stafett Stokke søndag 24/1 (Stokke IL/Norges Skiforbund):

Menn senior (3x10 km):

88) Rygene IL (Ole Christian Falck, Christopher Syvertsen Øiestad, Jørgen Hodnebrog)  1.27.43.2


KM og Trollrennet fristil på Høgsås lørdag 30/1 (Otra IL): 

Jenter 8 år (1 km):

Maia-Lykke Knutsen  06.40

Gutter 12 år (2 km):

13) Magnus Gjerstad Knutsen  07.59

Jenter 13 år (3 km):

5) Elise Moland Hansen  10.39

Gutter 16 år (5 km):

6) Fridtjof Røynås  15.41

Jenter 16 år (5 km):

3) Christine Øiestad Syvertsen  19.04

Gutter 17 år (10 km):

11) Espen Holter Pedersen  35.55

Damer 19/20 år (5 km):

3) Thora Sivertsen  16.38

Menn senior (10 km):

8) Christopher Øiestad Syvertsen  31.16


KM og Trollrennet klassisk på Høgsås søndag 1/2 (Otra IL): 

Jenter 8 år (1 km):

Maia-Lykke Knutsen  07.27

Gutter 12 år (2 km):

16) Magnus Gjerstad Knutsen  09.52

Jenter 13 år (3,5 km):

5) Elise Moland Hansen  14.13

Jenter 16 år (7,5 km):

2) Christine Øiestad Syvertsen  28.24

Gutter 17 år (13,5 km):

10) Espen Holter Pedersen  54.42 

Damer 19/20 år (10 km):

2) Thora Sivertsen  38.32

Menn senior (15 km):

8) Christopher Øiestad Syvertsen  49.14


Drivheia rundt klassisk på Kleivvann skiarena lørdag 7/2 (Gjerstad IL): 

Damer 31-35 år (22 km):

2) Hege Katrine Engenes  1.41.12

Damer 41-45 år (22 km):

1) Turid Dalen Johnsen  1.27.47

Menn 46-50 år (22 km):

5) Leif Hodnebrog  1.15.45


Norges Cup junior fristil på Hovden fredag 12/2 (Valle IL, Bykle IL, Hovden Ski): 

Menn 19/20 år (10 km):

99) Jørgen Hodnebrog  28.47.8

Damer 19/20 år (5 km):

26) Thora Sivertsen  15.34.5


NC junior sprint fristil på Hovden lørdag 13/2 (Valle IL, Bykle IL, Hovden Ski): 

Menn 19/20 år:

53) Jørgen Hodnebrog  2.49.05 (prolog)

Damer 19/20 år:

11) Thora Sivertsen  3.16.81 (prolog), 16 totalt, slått ut i kvartfinalen


NC junior klassisk på Hovden søndag 14/2 (Valle IL, Bykle IL, Hovden Ski):

Menn 19/20 år (30 km):

67) Jørgen Hodnebrog  1.23.49.6

Damer 19/20 år (15 km):

30) Thora Sivertsen  48.20.2


Vindfjelløpet søndag 14/2 (Svarstad IL):

Menn 31-35 år (41 km):

16) Trygve Oveland Nilsen  2.16.45


Hovedlandsrennet klassisk på Nes Skistadion i Akershus fredag 26/2 (Akershus skikrets):

Jenter 16 år (5 km):

80) Christine Syvertsen Øiestad  19.13.0


Hovedlandsrennet sprint fri på Nes Skistadion i Akershus lørdag 27/2 (Akershus skikrets):

Jenter 16 år:

70) Christine Syvertsen Øiestad  6.01.12


Hovedlandsrennet skicross fri på Nes Skistadion i Akershus lørdag 27/2 (Akershus skikrets):

Jenter 16 år:

19) Christine Syvertsen Øiestad  5.12.00


Junior NM klassisk i Stryn torsdag 4/3 (Markane IL, Veten IL):

Menn 19/20 år (20 km:)

105) Jørgen Hodnebrog  1.00.17.3


Junior NM fristil i Stryn lørdag 6/3 (Markane IL, Veten IL):

Menn 19/20 år (10 km):

95) Jørgen Hodnebrog  25.59.5

Damer 19/20 år (5 km):

32) Thora Sivertsen  14.59.7


Tour de Ski sprint fristil på Skafså Motorsportbane fredag 12/3 (Åmdal IL):

Menn 19/20 år:

1) Jørgen Hodnebrog  1.16.7


Tour de Ski klassisk på Hallbjønnsekken lørdag 13/3 (Åmdal IL):

Menn 19/20 år (9,5 km):

4) Jørgen Hodnebrog  27.24


Birkebeinerrennet klassisk lørdag 20/3:

Menn 20-24 år (54 km):

67) Ole Christian Falck  03.07.31

Damer 30-34 år (54 km):

108) Hege Kathrine Engenes  05.27.24,  184) Lisbeth Dalen  06.21.47,  185) Siri Andersen  06.22.33

Damer 45-49 år (54 km):

170) Turid Dalen Johnsen  05.13.01

Menn 50-54 år (54 km):

356) Einar Sivertsen  03.55.45


Junior NM i Tolga sprint klassisk lørdag 27/3 (Tolga IL):

Damer 19/20 år:

11) Thora Sivertsen,  10) prolog  4.08.27


Junior NM finale i Tolga pursuit søndag 28/3 (Tolga IL):

Damer 19/20 år (5x5 km):

21) Thora Sivertsen  36.18.6


Sluttstilling Norgescup (Spar-Cup) jenter 19/20 år:

Damer 19/20 år:

55) Thora Sivertsen  55 poeng


Haukelirennet lørdag 17/4:

Elite menn (32 km):

10) Jørgen Hodnebrog  23.29



SKISESONGEN 2010/11


KLUBBMESTERSKAP:

Hopp:

Liten bakke:

1) Magnus Gjerstad Knutsen  7,5 m, 8 m, 9 m, totalt 24.5 m,  2) Markus Jørgensen  7,5 m, 7 m, 8 m, totalt 22,5 m,  3) Regine Hørsdal  4 m,

4 m, 5 m, totalt 13 m,  3) Ann Malene Engenes Åberg 4 m, 4 m, 5 m, totalt 13 m.

Mellom bakke:

1) Andreas Jensen  10,5 m, 11 m, 12 m, totalt 33,5 m,  2) Mathias Eie  8,5 m, 11 m, 11 m, totalt 30.5 m,  3) Even Eie  8,5 m, 10 m, 11 m, totalt 29.5 m.

