SKIRESULTATER 1959/60-1968/69

 

SKISESONGEN 1959/60

 

HOPPRENN

KM i Lille Nygårdsbakken søndag 14/2 (IK Grane):

Klasse 15 år:

3) Thorleif Gustavsen 194.2

 

Gutterenn på Stalleland søndag 21/2 (IL Imås):

Klasse under 11 år:

3) Torleif Dalen 114.2

Klasse 13-14 år:

9) Leif Torjussen 108.3

Klasse 15 år:

5) Thorleif Gustavsen 112.5 (fall)

 

Traumarennet i Traumabakken søndag 28/2 (IF Trauma):

Klasse junior I:

1) Harald Jensen 123.0

Klasse B:

1) Paul Jensen 139.1, 3) Kjell Thorsen 117.0, 4) Tore Helleren 115.0

 

Gutterenn i Kjennheia søndag 6/3 (IL Express):

Klasse under 11 år:

8) Torleif Dalen 125.9, 8) Eirik Berntsen 125.9

Klasse 11 år:

8) Rolf Jensen 118.8

Klasse 14 år:

1) Tor Samuelsen 130.5

Klasse 15 år:

1) Thorleif Gustavsen 136.2

 

SM i Osedalsbakken søndag 12/3 (Froland IL):

Klasse yngre junior:

8) Finn Nilsen 175.6, 11) Thorleif Gustavsen 167.2

Klasse junior:

9) Harald Jensen 166.0

Klasse B:

10) Paul Jensen 171.2

 

Kveldsrenn i Brattåsen onsdag 23/3 (Nedenes IL):

Klasse junior:

1) Harald Jensen 127.9

Klasse 20-35 år:

4) Paul Jensen 134.7

 

Avslutningsrenn i Osedalsbakken søndag 3/4 (Froland IL):

Klasse 14 år:

2) Tor Samuelsen 118.5

Klasse 15 år:

1) Thorleif Gustavsen 123.1

 

LANGRENN

SM i Froland lørdag 13/3 (Froland IL):

Gutter yngre junior (5 km):

19) Odd Lillemoen 20.39

Menn klasse B (15 km):

13) Kjell Thorsen 58.53

 

 

SKISESONGEN 1960/61

 

HOPPRENN

Gutterenn i Osedalsbakken søndag 15/1 (Froland IL):

Klasse 11-12 år:

1) Rolf Jensen 131.3, 3) Eirik Berntsen 118.8

Klasse 13-14 år:

2) Helge Dalen 127.7

Klasse 15-16 år:

1) Arne Birger Homdrom 134.3

 

Kretsrenn i Brattåsen søndag 15/1 (Nidarås IL):

Klasse 16-17 år:

5) Tor Samuelsen 120.3

Klasse 18-19 år:

2) Finn Nilsen 128.4

Klasse B:

3) Paul Jensen 105.3

 

Gutterenn i Kjennheia søndag 5/2 (IL Express):

Klasse under 11 år:

5) Eirik Berntsen 124.9

Klasse 12 år:

5) Rolf Jensen 114.7

 

LANGRENN

KM på Moi Moner lørdag 28/1 (IL Express):

Gutter junior (15 km):

8) Odd Lillemoen 57.52

 

 

SKISESONGEN 1961/62

 

HOPPRENN

Kretsrenn i Brattåsen lørdag 31/12 (Nidarås IL):

Klasse B:

1) Paul Jensen 132.3, 3) Henry Jensen 128.3

 

Kretsrenn i Osedalsbakken søndag 7/1 (Froland IL):

Klasse B:

2) Paul Jensen 121.9, 4) Henry Jensen 116.1

 

Kretsrenn på Vegårshei søndag 21/1 (Nidarås IL):

Klasse 11 år:

5) Eirik Berntsen 116.4

 

KM i Brattåsen søndag 18/3 (Nedenes IL):

Klasse 11 år:

4) Eirik Berntsen 169.1

Klasse 13 år:

4) Rolf Jensen 172.5

 

Kretsrenn i Osedalsbakken søndag 25/3 (Froland IL):

