SKIRESULTATER 1959/60-1968/69


SKISESONGEN 1959/60


HOPPRENN

KM i Lille Nygårdsbakken søndag 14/2 (IK Grane):

Klasse 15 år:

3) Thorleif Gustavsen  194.2


Gutterenn på Stalleland søndag 21/2 (IL Imås):

Klasse under 11 år: 

3) Torleif Dalen  114.2

Klasse 13-14 år:

9) Leif Torjussen  108.3

Klasse 15 år:

5) Thorleif Gustavsen  112.5 (fall)


Traumarennet i Traumabakken søndag 28/2 (IF Trauma):

Klasse junior I:

1) Harald Jensen  123.0

Klasse B:

1) Paul Jensen  139.1,  3) Kjell Thorsen  117.0,  4) Tore Helleren  115.0


Gutterenn i Kjennheia søndag 6/3 (IL Express):

Klasse under 11 år:

8) Torleif Dalen  125.9,  8) Eirik Berntsen  125.9

Klasse 11 år:

8) Rolf Jensen  118.8

Klasse 14 år:

1) Tor Samuelsen  130.5

Klasse 15 år:

1) Thorleif Gustavsen  136.2


SM i Osedalsbakken søndag 12/3 (Froland IL):

Klasse yngre junior:

8) Finn Nilsen  175.6,  11) Thorleif Gustavsen  167.2

Klasse junior:

9) Harald Jensen  166.0

Klasse B:

10) Paul Jensen  171.2


Kveldsrenn i Brattåsen onsdag 23/3 (Nedenes IL):

Klasse junior:

1) Harald Jensen  127.9

Klasse 20-35 år: 

4) Paul Jensen  134.7


Avslutningsrenn i Osedalsbakken søndag 3/4 (Froland IL):

Klasse 14 år:

2) Tor Samuelsen  118.5

Klasse 15 år:

1) Thorleif Gustavsen  123.1


LANGRENN

SM i Froland lørdag 13/3 (Froland IL):

Gutter yngre junior (5 km):

19) Odd Lillemoen  20.39

Menn klasse B (15 km):

13) Kjell Thorsen  58.53



SKISESONGEN 1960/61


HOPPRENN

Gutterenn i Osedalsbakken søndag 15/1 (Froland IL):

Klasse 11-12 år:

1) Rolf Jensen  131.3,  3) Eirik Berntsen  118.8

Klasse 13-14 år:

2) Helge Dalen  127.7

Klasse 15-16 år:

1) Arne Birger Homdrom  134.3


Kretsrenn i Brattåsen søndag 15/1 (Nidarås IL):

Klasse 16-17 år:

5) Tor Samuelsen  120.3

Klasse 18-19 år:

2) Finn Nilsen  128.4

Klasse B:

3) Paul Jensen  105.3


Gutterenn i Kjennheia søndag 5/2 (IL Express):

Klasse under 11 år:

5) Eirik Berntsen  124.9

Klasse 12 år:

5) Rolf Jensen  114.7


LANGRENN

KM på Moi Moner lørdag 28/1 (IL Express):

Gutter junior (15 km):

8) Odd Lillemoen  57.52



SKISESONGEN 1961/62


HOPPRENN

Kretsrenn i Brattåsen lørdag 31/12 (Nidarås IL):

Klasse B:

1) Paul Jensen  132.3,  3) Henry Jensen  128.3


Kretsrenn i Osedalsbakken søndag 7/1 (Froland IL):

Klasse B:

2) Paul Jensen  121.9,  4) Henry Jensen  116.1


Kretsrenn på Vegårshei søndag 21/1 (Nidarås IL):

Klasse 11 år:

5) Eirik Berntsen  116.4


KM i Brattåsen søndag 18/3 (Nedenes IL):

Klasse 11 år:

4) Eirik Berntsen  169.1

Klasse 13 år:

4) Rolf Jensen  172.5


Kretsrenn i Osedalsbakken søndag 25/3 (Froland IL):

Klasse C:

2) Paul Jensen  177.9


LANGRENN

Renn på Nedenes søndag 18/3 (Nidarås IL, Nedenes IL):

Gutter 17-18 år (2,5 km):

1) Torgeir Omland  18.47


KM fra Granestua søndag 8/4 (IK Grane):

Gutter 12 år (3 km):

2) Magne Solli  18.51

Gutter 14 år (3 km):

2) Georg Gulbrandsen  17.49



SKISESONGEN 1962/63


HOPPRENN

Kretsrenn i Brattåsen søndag 13/1 (IK Grane):

Klasse under 11 år:

2) Øystein Dalen  111.7 

Klasse 11 år:

6) Vidar Hansen  106.9

Klasse 12 år:

2) Eirik Berntsen  126.6,  5) Thorleif Dalen  117.6


Gutterenn i Kjennheia søndag 20/1 (IL Express):

Klasse 12 år:

5) Eirik Berntsen  113.6

Klasse 13 år:

6) Hans Larsen  100.7


KM i Osedalsbakken søndag 27/1 (Froland IL):

Klasse C:

2) Paul Jensen  177.5


Gutterenn i Brattåsen lørdag 2/2 (Rygene IL):

Klasse under 11 år:

2) Øystein Dalen  107.8

Klasse 12 år:

2) Eirik Berntsen  117.4


SM i Brattåsen søndag 24/2 (Nidarås IL):

Klasse 12 år:

12) Eirik Berntsen  178.6


Gutterenn i Traumabakken søndag 17/3 (IF Trauma):

Klasse under 11 år:

1) Øystein Dalen  114.1

Klasse 12 år:

3) Thorleif Dalen  110.0,  4) Eirik Berntsen  107.0


LANGRENN

Kretsrenn i Holt søndag 13/1 (Holt IF):

Gutter 13 år (2,5 km):

1) Magne Solli  10.52

Gutter 14 år (5 km):

3) Georg Gulbrandsen  23.23


Kretsrenn fra Granestua søndag 20/1 (IK Grane):

Gutter 13 år (3 km):

1) Magne Solli  11.15

Gutter yngre junior (9 km):

2) Kåre Jensen  33.07


Renn på Solborg søndag 3/3 (IL Ørn):

Gutter 14 år:

2) Georg Gulbrandsen  20.54

Gutter eldre junior:

1) Kåre Jensen  19.55


Renn på Solborg søndag 24/3 (IL Ørn):

Gutter 11 år:

3) Jon Haugen  15.49



SKISESONGEN 1963/64


HOPPRENN

Kretsrenn på Ubergsmoen søndag 1/3 (Vegårshei IL):

Klasse 14 år:

4) Vidar Hansen



SKISESONGEN 1964/65


HOPPRENN

Kretsrenn på Heldalsmo søndag 14/2 (IF Trauma):

Klasse 13 år:

7) Vidar Hansen  106.2


Jubileumsrenn i Osedalsbakken søndag 7/3 (Froland IL):

Klasse 13 år:

3) Vidar Hansen  117.5



SKISESONGEN 1965/66


RYGENES KLUBBMESTERSKAP LØRDAG 12/3

Hopprenn:

10-12 år:

1) Roald Jensen  130.6,  2) Geir Sørensen  110.6,  3) Tommy Solheim  103.1,  4) Jan Egil Jensen  100.2 

12-14 år:

1) Bjarne Thorsen  129.8 

14-16 år:

1) Eirik Berntsen  138.4,  2) Petter Ross  105.9

16-20 år:

1) Helge Dalen  141.8,  2) Magne Fjelldal  100.4 

Over 20 år:

1) Paul Jensen  138.3,  1) Tore Helleren  138.3,  3) Henry Jensen  135.5,  4) Magnus Solheim  130.6


Langrenn (kort løype):

Gutter u/6år:

1) Lars A. Risholt  16.47 

Gutter 6-10 år:

1) Jan Erling Nilsen  11.28,  2) Vidar Gundersen  11.32 

Gutter 10-12 år:

1) Jan Egil Jensen  9.12,  2) Geir Sørensen  9.31,  3) Sigbjørn Dønnestad  11.05

Gutter 12-14 år:

1) Trygve Jensen  8.52,  2) Bjarne Thorsen  9.04,  3) Tore Livollen  9.08,  4) Øivind Solbakken  12.30 

Jenter u/10 år:

1) Solfrid Thaule  12.17,  2) Vigdis Dønnestad  13.15 

Jenter 10-12 år:

1) Aslaug Hansen  10.52,  2) Grete Risholt  11.12,  3) Astri Andersen  11.36,  4) Inger Solbakken  13.27

Jenter 12-14 år:

1) Kari Borås  12.35


Langrenn (lang løype):

Gutter 14-16 år:

1) Eirik Berntsen  27.59,  2) Svein Hansen  30.56,  3) Torfinn Kjølsrud  31.33 

Gutter 16-20 år:

1) Reidar Haugå  29.19,  2) Torleif Tobiassen  30.32,  3) Rolf Jensen  31.33 

Over 20 år:

1) Kåre Jensen  26.26,  2) Kjell Thorsen  28.02,  3) Henry Jensen  28.12,  4)Paul Jensen  28.54,  5) Jens Mortensen  29.14,  6) Ivar Eriksen  29.35,  7) Roald Olsen  33.18


Kombinert:

Under 20 år:

1) Eirik Berntsen  289.9 

Over 20 år:

1) Henry Jensen  286.1,  2) Paul Jensen  285.9


HOPPRENN

Gutterenn i Traumabakken søndag 19/12 (IF Trauma):

Klasse 14 år:

3) Vidar Hansen  124.0


Skikretsens julesamlingsrenn i Songebakken onsdag 29/12 (Aust-Agder skikrets):

Klasse over 14 år:

8) Vidar Hansen  113.4,  9) Eirik Berntsen  110.7


Gutterenn i Wickkollen torsdag 30/12 (IK Grane):

Klasse 10 år:

2) Asle Pettersen 107.7,  4) Geir Sørensen  99.7

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen  121.1

Klasse 12 år:

4) Bjarne Thorsen  114.2


Renn i Brattåsen søndag 9/1 (Øyestad IF):

Klasse 10 år:

2) Asle Pettersen  118.5

Klasse 11 år:

2) Roald Jensen  121.0

Klasse 13 år:

5) Bjarne Thorsen  115.0

Klasse 14 år:

3) Vidar Hansen  108.5

Klasse 15 år:

5) Eirik Berntsen  105.7


Hoppsamling Bjønnesbakken fredag 14/1 (Aust-Agder skikrets):

Klasse 14 år:

7) Vidar Hansen  134.9

Klasse 15 år:

6) Eirik Berntsen  191.3


Renn i Risdalsbakken søndag 16/1 (Mykland IL):

Klasse 10 år:

2) Asle Pettersen  117.0

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen  136.0

Klasse 14 år:

2) Vidar Hansen  108.1


KM i Bjønnesbakken søndag 23/1 (ABK):

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen  172.5 


Renn i Kjennheia søndag 6/2 (IL Express):

Klasse 10 år:

1) Asle Pettersen  116.5,  3) Geir Sørensen  109.9

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen  112.5


Renn i Moåsbakken søndag 6/2 (IL Express):

Klasse 14 år:

2) Vidar Hansen  95.2

Klasse 15 år:

2) Eirik Berntsen  107.6


Gutterenn i Wickkollen lørdag 12/2 (IK Grane):

Klasse 10 år:

3) Asle Pettersen  119.5

Klasse 11 år:

1) Roald Jensen  129.6,  11) Jan Egil Jensen  113.1


Jubileumsrenn i Osedalsbakken søndag 20/2 (Froland IL):

Klasse 10 år:

3) Geir Sørensen  84.0

Klasse 11 år:

5) Roald Jensen  93.5

Klasse 14 år:

4) Vidar Hansen  95.8

Klasse 15 år:

2) Eirik Berntsen  114.5


Renn i Lille Nygårdsbakken lørdag 19/3 (IK Grane):

Klasse 15 år:

2) Eirik Berntsen  117.2


Gutterenn på Ubergsmoen søndag 20/3 (Vegard IL):

Klasse 11 år:

2) Roald Jensen  123.5


LANGRENN

KM kombinert på Ubergsmoen søndag 20/3 (Vegard IL):

Gutter 15 år:

3) Eirik Berntsen  22.53


KOMBINERT

KM på Ubergsmoen søndag 20/3 (Vegard IL):

Gutter 15 år:

3) Eirik Berntsen  280.0



SKISESONGEN 1966/67


MERITTER

Kretsmester hopp:

Roald Jensen

Kretsmester langrenn:

Rygene IL, stafett junior (Olav Nokevje, Eirik Berntsen, Magne Solli)


HOPPRENN

Gutterenn i Lille Bjønnes søndag 8/1 (ABK):

Klasse 12 år:

2) Roald Jensen  124.5


Områderenn i Bjønnesbakken søndag 15/1 (ABK):

Klasse yngre junior:

2) Eirik Berntsen  105.4


Gutterenn i skolebakken på Vegårshei søndag 15/1 (Vegårshei IL):

Klasse 11 år:

2) Asle Pettersen  105.0,  8) Tommy Solheim  78.0

Klasse 12 år:

6) Roald Jensen  100.0


KM på Ubergsmoen søndag 29/1 (IF Trauma og IL Vegard):

Klasse 11 år:

2) Asle Pettersen  187.5

Klasse 12 år:

1) Roald Jensen  211.5  (KRETSMESTER !)


KM i Bjønnesbakken søndag 5/2 (ABK):

Klasse yngre junior:

7) Eirik Berntsen  110.8


Åpning av guttebakke på Asdal søndag 5/2 (Øyestad IF):

Klasse 11 år:

2) Asle Pettersen  103.0

Klasse 12 år:

6) Jan Egil Jensen  89.5


Gutterenn i Stemtjernbakken søndag 12/2 (IL Sørfjell):

Klasse 12 år:

2) Roald Jensen  134.0


Kretsrenn i Brattåsen søndag 19/2 (Øyestad IF):

Klasse 11 år:

1) Asle Pettersen  108.5


Kveldsrenn i Bjønnesbakken tirsdag 28/2 (ABK):

Klasse 12 år:

8) Roald Jensen  112.0


Kveldsrenn i Songebakken torsdag 2/3 (Songe SK):

Klasse 12 år:

2) Roald Jensen  130.5 (lengste hopp i liten bakke, 20 meter)


SM i Hålandsbakken søndag 12/3 (G.T.I.F.):

Klasse 11 år:

4) Asle Pettersen  112.0,  29) Tommy Solheim  75.0

Klasse 12 år:

5) Roald Jensen  120.0


Gutterenn i Bendixbakken på Tromøy søndag 19/3 (IF Trauma):

Klasse 11 år:

4) Asle Pettersen  111.5


Påskerennet på Ubergsmoen torsdag 23/3 (IL Vegard):

Klasse 11 år:

1) Asle Pettersen  122.0

Klasse 12 år:

3) Roald Jensen  120.5

Klasse 14 år:

5) Bjarne Thorsen  121.0


LANGRENN

Kretsrenn på Gjeving søndag 19/2 (Gjeving IL):

Yngre junior (10 km):

1) Magne Solli  39.23


KM i stafett på Rykene søndag 5/3 (Rygene IL):

Junior:

1) Rygene IL (Olav Nokevje, Eirik Berntsen, Magne Solli),  1.16.07  (KRETSMESTRE !)