Stor bakke:

1) Oddbjørn Guttormsen  12 m, 11,5 m, 14,5 m, totalt 38 m,  2) Øyvind Kprsgård  9,5 m, 9 m, 12, 5 m, totalt 31 m,  3) Pål Lauvdal  8 m, 9 m, 10 m, totalt 27 m,  4) Ole Johan Nesland  8 m, 8 m, 8 m, totalt 24 m.

Langrenn:

Kort løype:

Jenter 2008:

Hedda Guttormsen  14.41

Gutter 2007:

Kai Ragnar Åberg  08.40

Jenter 2007:

Helena Lauvdal  10.34

Gutter 2006:

Fredrik Tretteng  13.05

Jenter 2005:

Mathilde Dale  04.21,  Elise Øiestad  04.57,  Sandra Råbu Nilsen  05.50,  Karoline Homdrom  07.25

Mellom løype:

Jenter 2004:

Marie Hørsdal  06.53,  Marie Lauvdal  07.15

Gutter 2003:

Even Eie  05.34

Jenter 2003:

Maia Lykke Knutsen  05.46

Gutter 2002:

Fabian Flageborg  04.23

Jenter 2002:

Regine Hørsdal  04.57,  Julie Stykket Seljåsen  07.28,  Marie Dønnestad  07.43

Gutter 2001:

Oskar Hjemtveit Knudsen  04.00,  Mathias Eie  05.55,  Ole Johan Nesland  07.38,  Pål Lauvdal  08.08,  Anders Råbu Nilsen 21.36

Jenter 2001:

Ann Malene Engenes Aaberg  04.50

1. runde:

Gutter 2000:

1) Andreas Jensen  15.29,  2) Andre Sogorka Brinch  18.37

Jenter 2000:

1) Aina Dalen  17.05,  2) Hanna Nilsen  28.38,  3) Ida Dale  29.09

Gutter 1999:

1) Sander Solheim  15.50,  2) Henrik Hjelmetveit Knudsen  17.11,  3) Markus Jørgensen  18.49,  4) Stian Røed  19.49,  5) Thomas Toft  22.16

Gutter 1998:

1) Mathias Skoland  13.48,  2) Magnus Gjerstad Knutsen  14.06,  3) Mathias Nylen  18.40

Jenter 1997:

1) Elise Moland Hansen  13.26

2. runder:

Gutter 1996:

1) Viljar Buer Christensen  24.36,  2) Marius Larsen  29.01

Jenter 1995:

1) Hanne Marie Kvitstein  32.19

Herrer:

1) Jørgen Hodnebrog  19.18,  2) Eivind Kvitstein  23.06,  2) David Haugen  23.06,  4) Atle Råna  27.50

Damer:

1) Thora Sivertsen  22.05


LANGRENN:

Hovdenrennet fristil lørdag 11/12 (Hovden SPK):

Gutter 13 år (3 km):

13) Magnus Gjerstad Knutsen  12.52

Jenter 14  år (3 km):

6) Elise Moland Hansen  11.51

Jenter 17 år (5 km):

4) Christine Øiestad Syvertsen  21.41

Gutter 18 år (10 km):

16) Espen Holter Pedersen  35.41

Damer 19/20 år (5 km):

2) Thora Sivertsen  19.57


Spar Cup/Skandinavisk Cup fristil på Savalen ved Tynset lørdag 18/12 (Alvdal IL, Fåset IL, Tynset IF):

Damer 19/20 år (5 km):

25) Thora Sivertsen  16.55.5


Åsenrennet klassisk i Nannestad søndag 26/12 (Åsen IL):

Damer 19/20 år (5 km):

4) Thora Sivertsen  17.59


Svarstadrennet klassisk torsdag 30/12 (Svarstad IL):

Menn senior (15 km):

12) Christopher Øiestad Syvertsen  45.03


Spar Cup fristil på Liatoppen skisenter fredag 7/1 (Fjellet IL, Ål IL, Torpo IL, ÅL Skiskyttarlag):

Jenter 17 år (5 km):

50) Christine Øiestad Syvertsen  19.29.2

Damer 19/20 år (5 km):

30) Thora Sivertsen  16.56.5


Spar Cup klassisk sprint på Liatoppen skisenter lørdag 8/1 (Fjellet IL, Ål IL, Torpo IL, Ål Skiskyttarlag):

Jenter 17 år:

51) Christine Øiestad Syvertsen

Damer 19/20 år:

26) Thora Sivertsen, ble nummer 5 i kvartfinaleheatet.


Gjerstadrennet klassisk på Kleivvann lørdag 8/1 (Gjerstad IL):

Jenter 8 år (1 km):

Maia-Lykke Gjerstad Knutsen  05.55

Jenter 10 år (2 km):

Ann-Malen Engenes  12.06

Gutter 11 år (2 km):

2) Andreas Jensen  08.32

Gutter 13 år (3 km):

3) Magnus Gjerstad Knutsen  12.27

Jenter 14 år (3 km):

1) Elise Moland Hansen  11.35

Gutter 15 år (5 km):

2) Viljar Christensen  21.47

Menn senior (15 km):

1) Christopher Øiestad Syvertsen  46.34


Spar Cup klassisk fellestart på Liatoppen skisenter søndag 9/1 (Fjellet IL, Ål IL, Torpo IL, Ål Skiskyttarlag):

Jenter 17 år (7,5 km

43) Christine Øiestad Syvertsen  29.44.8

Damer 19/20 år (10 km):

38) Thora Sivertsen  39.23.1


Oddersjaarennet klassisk på Sandrip søndag 9/1 (Oddersjaa SSK):

Jenter 14 år (3 km):

1) Elise Moland Hansen  15.58

Menn senior (10 km):

1) Christopher Øiestad Syvertsen  36.07


KM og Trollrennet pursuit på Høgsås lørdag 22/1 (Otra IL):

Jenter 8 år (1 km fri):

Maia Lykke Knutsen  05.16

Jenter 9 år (1 km fri):

Marie Helene Dønnestad  09.30

Gutter 11 år (2 km fri):

9) Andreas Jensen  07.23

Gutter 13 år (2+2 km):

17) Magnus Gjerstad Knutsen  15.43

Jenter 14 år (2+2 km):

3) Elise Moland Hansen  14.02

Jenter 17 år (5+5 km):

5) Christine Øiestad Syvertsen  38.16

Damer 19/20 år (5+5 km):

2) Thora Sivertsen  33.10

Menn senior (7,5+7,5 km):

5) Christopher Øiestad Syvertsen  40.11,  7) Jørgen Hodnebrog  40.45


KM og Trollrennet fristil på Høgsås søndag 23/1 (Otra IL):

Gutter 13 år (3 km)