Klasse C:

2) Paul Jensen 177.9

 

LANGRENN

Renn på Nedenes søndag 18/3 (Nidarås IL, Nedenes IL):

Gutter 17-18 år (2,5 km):

1) Torgeir Omland 18.47

 

KM fra Granestua søndag 8/4 (IK Grane):

Gutter 12 år (3 km):

2) Magne Solli 18.51

Gutter 14 år (3 km):

2) Georg Gulbrandsen 17.49

 

 

SKISESONGEN 1962/63

 

HOPPRENN

Kretsrenn i Brattåsen søndag 13/1 (IK Grane):

Klasse under 11 år:

2) Øystein Dalen 111.7

Klasse 11 år:

6) Vidar Hansen 106.9

Klasse 12 år:

2) Eirik Berntsen 126.6, 5) Thorleif Dalen 117.6

 

Gutterenn i Kjennheia søndag 20/1 (IL Express):

Klasse 12 år:

5) Eirik Berntsen 113.6

Klasse 13 år:

6) Hans Larsen 100.7

 

KM i Osedalsbakken søndag 27/1 (Froland IL):

Klasse C:

2) Paul Jensen 177.5

 

Gutterenn i Brattåsen lørdag 2/2 (Rygene IL):

Klasse under 11 år:

2) Øystein Dalen 107.8

Klasse 12 år:

2) Eirik Berntsen 117.4

 

SM i Brattåsen søndag 24/2 (Nidarås IL):

Klasse 12 år:

12) Eirik Berntsen 178.6

 

Gutterenn i Traumabakken søndag 17/3 (IF Trauma):

Klasse under 11 år:

1) Øystein Dalen 114.1

Klasse 12 år:

3) Thorleif Dalen 110.0, 4) Eirik Berntsen 107.0

 

LANGRENN

Kretsrenn i Holt søndag 13/1 (Holt IF):

Gutter 13 år (2,5 km):

1) Magne Solli 10.52

Gutter 14 år (5 km):

3) Georg Gulbrandsen 23.23

 

Kretsrenn fra Granestua søndag 20/1 (IK Grane):

Gutter 13 år (3 km):

1) Magne Solli 11.15

Gutter yngre junior (9 km):

2) Kåre Jensen 33.07

 

Renn på Solborg søndag 3/3 (IL Ørn):

Gutter 14 år:

2) Georg Gulbrandsen 20.54

Gutter eldre junior:

1) Kåre Jensen 19.55

 

Renn på Solborg søndag 24/3 (IL Ørn):

Gutter 11 år:

3) Jon Haugen 15.49

 

 

SKISESONGEN 1963/64

 

HOPPRENN

Kretsrenn på Ubergsmoen søndag 1/3 (Vegårshei IL):

Klasse 14 år:

4) Vidar Hansen

 

 

SKISESONGEN 1964/65

 

HOPPRENN

Kretsrenn på Heldalsmo søndag 14/2 (IF Trauma):

Klasse 13 år:

7) Vidar Hansen 106.2

 

Jubileumsrenn i Osedalsbakken søndag 7/3 (Froland IL):

Klasse 13 år:

3) Vidar Hansen 117.5

 

 

SKISESONGEN 1965/66

 

RYGENES KLUBBMESTERSKAP LØRDAG 12/3

Hopprenn:

10-12 år:

1) Roald Jensen 130.6, 2) Geir Sørensen 110.6, 3) Tommy Solheim 103.1, 4) Jan Egil Jensen 100.2

12-14 år:

1) Bjarne Thorsen 129.8

14-16 år:

1) Eirik Berntsen 138.4, 2) Petter Ross 105.9

16-20 år:

1) Helge Dalen 141.8, 2) Magne Fjelldal 100.4

Over 20 år:

1) Paul Jensen 138.3, 1) Tore Helleren 138.3, 3) Henry Jensen 135.5, 4) Magnus Solheim 130.6

 

Langrenn (kort løype):

Gutter u/6år:

1) Lars A. Risholt 16.47

Gutter 6-10 år:

1) Jan Erling Nilsen 11.28, 2) Vidar Gundersen 11.32

Gutter 10-12 år:

1) Jan Egil Jensen 9.12, 2) Geir Sørensen 9.31, 3) Sigbjørn Dønnestad 11.05

Gutter 12-14 år:

1) Trygve Jensen 8.52, 2) Bjarne Thorsen 9.04, 3) Tore Livollen 9.08, 4) Øivind Solbakken 12.30

Jenter u/10 år:

1) Solfrid Thaule 12.17, 2) Vigdis Dønnestad 13.15

Jenter 10-12 år:

1) Aslaug Hansen 10.52, 2) Grete Risholt 11.12, 3) Astri Andersen 11.36, 4) Inger Solbakken 13.27

Jenter 12-14 år:

1) Kari Borås 12.35

 

Langrenn (lang løype):

Gutter 14-16 år:

1) Eirik Berntsen 27.59, 2) Svein Hansen 30.56, 3) Torfinn Kjølsrud 31.33

Gutter 16-20 år:

1) Reidar Haugå 29.19, 2) Torleif Tobiassen 30.32, 3) Rolf Jensen 31.33

Over 20 år:

1) Kåre Jensen 26.26, 2) Kjell Thorsen 28.02, 3) Henry Jensen 28.12, 4)Paul Jensen 28.54, 5) Jens Mortensen 29.14, 6) Ivar Eriksen 29.35, 7) Roald Olsen 33.18

 

Kombinert:

Under 20 år:

1) Eirik Berntsen 289.9

Over 20 år:

1) Henry Jensen 286.1, 2) Paul Jensen 285.9

 

HOPPRENN

Gutterenn i Traumabakken søndag 19/12 (IF Trauma):

Klasse 14 år:

3) Vidar Hansen 124.0

 

Skikretsens julesamlingsrenn i Songebakken onsdag 29/12 (Aust-Agder skikrets):

Klasse over 14 år:

8) Vidar Hansen 113.4, 9) Eirik Berntsen 110.7

 

Gutterenn i Wickkollen torsdag 30/12 (IK Grane):

Klasse 10 år:

2) Asle Pettersen 107.7, 4) Geir Sørensen 99.7

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen 121.1

Klasse 12 år:

4) Bjarne Thorsen 114.2

 

Renn i Brattåsen søndag 9/1 (Øyestad IF):

Klasse 10 år:

2) Asle Pettersen 118.5

Klasse 11 år:

2) Roald Jensen 121.0

Klasse 13 år:

5) Bjarne Thorsen 115.0

Klasse 14 år:

3) Vidar Hansen 108.5

Klasse 15 år:

5) Eirik Berntsen 105.7

 

Hoppsamling Bjønnesbakken fredag 14/1 (Aust-Agder skikrets):

Klasse 14 år:

7) Vidar Hansen 134.9

Klasse 15 år:

6) Eirik Berntsen 191.3

 

Renn i Risdalsbakken søndag 16/1 (Mykland IL):

Klasse 10 år:

2) Asle Pettersen 117.0

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen 136.0

Klasse 14 år:

2) Vidar Hansen 108.1

 

KM i Bjønnesbakken søndag 23/1 (ABK):

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen 172.5

 

Renn i Kjennheia søndag 6/2 (IL Express):

Klasse 10 år:

1) Asle Pettersen 116.5, 3) Geir Sørensen 109.9

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen 112.5

 

Renn i Moåsbakken søndag 6/2 (IL Express):

Klasse 14 år:

2) Vidar Hansen 95.2

Klasse 15 år:

2) Eirik Berntsen 107.6

 

Gutterenn i Wickkollen lørdag 12/2 (IK Grane):

Klasse 10 år:

3) Asle Pettersen 119.5

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen 129.6, 11) Jan Egil Jensen 113.1

 

Jubileumsrenn i Osedalsbakken søndag 20/2 (Froland IL):

Klasse 10 år:

3) Geir Sørensen 84.0

Klasse 11 år:

5) Roald Jensen 93.5

Klasse 14 år:

4) Vidar Hansen 95.8

Klasse 15 år:

2) Eirik Berntsen 114.5

 

Renn i Lille Nygårdsbakken lørdag 19/3 (IK Grane):

Klasse 15 år:

2) Eirik Berntsen 117.2

 

Gutterenn på Ubergsmoen søndag 20/3 (Vegard IL):

Klasse 11 år:

2) Roald Jensen 123.5

 

LANGRENN

KM kombinert på Ubergsmoen søndag 20/3 (Vegard IL):

Gutter 15 år:

3) Eirik Berntsen 22.53

 

KOMBINERT

KM på Ubergsmoen søndag 20/3 (Vegard IL):

Gutter 15 år:

3) Eirik Berntsen 280.0

 

 

SKISESONGEN 1966/67

 

MERITTER

Kretsmester hopp:

Roald Jensen

Kretsmester langrenn:

Rygene IL, stafett junior (Olav Nokevje, Eirik Berntsen, Magne Solli)

 

HOPPRENN

Gutterenn i Lille Bjønnes søndag 8/1 (ABK):

Klasse 12 år:

2) Roald Jensen 124.5

 

Områderenn i Bjønnesbakken søndag 15/1 (ABK):

Klasse yngre junior:

2) Eirik Berntsen 105.4

 

Gutterenn i skolebakken på Vegårshei søndag 15/1 (Vegårshei IL):

Klasse 11 år:

2) Asle Pettersen 105.0, 8) Tommy Solheim 78.0

Klasse 12 år:

6) Roald Jensen 100.0

 

KM på Ubergsmoen søndag 29/1 (IF Trauma og IL Vegard):

Klasse 11 år:

2) Asle Pettersen 187.5

Klasse 12 år:

1) Roald Jensen 211.5 (KRETSMESTER !)

 

KM i Bjønnesbakken søndag 5/2 (ABK):

Klasse yngre junior:

7) Eirik Berntsen 110.8

 

Åpning av guttebakke på Asdal søndag 5/2 (Øyestad IF):

Klasse 11 år:

2) Asle Pettersen 103.0

Klasse 12 år:

6) Jan Egil Jensen 89.5

 

Gutterenn i Stemtjernbakken søndag 12/2 (IL Sørfjell):

Klasse 12 år:

2) Roald Jensen 134.0

 

Kretsrenn i Brattåsen søndag 19/2 (Øyestad IF):

Klasse 11 år:

1) Asle Pettersen 108.5

 

Kveldsrenn i Bjønnesbakken tirsdag 28/2 (ABK):

Klasse 12 år:

8) Roald Jensen 112.0

 

Kveldsrenn i Songebakken torsdag 2/3 (Songe SK):

Klasse 12 år:

2) Roald Jensen 130.5 (lengste hopp i liten bakke, 20 meter)

 

SM i Hålandsbakken søndag 12/3 (G.T.I.F.):

Klasse 11 år:

4) Asle Pettersen 112.0, 29) Tommy Solheim 75.0

Klasse 12 år:

5) Roald Jensen 120.0

 

Gutterenn i Bendixbakken på Tromøy søndag 19/3 (IF Trauma):

Klasse 11 år:

4) Asle Pettersen 111.5

 

Påskerennet på Ubergsmoen torsdag 23/3 (IL Vegard):

Klasse 11 år:

1) Asle Pettersen 122.0

Klasse 12 år:

3) Roald Jensen 120.5

Klasse 14 år:

5) Bjarne Thorsen 121.0

 

LANGRENN

Kretsrenn på Gjeving søndag 19/2 (Gjeving IL):

Yngre junior (10 km):

1) Magne Solli 39.23

 

KM i stafett på Rykene søndag 5/3 (Rygene IL):

Junior:

1) Rygene IL (Olav Nokevje, Eirik Berntsen, Magne Solli), 1.16.07 (KRETSMESTRE !)