Senior:

7) Rygene IL  2.39.03



SKISESONGEN 1967/68


MERITTER

Kretsmester hopp:

Roald Jensen, Eirik Berntsen

Kretsmester langrenn:

Grete Risholt


HOPPRENN

Gutterenn på Håland skisenter i Landvik lørdag 30/12 (IL Express):

Klasse 12 år:

6) Asle Pettersen  114.0

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen  121.8

Klasse yngre junior:

3) Eirik Berntsen  118.6


Gutterenn i skolebakken Vegårshei søndag 7/1 (Vegårshei IL):

Klasse 12 år:

1) Asle Pettersen  131.5 (beste hopper)

Klasse 13 år:

5) Roald Jensen  115.5


Kretsrenn i Brattåsen søndag 7/1 (Øyestad IF):

Klasse yngre junior:

3) Eirik Berntsen  116.5


Kveldsrenn i Songebakken lørdag 13/1 (Songe SK):

Klasse 12 år:

3) Asle Pettersen  122.5

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen  130.5


Områderenn Bjønnesbakken søndag 14/1 (ABK):

Klasse yngre junior:

3) Eirik Berntsen  183.0


Gutterenn i Stemkjennbakken søndag 21/1 (IL Sørfjell):

Klasse 12 år:

2) Asle Pettersen  118.5

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen 130.5 (beste hopper)


Kretsrenn i Moåsen søndag 21/1 (IL Express):

Klasse yngre junior:

3) Eirik Berntsen  124.6


Gutterenn i Brattåsen søndag 28/1 (Øyestad IF):

Klasse 12 år:

2) Asle Pettersen  111.8,  7) Sigbjørn Dønnestad  102.5

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen  130.5 (bestemannspremie)


KM i Hasåsbakken søndag 4/2 (Idun IL):

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen  200.0  (KRETSMESTER !)


KM i Osedalsbakken søndag 4/2 (Froland IL):

Klasse yngre junior:

1) Eirik Berntsen  179.8  (KRETSMESTER !)

Klasse C:

7) Arne Birger Homdrom  160.9


Kretsrenn på Håland Skisenter i Landvik søndag 11/2 (IL Imås):

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen  127.5

Klasse C:

2) Arne Birger Homdrom  104.5


Landsrenn i Bjønnesbakken søndag 18/2 (ABK):

Klasse 13 år:

1) Roald Jensen  203.0


Renn i Hasåsbakken søndag 18/2 (Idun IL):

Klasse C:

3) Arne Birger Homdrom  113.6


Gutterenn i Kjennheibakken søndag 24/2 (IL Express):

Klasse 12 år:

4) Asle Pettersen


Kretsrenn i Bjønnesbakken søndag 17/3 (ABK):

Klasse 12 år:

3) Asle Pettersen  148.5

Klasse 14 år:

2) Roald Jensen  101.4


Gutterenn i Jokollen torsdag 21/3 (IK Grane):

Klasse 13 år:

3) Roald Jensen  120.1


SM i Bjønnesbakken søndag 24/3 (ABK):

Klasse 12 år:

6) Asle Pettersen  164.5

Klasse 13 år:

3) Roald Jensen  180.0


ABK's seks treningsrenn, tre beste telte:

Roald Jensen fikk delt førsteplass i klasse 13 år med Øyvind Nilsen ABK


LANGRENN

Gutte og jenterenn på Asdal søndag 21/1 (Øyestad IF):

Gutter under 10 år (1 km):

7) Egil Risholt  6.53

Jenter 13 år (3 km):

2) Grete Risholt  18.29


Kretsrenn i Landvik søndag 28/1 (IL Imås):

Gutter 11 år:

3) Jan Erling Nilsen  3.32

Gutter 12 år:

1) Geir Sørensen  15.29

Jenter 13 år:

1) Grete Risholt  17.09,  3) Inger Solbakken  19.57

Gutter 13 år:

4) Jan E. Jensen  16.35


KM i Austre Moland lørdag 3/2 (Austre Moland IL):

Gutter 11 år:

5) Jan Erling Nilsen  13.05

Jenter 13 år:

1) Grete Risholt  14.13  (KRETSMESTER !)