15) Magnus Gjerstad Knutsen  11.2

Damer 19/20 år (10 km):

2) Thora Sivertsen  29.55

Menn senior (15 km):

6) Christopher Øiestad Syvertsen  27.50


Holmenkollen Skimarathon lørdag 5/2 (Skiforeningen):

Menn 20-24 år (55 km):

6) Christopher Øiestad Syvertsen  2.55.51


Sparcup klassisk på Beitostølen lørdag 12/2 (Øystre Slidre IL):

Jenter 17 år (5 km):

57) Christine Øiestad Syvertsen  20.28.7

Damer 19/20 år (5 km):

45) Thora Sivertsen  18.09.8


Sparcup fristil på Beitostølen søndag 13/2 (Øystre Slidre IL):

Jenter 17 år (5 km):

49) Christine Øiestad Syvertsen  19.50.8


Høvringen klassisk søndag 13/2 (Otra IL):

Trimklasse (25 km):

Trond Olsen,  Gunn Sagedal


NM Junior fristil på Selbuskogen fredag 11/3 (Selbu IL):

Jenter 17 år (7,5 km):

62) Christine Øiestad Syvertsen  26.04.6


NM Junior klassisk på Selbuskogen lørdag 12/3 (Selbu IL):

Jenter 17 år (7,5 km):

65) Christine Øiestad Syvertsen  17.50.4

Damer 19/20 år (5 km):

53) Thora Sivertsen 16.58.0


NM Junior stafett på Selbuskogen søndag 13/3 (Selbu IL):

Jenter (4 x 3,75 km):

35) Agder og Rogaland skirkrets 2. lag  44.26.6 (Helene Salte Håland, Thora Sivertsen, Tina Watne Moe, Christine Ø. Syvertsen)


Birkebeinerrennet klassisk lørdag 19/3:

M 20 (54 km):

120) Ole Christian Falck  3.23.47

K 30 (54 km):

100) Hege Katrine Engenes  5.19.48

M 50 (54 km):

318) Einar Sivertsen  3.58.20



SKISESONGEN 2011/12


LANGRENN:

Hovdenrennet klassisk lørdag 10/12 (Hovden SPK):

Jenter 9 år (1,5 km):

Maia-Lykke Knutsen  07.55

Gutter 12 år (3 km):

14) Stian Røed  16.21

Gutter 14 år (3 km):

17) Magnus Gjerstad Knutsen  11.51

Gutter 16 år (5 km):

13) Viljar Buer Christensen  17.11

Jenter 18  år (5 km):

4) Christine Øiestad Syvertsen   18.09


Norgescup Lygna friteknikk fredag 6/1:

Jenter 18 år (5 km):

58) Christine Øiestad Syvertsen  18.16.5


Norgescup Lygna sprint friteknikk lørdag 7/1:

Jenter 18 år:

53) Christine Øiestad Syvertsen  3.56.64


Norgescup Lygna klassisk søndag 8/1:

Jenter 18 år (5 km):

56) Christine Øiestad Syvertsen  18.54.3


KM på Feed Skiarena friteknikk lørdag 14/1:

Jenter 18 år (2x4 km):

4) Christine Øiestad Syvertsen  25.35

 

KM på Feed Skiarena klassisk søndag 15/1:

Jenter 18 år (2x4 km):

3) Christine Øiestad Syvertsen  27.54


Trollrennet på Evje friteknikk lørdag 21/1 (Otra IL):

Jenter 9 år (1 km):

Maia Lykke Knutsen  04.50

Jenter 10 år (1 km):

Marie Helene Dønnestad  07.33

Gutter 12 år (2 km):

8) Andre Sogorka Brinch  10.57

Gutter 13 år (4 km):

12) Stian Røed  19.27,  13) Sander Solheim  19.36

Gutter 14 år (4 km):

3) Magnus Gjerstad Knutsen  14.29

Gutter 16 år (5 km):

3) Viljar Buer Christensen  16.03

Menn senior (15 km):

1) Jørgen Hodnebrog  28.57


Trollrennet på Evje klassisk søndag 22/1 (Otra IL):

Jenter 9 år (1 km):

Maia Lykke Knutsen  05.08

Gutter 12 år (2 km):

3) Andre Sogorka Brinch  09.50

Gutter 14 år (4 km):

2) Magnus Gjerstad Knutsen  13.07


Gjerstadrennet på Kleivvann friteknikk søndag 29/1 (Gjerstad IL):

Jenter 10 år (2 km):

Marie Helene Dønnestad  16.15

Jenter 12 år (2 km):

3) Aina Dalen  08.08

Gutter 12 år (2 km):

9) Andre Sogorka Brinch  08.14

Gutter 13 år (3 km):

4) Sander Solheim  12.21

Gutter 14 år (3 km):

3) Magnus Gjerstad Knutsen  09.58,  6) Birk Svendsen  11.27

Gutter 16 år (5 km):

4) Viljar Buer Christensen  16.26

Menn senior (15 km):

1) Jørgen Hodnebrog  28.57


Norgescup Granåsen friteknikk lørdag 4/2:

Jenter 18 år (10 km):

53) Christine Øiestad Syvertsen  38.54.7


Vegårsheirennet friteknikk lørdag 4/2 (Vegårshei IL):

Jenter 10 år (2 km):

Marie Helene Dønnestad  14.56

Gutter 12 år (2 km):

3) Andre Sogorka Brinch  07.38

Gutter 13 år (3 km):

2) Sander Solheim  11.46


Norgescup Granåsen klassisk søndag 5/2:

Jenter 18 år (5 km):

57) Christine Øiestad Syvertsen  18.51.9


 

SKISESONGEN 2012/13

 

KLUBBMESTERSKAP:

Hopp:

Liten bakke:

2007:

Kai Ragnar Engenes Åberg  4.5 m, 4 m

2005:

Jonas Rydningen Hansen  5 m, 5 m, 6,5 m

2003:

Sander Emil Ospevoll  5,5 m, 6 m, 6 m,  Robin Sælen  6.5 m, 5,5 m, 6 m,  Vitalij Bravikov  6,5 m, 6 m, 6,5 m

2002:

Ole Homdrom  6 m, 7 m, 6,5 m,  Markus Pedersen Bjerkås  6.5 m, 6,5 m, 7,5 m

2000:

Marcus Homdrom  7,5 m, 7,5 m, 8 m,  Kristoffer Sælen  7,5 m, 7,5 m, 7,5 m,  Daniel Hetland  7,5 m, 7 m, 8 m,  Sander Smådal  8,5 m,

8,5 m, 7,5 m

1999:

Lars Rimmereid  9 m, 8,5 m, 8,5 m

1998:

Magnus Gjerstad Knutsen  7 m, 8 m, 8 m

Stor bakke:

2001:

Mats Jensen  8 m, 8 m, 8,5 m

2000:

Andreas Jensen  11,5 m, 12 m, 11,5 m

Langrenn:

Gutter 2008:

Thomas Svenningsen

Gutter 2007:

Kai Ragnar Engenes Aaberg 

Jenter 2007:

Sara Mortensen

Gutter 2006:

Fritjof Lunde

Gutter 2005:

Ola Rimmereid  03.32,  Fredrik Pedersen Bjerkås  03.39,  Endre Odden  04.32,  Jonas Rydningen Hansen  05.01

Jenter 2005:

Elise Øiestad  06.22,  Marthe Irgens  07.14,  Malin Smådal  07.44,  Mari Gundersen  08.32

Jenter 2004:

Maren Engenes Åberg  03.47,  Emilie Smådal  04.19

Gutter 2003:

Robin Sælen  05.47,  Vitalij Bravikov  06.47,  Sander Emil Ospevoll  08.41

Jenter 2003:

Maia Lykke Knutsen  06.39,  Kristine Svenningsen  09.51

Gutter 2002:

1) Markus Pedersen Bjerkås  05.46,  2) Ole Homdrom  05.49,  3) Herman Irgens  06.34

Jenter 2002:

1) Regine Hørsdal  05.32,  2) Helene Thorsen  05.56,  3) Marie Dønnestad  09.40

Gutter 2001:

1) Mats Jensen  07.03

Jenter 2001:

Ann Malene Engenes Aaberg  05.35

Gutter 2000:

1) Marcus Homdrom  06.27,  2) Daniel Hetland  07.00,  3) Andre Sogorka Brinch  07.16,  4) Sander Smådal  07.29,  5) Kristoffer Sælen  07.30,  6) Sander Solheim  07.36,  7) Andreas Jensen  07.52

Jenter 2000:

1) Aina Dalen 08.26

Gutter 1999:

1) Stian Sundquist  07.31,  2) Lars Rimmereid  07.47

Gutter 1998:

1) Magnus Gjerstad Knutsen  11.12,  2) Birk Svendsen  11.37,  3) Ole Martin Engenes  17.07

Gutter 1997:

1) Vetle Sælen  11.11,  2) Eduard Irgens  13.09

Herrer:

1) Eivind Kvitstein  10.29


LANGRENN:

Hovdenrennet klassisk søndag 9/12 (Hovden SPK):

Jenter 19/20 år (5 km):

4) Christine Øyestad Syvertsen 25.43


Norgescup junior sprint i Steinkjer fredag 4/1:

Jenter 19/20 år (prolog):

71) Christine Øyestad Syvertsen 4.27.68


Norgescup junior fri i Steinkjer lørdag 5/1:

Jenter 19/20 år (5 km):

71) Christine Øyestad Syvertsen 14.40.8


KM Vest-Agder fri på Sandrip Vennesla lørdag 12/1 (Øvrebø IL):

Jenter 13 år (3 km):

12) Aina Dalen 10.48

Gutter 13 år (3 km):

19) Andre Sogorha Brinch 10.44

Gutter 14 år (3 km):

16) Stian Røed 10.28

Gutter 15 år (5 km):

20) Magnus Gjerstad Knutsen 14.23

Kvinner 19/20 år (7,5 km):

5) Christine Øyestad Syvertsen 27.25


Trollrennet fri på Høgås lørdag 19/1 (Otra IL):

Jenter 9 år (1 km):

Marie Hodne Hørsdal 04.53, Maren Engenes Aaberg 06.22

Jenter 11 år (2 km):

Regine Hodne Hørsdal 08.47

Gutter 11 år (2 km):

Ole Homdrom 10.41

Jenter 12 år (2 km):

4) Ann Malen Engenes 08.05

Jenter 13 år (4 km):

6) Aina Dalen 13.50

Gutter 13 år (4 km):

2) Marcus Homdrom 11.16, 6) Daniel Hetland 11.53, 12) Andre Sogorka Brinch 12.48

Gutter 15 år (5 km):

5) Magnus Gjerstad Knutsen 16.16


Trollrennet klassisk på Høgås søndag 20/1 (Otra IL):

Jenter 9 år (1 km):

Marie Hodne Hørsdal 04.58, Maren Engenes Aaberg 05.45

Jenter 11 år (2 km):

2) Regine Hodne Hørsdal 09.53

Jenter 12 år (2 km):

4) Ann Malen Engenes 09.01

Jenter 13 år (4 km):

4) Aina Dalen 14.30

Gutter 13 år (4 km):

7) Andre Sogorka Brinch 13.33

Gutter 14 år (4 km):

12) Stian Røed 14.08

Gutter 15 år (5 km):

5) Magnus Gjerstad Knutsen 17.42, 7) Birk Svendsen 18.55


Gjerstadrennet sonecuprenn fri søndag 27/1 (Gjerstad IL):

Jenter 9 år (1 km):

Marie Hodne Hørsdal, Maren Engenes Aaberg

Jenter 10 år (2 km):

Maia Lykke Gjerstad Knutsen

Jenter 11 år (2 km):

Regine Hodne Hørsdal

Gutter 11 år (2 km):

Ole Homdrom

Jenter 12 år (2 km):

3) Ann Malen Engenes 08.07

Gutter 13 år (3 km):

1) Marcus Homdrom 10.52, 3) Daniel Hetland 11.17, 6) Andre Sogorka Brinch 12.10

Gutter 14 år (3 km):

3) Stian Røed 12.00

Gutter 15 år (5 km):

2) Magnus Gjerstad Knutsen 19.00


Vegårsheirennet sonecuprenn klassisk lørdag 9/2 (Vegårshei IL):

Jenter 9 år (1 km):

Marie Hodne Hørsdal  05.49,  Maren Engenes Aaberg  06.27

Jenter 10 år (2 km):

Maia Lykke Knutsen  11.37

Jenter 11 år (2 km):

2) Regine Hodne Hørsdal  09.07,  5) Sandra Gjerstad  13.31

Gutter 13 år (3 km):

1) Marcus Homdrom  10.14,  3) Andre Sogorka Brinch  12.11

Gutter 15 år (5 km):

3) Magnus Gjerstad Knudsen  16.57,  4) Birk Svendsen  17.38


Drivheia rundt på Kleivvann lørdag 16/2 (Gjerstad IL):

Gutter 13 år (12 km):

1) Daniel Hetland  44.14

Menn 21-25 år (22 km)::