Senior:

7) Rygene IL 2.39.03

 

 

SKISESONGEN 1967/68

 

MERITTER

Kretsmester hopp:

Roald Jensen, Eirik Berntsen

Kretsmester langrenn:

Grete Risholt

 

HOPPRENN

Gutterenn på Håland skisenter i Landvik lørdag 30/12 (IL Express):

Klasse 12 år:

6) Asle Pettersen 114.0

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen 121.8

Klasse yngre junior:

3) Eirik Berntsen 118.6

 

Gutterenn i skolebakken Vegårshei søndag 7/1 (Vegårshei IL):

Klasse 12 år:

1) Asle Pettersen 131.5 (beste hopper)

Klasse 13 år:

5) Roald Jensen 115.5

 

Kretsrenn i Brattåsen søndag 7/1 (Øyestad IF):

Klasse yngre junior:

3) Eirik Berntsen 116.5

 

Kveldsrenn i Songebakken lørdag 13/1 (Songe SK):

Klasse 12 år:

3) Asle Pettersen 122.5

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen 130.5

 

Områderenn Bjønnesbakken søndag 14/1 (ABK):

Klasse yngre junior:

3) Eirik Berntsen 183.0

 

Gutterenn i Stemkjennbakken søndag 21/1 (IL Sørfjell):

Klasse 12 år:

2) Asle Pettersen 118.5

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen 130.5 (beste hopper)

 

Kretsrenn i Moåsen søndag 21/1 (IL Express):

Klasse yngre junior:

3) Eirik Berntsen 124.6

 

Gutterenn i Brattåsen søndag 28/1 (Øyestad IF):

Klasse 12 år:

2) Asle Pettersen 111.8, 7) Sigbjørn Dønnestad 102.5

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen 130.5 (bestemannspremie)

 

KM i Hasåsbakken søndag 4/2 (Idun IL):

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen 200.0 (KRETSMESTER !)

 

KM i Osedalsbakken søndag 4/2 (Froland IL):

Klasse yngre junior:

1) Eirik Berntsen 179.8 (KRETSMESTER !)

Klasse C:

7) Arne Birger Homdrom 160.9

 

Kretsrenn på Håland Skisenter i Landvik søndag 11/2 (IL Imås):

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen 127.5

Klasse C:

2) Arne Birger Homdrom 104.5

 

Landsrenn i Bjønnesbakken søndag 18/2 (ABK):

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen 203.0

 

Renn i Hasåsbakken søndag 18/2 (Idun IL):

Klasse C:

3) Arne Birger Homdrom 113.6

 

Gutterenn i Kjennheibakken søndag 24/2 (IL Express):

Klasse 12 år:

4) Asle Pettersen

 

Kretsrenn i Bjønnesbakken søndag 17/3 (ABK):

Klasse 12 år:

3) Asle Pettersen 148.5

Klasse 14 år:

2) Roald Jensen 101.4

 

Gutterenn i Jokollen torsdag 21/3 (IK Grane):

Klasse 13 år:

3) Roald Jensen 120.1

 

SM i Bjønnesbakken søndag 24/3 (ABK):

Klasse 12 år:

6) Asle Pettersen 164.5

Klasse 13 år:

3) Roald Jensen 180.0

 

ABK's seks treningsrenn, tre beste telte:

Roald Jensen fikk delt førsteplass i klasse 13 år med Øyvind Nilsen ABK

 

LANGRENN

Gutte og jenterenn på Asdal søndag 21/1 (Øyestad IF):

Gutter under 10 år (1 km):

7) Egil Risholt 6.53

Jenter 13 år (3 km):

2) Grete Risholt 18.29

 

Kretsrenn i Landvik søndag 28/1 (IL Imås):

Gutter 11 år:

3) Jan Erling Nilsen 3.32

Gutter 12 år:

1) Geir Sørensen 15.29

Jenter 13 år:

1) Grete Risholt 17.09, 3) Inger Solbakken 19.57

Gutter 13 år:

4) Jan E. Jensen 16.35

 

KM i Austre Moland lørdag 3/2 (Austre Moland IL):

Gutter 11 år:

5) Jan Erling Nilsen 13.05

Jenter 13 år:

1) Grete Risholt 14.13 (KRETSMESTER !)