Gutte og jenterenn på Nes Verk søndag 11/2 (Holt IF):

Gutter 11 år:

3) Jan Erling Nilsen  10.10


Kretsrenn på Gjeving søndag 11/2 (Gjeving IL):

Gutter 12 år:

2) Geir Sørensen  10.13

Jenter 13 år:

1) Grete Risholt  10.58


Gutte og jenterenn på Fevik lørdag 17/2 (IL Express):

Jenter 11 år (3,5 km):

6) Anne M. Pedersen  15.00

Jenter 12 år (3,5 km):

1) Aslaug Hansen  12.56

Gutter 12 år (3,5 km):

6) Geir Sørensen  10.48

Jenter 13 år (3,5 km):

1) Grete Risholt  11.36


Gutte og jenterenn på Klodeborg lørdag 24/2 (Øyestad IF):

Gutter 11 år (2,5 km):

3) Jan Erling Nilsen  10.59

Jenter 12 år (2,5 km):

1) Aslaug Hansen  11.03

Gutter 12 år (2,5 km):

1) Geir Sørensen  9.29


SM på Birkeland søndag 10/3 (Birkenes IL):

Jenter 12 år (3 km):

7) Aslaug Hansen  12.58

Gutter 12 år (3 km):

12) Geir Sørensen  12.11

Jenter 13 år (3 km):

2) Grete Risholt  11.56


Landsrenn på Vegårshei søndag 17/3 (Vegårshei IL):

Jenter 12 år:

7) Aslaug Hansen  16.43

Jenter 13 år:

1) Grete Risholt  14.36



SKISESONGEN 1968/69


HOPPRENN

Åpningsrenn i Hålandsbakken mandag 30/12 (IL Express):

Klasse 13 år:

2) Asle Pettersen  121.0

Klasse 14 år:

2) Roald Jensen  127.0

Klasse yngre junior:

7) Eirik Berntsen  110.9


Kretsrenn i Hålandsbakken søndag 12/1 (IL Imås):

Klasse 13 år:

2) Asle Pettersen  137.0

Klasse eldre junior:

2) Eirik Berntsen  113.4


KM i Brattåsen søndag 26/1 (Øyestad IF):

Klasse 13 år:

4) Asle Pettersen  145.9


KM i Moåsbakken søndag 26/1 (IL Express):

Klasse eldre junior:

3) Eirik Berntsen  156.9


Kretsrenn i Osedalsbakken søndag 2/2 (Froland IL):

Klasse 14 år:

1) Roald Jensen  105.8

Klasse eldre junior:

4) Eirik Berntsen  100.8


SM i Brattåsen søndag 9/2 (IF Trauma):

Klasse 14 år:

2) Roald Jensen  187.5


Jubileumsrenn i Moåsbakken søndag 23/2 (IL Express):

Klasse 14 år:

5) Roald Jensen  149.9

Klasse yngre junior:

9) Vidar Hansen  151.5


Kretsrenn i Skredderheibakken søndag 9/3 (G.T.I.F):

Klasse 10 år:

8) Willy Jensen  109.5

Klasse 13 år:

2) Asle Pettersen  123.5

Klasse 14 år:

2) Roald Jensen  129.0 (lengste hopp og bakkerekord på 22 meter)


Kretsrenn i Hålandsbakken søndag 30/3 (IL Express):

Klasse 14 år:

1) Roald Jensen  156.9


Vegardrennet på Ubergsmoen lørdag 4/4 (IL Vegard):

Klasse over 45 år:

4) Olav Helleren  102.0


LANGRENN

Kretsrenn i Åmli søndag 5/1 (IL Dristug):

Jenter 14 år (4,5 km):

1) Grete Risholt  25.04


Kretsrenn på Nes Verk søndag 12/1 (Holt IF):

Jenter 12 år (3 km):

10) Anne M. Pedersen  16.35

Jenter 13 år (3 km):

4) Aslaug Hansen  14.50


KM på Birkenlund søndag 26/1 (IK Grane):

Jenter 13 år (3 km):

3) Aslaug Hansen  21.17

Gutter 13 år (3 km):