1) Christopher Syvertsen  1.02.57


Høvringen klassisk søndag 17/2 (Otra IL):

Menn 20-35 år (26 km):

4) Christopher Øiestad Syvertsen  1.24.17


Heiløpet på Vegårshei søndag 24/2 (Vegårshei IL):

Menn 21-45 år (26 km):

2) Christopher Øiestad Syvertsen  1.17.12


Rygenerennet sonecuprenn onsdag 27/2 (Rygene IL):

Jenter 5 år:

Emma Åsvik

Gutter 5 år:

Leon Salvesen

Gutter 6 år (1 km):

Andreas Nygaard, Andreas Åsvik, Kai Ragnar Engenes Aaberg

Jenter 7 år (1 km):

Thea S. Stahl, Janne Dønnestad

Gutter 8 år (1 km):

Thomas Thorsen  03.10,  Noa Midstøl  03.39,  Endre Odden  04.32,  Jonas Rydningen  04.47

Jenter 9 år (1 km):

Marie Hodne Hørsdal  02.52,  Maren Engenes Aaberg  03.22,  Karina M. Reiersen  04.35

Jenter 11 år (2 km):

1) Regine Hodne Hørsdal  10.52

Jenter 12 år (2 km):

1) Ann Malen Engenes  10.35

Jenter 13 år (3 km):

1) Aina Dalen  10.10

Gutter 13 år (3 km):

1) Marcus Homdrom  09.42,  2) Andre Sogorka Brinch  10.35,  3) Daniel Hetland  10.41

Gutter 15 år (5 km):

1) Magnus Gjerstad Knudsen  18.02,  2) Birk Svendsen  19.27


Oddersjaarennet fristil søndag 9/3 (Oddersjaa SSK):

Jenter 10 år (1 km):

Maria Lykke Knutsen  03.26

Gutter 11 år (2 km):

Ole Homdrom  08.16

Gutter 13 år (3 km):

3) Marcus Homdrom  10.03,  10) Andre Sogorka Brinch  12.21



SKIRESULTATER 2013/14


LANGRENN

Hovdenrennet fristil lørdag 7/12 (Hovden SK):

Jenter 11 år (1 km):

15) Maia Lykke Knudsen  06.15

Gutter 12 år (3 km):

13) Ole Homdrom  18.44

Gutter 14 år (3 km):

1) Marcus Homdrom  10.50,  15) Andre Sogorka Brinch  13.12

Gutter 16 år (5 km):

19) Magnus Gjerstad Knudsen  18.43,  29) Birk Svendsen  20.19


Nyttårsrennet i Sirdal tirsdag 31/12 (Gjesdal IL):

Jenter 10 år (1,8 km):

Marie Hodne Hørsdal  07.33

Jenter 12 år (2,6 km):

6) Regine Hodne Hørsdal  09.50

Gutter 14 år (3,6 km):

2) Marcus Homdrom  09.55

Gutter 16 år (5,4 km):

7) Magnus Gjerstad Knudsen  16.09


BIL rennet på Bjerkreim i Rogaland søndag 5/1 (Bjerkreim IL):

Gutter 7 år:

Kai Ragnar Engenes Aaberg  07.58

Jenter 10 år:

Maren Engenes Aaberg  10.53

Jenter 13 år:

2) Ann Malen Engenes  15.14


Sandripløpet skøyting på Bortelid lørdag 11/1 (Vindbjart IL):

Jenter 10 år (1 km):

Maren Engenes Aaberg  05.30

Jenter 11 år (2 km):

8) Maia Lykke Knudsen  09.45

Jenter 13 år (3 km):

5) Ann Malen Engenes  12.46

Gutter 14 år (3 km):

1) Marcus Homdrom  09.42,  9) Daniel Hetland  11.46,  10) Andre Sogorka Brinch  12.17,  12) Claus Adrian Johnsen  12.52

Jenter 14 år (3 km):

5) Aina Dalen  12.36

Gutter 16 år (5 km):

7) Magnus Gjerstad Knudsen  17.38


Gjerstadrennet fristil på Kleivvann søndag 12/1 (Gjerstad IL):

Gutter 7 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  04.24

Gutter 9 år (1 km):

Endre Odden  05.37

Jenter 10 år (2 km):

Maren Engenes Aaberg  09.30

Jenter 13 år (3 km):

1) Ann Malen Engenes  13.19

Gutter 14 år (3 km):

1) Marcus Homdrom  09.58,  6) Andre Sogorka Brinch  12.19

Gutter 16 år (5 km):

1) Magnus Gjerstad Knudsen  15.24

Jenter 16 år (5 km):

2) Emma Sandvik  22.14


Torridalsrennet klassisk på Sandrip lørdag 18/1 (Torridal IL):

Gutter u/8 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  06.15

Jenter 10 år (1 km):

Maren Engenes Aaberg  04.55

Jenter 13 år (3 km):

4) Ann Malen Engenes  08.37

Gutter 14 år (3 km):

3) Andre Sogorka Brinch  07.29,  7) Claus Adrian Johnsen  08.25


KM Agder og Rogaland Trollrennet sprint lørdag 25/1 (Otra IL):

Jenter 10 år:

Marie Hodne Hørsdal  02.14,  Maren Engenes Aaberg  02.24

Gutter 12 år:

9) Ole Homdrom  02.11

Jenter 12 år:

6) Regine Hodne Hørsdal  01.54

Jenter 13 år:

7) Ann Malen Engenes  02.57

Gutter 14 år:

1) Marcus Homdrom  02.24 (KRETSMESTER !),  14) Andre Sogorka Brinch  02.44,  16) Claus Adrian Johnsen  02.41

Gutter 16 år:

10) Magnus Gjerstad Knudsen  02.14


KM Agder og Rogaland Trollrennet fristil søndag 26/1 (Otra IL):

Gutter 8 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  06.09

Jenter 10 år (1 km):

Marie Hodne Hørsdal  04.43,  Maren Engenes Aaberg  05.01

Gutter 12 år (2 km):

14) Ole Homdrom  08.40

Jenter 12 år (2 km):

6) Regine Hodne Hørsdal  07.36,  13) Matilde Bjelland  09.03

Jenter 13 år (3 km):

7) Ann Malen Engenes  11.17

Gutter 14 år (3 km):

1) Marcus Homdrom  08.34 (KRETSMESTER !),  17) Andre Sogorka Brinch  11.05

Jenter 14 år (3 km):

13) Aina Dalen  11.53

Gutter 16 år (5 km):

10) Magnus Gjerstad Knudsen  25.31

Menn senior (10 km):