 

Gutte og jenterenn på Nes Verk søndag 11/2 (Holt IF):

Gutter 11 år:

3) Jan Erling Nilsen 10.10

 

Kretsrenn på Gjeving søndag 11/2 (Gjeving IL):

Gutter 12 år:

2) Geir Sørensen 10.13

Jenter 13 år:

1) Grete Risholt 10.58

 

Gutte og jenterenn på Fevik lørdag 17/2 (IL Express):

Jenter 11 år (3,5 km):

6) Anne M. Pedersen 15.00

Jenter 12 år (3,5 km):

1) Aslaug Hansen 12.56

Gutter 12 år (3,5 km):

6) Geir Sørensen 10.48

Jenter 13 år (3,5 km):

1) Grete Risholt 11.36

 

Gutte og jenterenn på Klodeborg lørdag 24/2 (Øyestad IF):

Gutter 11 år (2,5 km):

3) Jan Erling Nilsen 10.59

Jenter 12 år (2,5 km):

1) Aslaug Hansen 11.03

Gutter 12 år (2,5 km):

1) Geir Sørensen 9.29

 

SM på Birkeland søndag 10/3 (Birkenes IL):

Jenter 12 år (3 km):

7) Aslaug Hansen 12.58

Gutter 12 år (3 km):

12) Geir Sørensen 12.11

Jenter 13 år (3 km):

2) Grete Risholt 11.56

 

Landsrenn på Vegårshei søndag 17/3 (Vegårshei IL):

Jenter 12 år:

7) Aslaug Hansen 16.43

Jenter 13 år:

1) Grete Risholt 14.36

 

 

SKISESONGEN 1968/69

 

HOPPRENN

Åpningsrenn i Hålandsbakken mandag 30/12 (IL Express):

Klasse 13 år:

2) Asle Pettersen 121.0

Klasse 14 år:

2) Roald Jensen 127.0

Klasse yngre junior:

7) Eirik Berntsen 110.9

 

Kretsrenn i Hålandsbakken søndag 12/1 (IL Imås):

Klasse 13 år:

2) Asle Pettersen 137.0

Klasse eldre junior:

2) Eirik Berntsen 113.4

 

KM i Brattåsen søndag 26/1 (Øyestad IF):

Klasse 13 år:

4) Asle Pettersen 145.9

 

KM i Moåsbakken søndag 26/1 (IL Express):

Klasse eldre junior:

3) Eirik Berntsen 156.9

 

Kretsrenn i Osedalsbakken søndag 2/2 (Froland IL):

Klasse 14 år:

1) Roald Jensen 105.8

Klasse eldre junior:

4) Eirik Berntsen 100.8

 

SM i Brattåsen søndag 9/2 (IF Trauma):

Klasse 14 år:

2) Roald Jensen 187.5

 

Jubileumsrenn i Moåsbakken søndag 23/2 (IL Express):

Klasse 14 år:

5) Roald Jensen 149.9

Klasse yngre junior:

9) Vidar Hansen 151.5

 

Kretsrenn i Skredderheibakken søndag 9/3 (G.T.I.F):

Klasse 10 år:

8) Willy Jensen 109.5

Klasse 13 år:

2) Asle Pettersen 123.5

Klasse 14 år:

2) Roald Jensen 129.0 (lengste hopp og bakkerekord på 22 meter)

 

Kretsrenn i Hålandsbakken søndag 30/3 (IL Express):

Klasse 14 år:

1) Roald Jensen 156.9

 

Vegardrennet på Ubergsmoen lørdag 4/4 (IL Vegard):

Klasse over 45 år:

4) Olav Helleren 102.0

 

LANGRENN

Kretsrenn i Åmli søndag 5/1 (IL Dristug):

Jenter 14 år (4,5 km):

1) Grete Risholt 25.04

 

Kretsrenn på Nes Verk søndag 12/1 (Holt IF):

Jenter 12 år (3 km):

10) Anne M. Pedersen 16.35

Jenter 13 år (3 km):

4) Aslaug Hansen 14.50

 

KM på Birkenlund søndag 26/1 (IK Grane):

Jenter 13 år (3 km):