11) Christopher Øiestad Syvertsen  48.23


Oddersjaarennet klassisk på Sandrip lørdag 1/2 (Oddersjaa SSK):

Gutter 14 år (3 km):

1) Marcus Homdrom  06.53,  4) Andre Sogorka Brinch  08.06

Gutter 16 år (5 km):

4) Magnus Gjerstad Knudsen  16.34


Dømmesmoenrennet klassisk søndag 9/2 (IL Imås og Rygene IL):

Gutter 8 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  07.42

Gutter 9 år (1 km):

Endre Odden  08.39

Jenter 10 år (1 km):

Marie Hodne Hørsdal  06.08,  Maren Engenes Aaberg  07.09,  Gina Elisabeth Bjelland  09.33

Gutter 12 år (2 km):

4) Ole Homdrom  14.52

Jenter 12 år (2 km):

1) Regine Hodne Hørsdal  12.10

Jenter 13 år  (3 km):

1) Ann Malen Engenes  16.29,  2) Mathilde Bjelland  18.23

Gutter 14 år (3 km):

1) Marcus Homdrom  11.20,  2) Daniel Hetland  13.05,  4) Claus Adrian Johnsen  14.21,  5) Andre Sogorka Brinch  15.09

Gutter 16 år (5 km):

1) Magnus Gjerstad Knudsen  20.39,  2) Birk Svendsen  23.02

Jenter 16 år (5 km):

1) Emma Sandvik  25.32


Drivheia rundt på Kleivvann lørdag 15/2 (Gjerstad IL):

Gutter 14 år (12 km):

1) Daniel Hetland  42.27


KM Agder og Rogaland sprint fri stafett på Vegårshei lørdag 22/2 (Vegårshei IL):

Gutter 13-14 år:

3) Rygene IL  12.01 (Marcus Homdrom, Andre Sogorka Brinch)

Gutter 15-16 år:

8) Rygene IL  16.59 (Birk Svendsen, Magnus Gjerstad Knudsen)


KM Agder og Rogaland klassisk på Vegårshei søndag 23/2 (Vegårshei IL):

Gutter 8 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  06.46

Jenter 10 år (1 km):

Marie Hodne Hørsdal  05.44,  Maren Engenes Aaberg  5.59,  Gina Elisabeth Bjelland  08.12

Gutter 12 år (2 km):

8) Ole Homdrom  09.30

Jenter 12 år (2 km):

5) Regine Hodne Hørsdal  08.02

Jenter 13 år (3 km):

6) Ann Malen Engenes  12.12,  12) Matilde Bjelland  14.12

Gutter 14 år (3 km):

1) Marcus Homdrom  09.00 (KRETSMESTER !),  6) Daniel Hetland  10.11,  8) Andre Sogorka Brinch  10.40,  12) Claus Adrian Johnsen  12.10

Gutter 16 år (5 km):

9) Birk Svendsen  17.33,  13) Magnus Gjerstad Knudsen  18.00


Hovedlandsrennet klassisk på Vang fredag 28/2 (Vang Skiklubb):

Gutter 16 år (7.5 km):

151) Magnus Gjerstad Knudsen  22.54.8


Hovedlandsrennet sprint fri på Vang lørdag 1/3 (Vang Skiklubb):

Gutter 16 år:

206) Magnus Gjerstad Knudsen  2.25.84


Hovedlandsrennet skicross på Vang lørdag 1/3 (Vang Skiklubb):

Gutter 16 år:

32) Magnus Gjerstad Knudsen  04.17


Vindbjart mixen fri på Sandrip lørdag 1/3 (Vindbjart IL):

13-14 år (1200 meter pr etappe):

6) Rygene IL (Aina Dalen, Ann-Malen Engenes)  32.37.00

15-16 år (2500 meter pr etappe):

2) Rygene IL (Magnus Gjerstad Knudsen, Birk Svendsen)  26.20.00

6) Rygene IL (Emma Sandvik, Larisa Nedbaeva)  39.29.00


Hovedlandsrennet stafett på Vang søndag 2/3 (Vang Skiklubb):

Gutter 15-16 år:

72) Agder og Rogaland skikrets 4. lag (Svein Hjørungdal, Kjartan Håland, Magnus Gjerstad Knudsen, Tobias Stokkeland)  1.02.16.2



SKIRESULTATER 2014/15


LANGRENN

Trollrennet klassisk på Høgsås lørdag 17/1 (Otra IL):

Gutter 8 (1 km):

Kai Ragnar Engenes Åberg  05.13

Jenter 11 (2 km):

3) Marie Hodne Hørsdal  08.04,  6) Maren Engenes Åberg  08.38

Gutter 12 (2 km):

10) Aksel Ødegård  07.09,  17) Sander Emil Ospevoll  09.06

Jenter 13 (3 km):

1) Regine Hodne Hørsdal  11.48

Jenter 14 (3 km):

4) Ann Malen Engenes  10.55

Gutter 15 (5 km):

6) Daniel Hetland  17.22


Trollrennet fristil på Høgsås søndag 18/1 (Otra IL):

Gutter 8 (1 km):

Kai Ragnar Engenes Åberg  04.43

Jenter 11 (2 km):

2) Marie Hodne Hørsdal  07.01,  7) Maren Engenes Åberg  07.28

Gutter 12 (2 km):

11) Aksel Ødegård  06.13

Jenter 13 (3 km):

3) Regine Hodne Hørsdal  10.14

Jenter 14 (3 km):

4) Ann Malen Engenes  10.02

Gutter 15 (5 km):

6) Daniel Hetland  16.03

Senior (10 km):

6) Jørgen Hodnebrog  27.10


KM Agder og Rogaland sprint fri på Feed skiraena i Sirdal søndag 25/1 (Bjerkreim IL):

Jenter 11:

6) Marie Hodne Hørsdal

Gutter 12:

13) Aksel Ødegård

Jenter 13:

8) Regine Hodne Hørsdal

Jenter 14:

9) Ann Malen Engenes

Gutter 15:

12) Daniel Hetland


KM Agder og Rogaland klassisk på Feed skiraena i Sirdal søndag 25/1 (Bjerkreim IL):

Jenter 11 (2 km):

5) Marie Hodne Hørsdal  08.07.9,  10) Maren Engenes Aaberg  08.48.6

Gutter 12 (2 km):

15) Aksel Ødegård  07.19.2

Jenter 13 (3 km):

7) Regine Hodne Hørsdal  11.06.5

Jenter 14 (3 km):

11) Ann Malen Engenes  10.46.6

Gutter 15 (5 km):

13) Daniel Hetland  16.24.4


Torridalsrennet fristil i Vennesla lørdag 31/1 (Torridal IL):

Jenter 11 (2 km):

Maren Engenes Aaberg  07.15


Gjerstadrennet fristil på Kleivvann søndag 1/2 (Gjerstad IL):

Gutter 10 (2 km):

Andreas Jacobsen  09.28

Jenter 11 (2 km):

4) Gina Elisabeth Bjelland  10.47

Gutter 12 (2 km):

1) Aksel Ødegård  05.51

Jenter 14 (3 km):

1) Mathilde Bjelland  13.15


Brokke Minitour klassisk lørdag 7/2 (Valle IL):

Gutter 12 år (3 km)::

8) Aksel Ødegård  13.03

Gutter 15 år (5 km):

2) Daniel Hetland  18.30


Vegårsheirennet klassisk lørdag 14/2 (Vegårshei IL):

Gutter 8 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg

Gutter 10 år (2 km):

Andreas Jakobsen

Jenter 11 år (2 km):

1) Marie Hodne Hørsdal  09.42,  4) Gina Bjelland  14.27

Gutter 12 år (2 km):

3) Aksel Ødegård  08.41,  6) Sander Emil Ospevoll  09.55

Jenter 13 år (3 km):

Regine Hodne Hørsdal  12.25

Jenter 14 år (3 km):

1) Ann Malen Engenes  13.14,  2) Matilde Bjelland  15.24

Gutter 15 år (5 km):

4) Daniel Hetland  17.49


Oddersjaarennet KM fri på Høgås søndag 22/2 (Oddersjaa SSK):

Gutter 12 år (2 km):

11) Aksel Ødegård  05.50

Gutter 15 år (5 km):

10) Daniel Hetland  15.22


Hovedlandsrennet fristil Storås Skiarena Stokke i Vestfold fredag 27/2 (Norges Skiforbund, Stokke IL):

Gutter 15 år (5 km):

280) Daniel Hetland  15.40.9


Hovedlandsrennet sprint Storås Skiarena Stokke i Vestfold lørdag 28/2 (Norges Skiforbund, Stokke IL):

Gutter 15 år:

222) Daniel Hetland  3.14.4


Hovedlandsrennet langrennscross Storås Skiarena Stokke i Vestfold lørdag 28/2 (Norges Skiforbund, Stokke IL):

Gutter 15 år:

155) Daniel Hetland  3.19.8



SKIRESULTATER 2015/16


KLUBBMESTERSKAP SØNDAG 13/3

Hopprenn

Liten bakke:

Klasse 2010:

William Lorentzen

Klasse 2007:

Kai Ragnar Aaberg  6.5 m,  7 m

Klasse 2006:

Bendik Grunde  6.5 m,  7m

Klasse 2005:

Noa Midstøl  6.5 m,  7m,  Sondre Gjeruldsen  6 m,  5.5 m,  Jonas Rydningen  5.5 m,  5 m

Klasse 2004:

Marie Hørsdal  4.5 m,  5.5 m

Klasse 2003:

Fredrik Grunde  5 m,  5.5 m

Stor bakke:

Klasse 2003:

Sander Emil Ospevoll  13.5 m,  14 m

Damer:

Anna Signe Dønnestad  16.5 m,  16 m

Langrenn

Liten runde:

Jenter 2011:

Sara Elise Jacobsen  11.20

Gutter 2010:

Magnus Mortensen  07.41

Gutter 2009:

William Lorentzen  06.23

Jenter 2008:

Marte Gjeruldsen  07.11

Gutter 2007:

Kai Ragnar Aaberg  03.49,  Leo Nicolai Ospevoll  03.57

Jenter 2007:

Sara Mortensen  10.02

Gutter 2006:

Bendik Grunde  05.57

Jenter 2005:

Hanne Eik-Jørgensen  06.05

Gutter 2005:

Noa Midstøl  06.32,  Andreas Jacobsen  07.02,  Jonas Rydningen  07.31

Store jordet:

Jenter 2004:

1) Marie Hørsdal  12.51,  2) Maren Engenes Aaberg  14.23

Gutter 2003:

1) Fredrik Grunde  12.21,  2) Sander Emil Ospevoll  13.05

Jenter 2002:

1) Regine Hørsdal  12.35

Store på jordet:

Jenter 2001:

1) Ann Malen Engenes  11.45

Herrer:

1) Mats Risholt  11.36,  2) Vetle Dalene  12.03,  3) Rune Midstøl  13.08

Damer

1) Heidi Lorentzen  12.46,  2) Anna Signe Dønnestad  14.13


Hovdenrennet fri lørdag 12/12 (Hovden Sportsklubb):

Jenter 12 år (3 km):

15) Maren Engenes Åberg  11.15

Gutter 13 år (3 km):

9) Aksel Ødegård  08.40

Jenter 15 år (5 km):

9) Ann Malen Engenes  18.42

Gutter 16 år (5 km):

14) Daniel Hetland  16.20


Heddalsprinten fri lørdag 2/1 (Heddal IL):

Gutter 9 år:

Kai Ragnar Engenes Åberg

Jenter 12 år:

8) Maren Engenes Åberg  10.24

Gutter 13 år:

18) Aksel Ødegård  09.18


Drangedalsrennet fri på Gautefall søndag 3/1 (Drangedal IL):

Gutter 9 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  04.56

Jenter 12 år (2 km):

4) Maren Engenes Aaberg  06.52

Gutter 13 år (3 km):

6) Aksel Ødegård  10.06,  12) Sander Emil Ospevoll  12.31,  15) Fredrik Grude  13.08,  16) Sebastian Torp  16.50

Gutter 16 år (5 km):

6) Daniel Hetland  17.31


Oddersjaarennet klassisk på Høgås lørdag 9/1 (Oddersjaa SSK):

Gutter 9 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  05.16

Jenter 11 år (2 km):

6) Maren Engenes Aaberg  08.27

Gutter 13 år (3 km):

8) Aksel Ødegård  11.34,  9) Sander Emil Ospevoll  14.01

Jenter 15 år (5 km):

4) Ann Malen Engenes  22.26

Gutter 16 år (5 km):

7) Daniel Hetland  15.29


Vindbjartrennet fri på Høgås søndag 10/1 (Vindbjart IL):

Gutter 9 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  4.57

Gutter 13 år (3 km):

7) Aksel Ødegård  10.18

Jenter 15 år (5 km):

3) Ann Malen Engenes  18.52

Gutter 16 år (5 km):

8) Daniel Hetland  15.08


KM Agder og Rogaland klassisk på Høgås lørdag 16/1 (Otra IL):