3) Aslaug Hansen 21.17

Gutter 13 år (3 km):

8) Geir Sørensen 17.13

 

Kretsrenn i Tvedestrand søndag 2/2 (Tvedestrand T.I.F):

Jenter 12 år:

5) Anne M. Pedersen 16.43

Jenter 13 år:

2) Aslaug Hansen 14.25

 

Kretsrenn på Gjeving søndag 9/2 (Gjeving IL):

Jenter 13 år (2,5 km):

2) Aslaug Hansen 11.25

Jenter 14 år (5 km):

1) Grete Risholt 22.44

 

Jubileums- og landsrenn i Gjerstad søndag 16/2 (Gjerstad IL):

Gutter 12 år (3 km):

10) Jan Erling Nilsen 13.11

Jenter 13 år (3 km):

4) Aslaug Hansen 13.40

Gutter 13 år (3 km):

13) Geir Sørensen 12.25

Jenter 14 år (5 km):

2) Grete Risholt 21.32

 

Kretsrenn på Rykene søndag 23/2 (Rygene IL):

Jenter 13 år (3 km):

2) Aslaug Hansen 14.58

Gutter 13 år (3 km):

6) Geir Sørensen 14.21

Jenter 14 år (5 km):

1) Grete Risholt 23.20

 

SM på Birkeland søndag 9/3 (Birkenes IL):

Jenter 13 år (3 km):

4) Aslaug Hansen 13.07

 

Landsrenn på Vegårshei søndag 23/3 (Vegårshei IL):

Jenter 13 år (3 km):

5) Aslaug Hansen 13.21

Jenter 14 år (5 km):

1) Grete Risholt 25.26

 

Stafett i Gjerstad lørdag 29/3 (Gjerstad IL):

Klasse 12-15 år:

2) Rygene IL 48.10 (2 gutter, 2 jenter)

 

Vegardrennet på Ubergsmoen lørdag 4/4 (IL Vegard):

Gutter 7 år:

7) Per Lysell 30.0

 

KOMBINERT

Kretsrenn kombinert i Brattåsen lørdag 15/2 og Gjerstad søndag 16/2 (Øyestad IF/Gjerstad IL):

Klasse 13 år:

4) Asle Pettersen 244.90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTIVITETER

Gutter 19

19.09 kl. 20.00 på OSM kunstgress

Express/Rygene - Våg 2

Gutter 10

20.09 kl. 18.00 på Hisøy kunstgr.

Hisøy 3 - Rygene

Jenter 13

20.09 kl. 18.00 på Fiane kunstgress

Gjerstad - Rygene

Damelaget

20.09 kl. 19.30 OSM kunstgress

Express - Rygene

A-laget

23.09 kl. 15.00 på Solvika kunstgress

Hånes - Rygene

 

RESULTATER

16.09: A-laget

Rygene - Hisøy 3-2

12.09: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 2-5

11.09: Damelaget

Rygene - Vindbjart 1-1

07.09: Damelaget

Gimletroll 3 - Rygene 3-0

07.09: A-laget

Imås - Rygene 0-2

06.09: Jenter 13:

Torridal - Rygene 1-1

05.09: Gutter 19

Express/Rygene - Lillesand 5-1

02.09: A-laget

Rygene - Birkenes 2-4

30.08: Gutter 19

Farsund 1 - Express/Rygene 4-2

30.08: Jenter 13

Rygene - Lia 0-0

28.08: Damelaget

Rygene - Flekkefjord 1-2

23.08: Damelaget

Randesund 2 - Rygene 0-1

23.08: Jenter 13

Rygene - Hånes 1 0-2

21.08: A-laget

Rygene - Randesund 2 7-3

16.08: Damelaget

Våg/Torridal - Rygene 5-1

16.08: Gutter 19

Trauma - Express/Rygene 3-2

16.08: Jenter 13

Otra - Rygene 3-1

14.08: Damelaget

Rygene - Lillesand/Amazon 2 1-3

12.08: A-laget

Risør - Rygene 2-6

09.08: A-laget

Rygene - Donn 2 2-2