Gutter 9 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  05.13

Gutter 10 år (1 km):

Bendik Grunde  05.18

Jenter 12 år (2 km):

7) Marie Hodne Hørsdal  07.54,  12) Maren Engenes Aaberg  08.14

Gutter 13 år (3 km):

12) Aksel Ødegård  11.01,  18) Fredrik Grunde  12.32

Jenter 14 år (3 km):

7) Regine Hodne Hørsdal  12.08

Jenter 15 år (5 km):

7) Ann Malen Engenes  19.30

Gutter 16 år (5 km):

11) Daniel Hetland  17.23


KM Agder og Rogaland fri på Høgås søndag 17/1 (Otra IL):

Gutter 9 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  04.53

Jenter 10 år (1 km):

Johanne Dønnestad Haugen  07.42

Gutter 10 år (1 km):

Bendik Grunde  04.37

Jenter 12 år (2 km):

11) Marie Hodne Hørsdal  07.55,  13) Maren Engenes Aaberg  08.01

Gutter 13 år (2 km):

15) Aksel Ødegård  06.21,  24) Fredrik Grunde  07.59

Jenter 14 år (2 km):

9) Regine Hodne Hørsdal  07.12

Jenter 15 år (4 km):

5) Ann Malen Engenes  15.16

Gutter 16 år (4 km):

13) Daniel Hetland  13.21

Kvinner 17 år (4 km):

5) Larisa Nedbaeva  19.49


Oslo Skifestival fri lørdag 23/1 (Norges Skiforbund):

Jenter 12 år (2 km):

76) Marie Hodne Hørsdal  08.38

Jenter 14 år (3 km):

46) Regine Hodne Hørsdal  10.27


Torridalsrennet fri på Sandripheia lørdag 30/1 (Torridal IL):

Gutter 9 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  05.30

Jenter 12 år (2 km):

3) Maren Engenes Aaberg  08.27

Gutter 13 år (3 km):

5) Aksel Ødegård  10.29

Gutter 16 år (4 km):

1) Daniel Hetland  13.47


Gjerstadrennet fri på Kleivvann søndag 31/1 (Gjerstad IL):

Gutter 9 år (1 km):

Kai Ragnar Engenes Aaberg  02.45

Gutter 10 år (2 km):

Bendik Grunde  06.37

Jenter 11 år (2 km):

1) Hanne Eik-Jørgensen  07.06

Jenter 12 år (2 km):

3) Marie Hodne Hørsdal  05.30,  6) Maren Engenes Aaberg  06.11

Gutter 13 år (3 km):

1) Aksel Ødegård  09.05,  3) Fredrik Grunde  10.37,  4) Sander Emil Ospevoll  11.48

Jenter 15 år (5 km):

1) Ann Malen Engenes  16.43

Jenter 17 år (5 km):

1) Larisa Nedbaeva  18.09


Brokke Minitour klassisk lørdag 6/2 (Valle IL):

Gutter 13 år (3 km):

8) Aksel Ødegård  16.45

Gutter 16 år (5 km):

3) Daniel Hetland  15.59


KS-rennet fri i Sirdal lørdag 6/2 (Kverneland Ski):

Jenter 12 år (2 km):

4) Marte Hodne Hørsdal  07.46.3

Gutter 16 år (5 km):

3) Daniel Hetland  15.59


Brokke Minitour bakkeløp søndag 7/2 (Valle IL):

Gutter 13 år:

8) Aksel Ødegård  09.19

Gutter 16 år:

8) Daniel Hetland  17.20


Hovedlandsrennet klassisk i Fauske fredag 26/2  (Norges skiforbund, Rognan IL, Fauske IL):

Jenter 15 år (5 km):

133) Ann Malen Engenes  19.11.6

Gutter 16 år (7,5 km):

205) Daniel Hetland  23.58.0


Hovedlandsrennet langrennscross i Fauske lørdag 27/2  (Norges skiforbund, Rognan IL, Fauske IL):

Jenter 15 år:

97) Ann Malen Engenes  7.47.5

Gutter 16 år:

149) Daniel Hetland  6.33.6


Hovedlandsrennet i Fauske sprint lørdag 27/2  (Norges skiforbund, Rognan IL, Fauske IL):

Jenter 15 år:

126) Ann Malen Engenes  2.46.30

Gutter 16 år:

230) Daniel Hetland  3.13.27


KM Agder og Rogalnd sprint på Feed skiarena lørdag 5/3  (Tonstad IL):

Jenter 12 år:

2) Marie Hodne Hørsdal  01.55.7



 

 

 






 


 


 

 

 

 

 

 


 

 

 






 





AKTIVITETER

Mandag 20.05 kl. 18.15: Jenter 11

OSM kunstgress

Express 2 - Rygene

Torsdag 23.05 kl. 18.00: Jenter 15

Planen

Rygene - Imås

Torsdag 23.05 kl. 20.00: B-laget

Planen

Rygene - Eidekameratene

Lørdag 25.05 kl. 15.00: A-laget

Planen

Rygene - Risør


RESULTATER

16.05: Jenter 15

Gimletroll 2 - Rygene 3-0

15.05: B-laget

Øyestad 2 - Rygene 2

15.05: Damelaget

Randesund/Amazon 2 - Rygene 0-1

09.05: B-laget

Rygene 2 - Imås 2  3-9

09.05: Jenter 15

Rygene - Grane/Myra 4-0

03.05: A-laget

Trauma - Rygene 4-0

03.05: Jenter 15

Torridal 1 - Rygene 2-2

30.04: Damelaget

Birkenes - Rygene 0-4

27.04: A-laget

Rygene - Lillesand 6-2

27.04: Damelaget

Rygene - Lyngdal 3-2

24.04: B-laget

Trauma 2 - Rygene 2  11-1

13.04: A-laget

Froland - Rygene 1-0

10.04: B-laget

Rygene 2 - Sørfjell 4-8

10.04: Damelaget

Kvinesdal - Rygene 2-6

08.04: Jenter 15

Hånes - Rygene 0-0

06.04: A-laget

Rygene - Imås 3-0

06.04: Damelaget

Rygene - Vindbjart 6-1

03.04: Damelaget

Sørfjell/Risør - Rygene 1-1

30.03: A-laget

Rygene - Birkenes 11-1

13.03: A-laget

Imås - Rygene 2-4

07.03: A-laget

Øyestad - Rygene 3-2

03.03: Damelaget

Rygene - Gimletroll 1-5

09.02: A-laget

Drangedal - Rygene 3-2

08.02: A-laget

Ulefoss/Skade - Rygene 3-4

24.01: A-laget

Rygene - Just 2-1