8) Geir Sørensen  17.13


Kretsrenn i Tvedestrand søndag 2/2 (Tvedestrand T.I.F):

Jenter 12 år:

5) Anne M. Pedersen  16.43

Jenter 13 år:

2) Aslaug Hansen  14.25


Kretsrenn på Gjeving søndag 9/2 (Gjeving IL):

Jenter 13 år (2,5 km):

2) Aslaug Hansen  11.25

Jenter 14 år (5 km):

1) Grete Risholt  22.44


Jubileums- og landsrenn i Gjerstad søndag 16/2 (Gjerstad IL):

Gutter 12 år (3 km):

10) Jan Erling Nilsen  13.11

Jenter 13 år (3 km):

4) Aslaug Hansen  13.40

Gutter 13 år (3 km):

13) Geir Sørensen  12.25

Jenter 14 år (5 km):

2) Grete Risholt  21.32


Kretsrenn på Rykene søndag 23/2 (Rygene IL):

Jenter 13 år (3 km):

2) Aslaug Hansen  14.58

Gutter 13 år (3 km):

6) Geir Sørensen  14.21

Jenter 14 år (5 km):

1) Grete Risholt  23.20


SM på Birkeland søndag 9/3 (Birkenes IL):

Jenter 13 år (3 km):

4) Aslaug Hansen  13.07


Landsrenn på Vegårshei søndag 23/3 (Vegårshei IL):

Jenter 13 år (3 km):

5) Aslaug Hansen  13.21

Jenter 14 år (5 km):

1) Grete Risholt  25.26


Stafett i Gjerstad lørdag 29/3 (Gjerstad IL):

Klasse 12-15 år:

2) Rygene IL  48.10 (2 gutter, 2 jenter)


Vegardrennet på Ubergsmoen lørdag 4/4 (IL Vegard):

Gutter 7 år:

7) Per Lysell  30.0


KOMBINERT

Kretsrenn kombinert i Brattåsen lørdag 15/2 og Gjerstad søndag 16/2 (Øyestad IF/Gjerstad IL):

Klasse 13 år:

4) Asle Pettersen  244.90


 

 

 


 

 

 






 





 








 





AKTIVITETER

Mandag 20.05 kl. 18.15: Jenter 11

OSM kunstgress

Express 2 - Rygene

Torsdag 23.05 kl. 18.00: Jenter 15

Planen

Rygene - Imås

Torsdag 23.05 kl. 20.00: B-laget

Planen

Rygene - Eidekameratene

Lørdag 25.05 kl. 15.00: A-laget

Planen

Rygene - Risør


RESULTATER

16.05: Jenter 15

Gimletroll 2 - Rygene 3-0

15.05: B-laget

Øyestad 2 - Rygene 2

15.05: Damelaget

Randesund/Amazon 2 - Rygene 0-1

09.05: B-laget

Rygene 2 - Imås 2  3-9

09.05: Jenter 15

Rygene - Grane/Myra 4-0

03.05: A-laget

Trauma - Rygene 4-0

03.05: Jenter 15

Torridal 1 - Rygene 2-2

30.04: Damelaget

Birkenes - Rygene 0-4

27.04: A-laget

Rygene - Lillesand 6-2

27.04: Damelaget

Rygene - Lyngdal 3-2

24.04: B-laget

Trauma 2 - Rygene 2  11-1

13.04: A-laget

Froland - Rygene 1-0

10.04: B-laget

Rygene 2 - Sørfjell 4-8

10.04: Damelaget

Kvinesdal - Rygene 2-6

08.04: Jenter 15

Hånes - Rygene 0-0

06.04: A-laget

Rygene - Imås 3-0

06.04: Damelaget

Rygene - Vindbjart 6-1

03.04: Damelaget

Sørfjell/Risør - Rygene 1-1

30.03: A-laget

Rygene - Birkenes 11-1

13.03: A-laget

Imås - Rygene 2-4

07.03: A-laget

Øyestad - Rygene 3-2

03.03: Damelaget

Rygene - Gimletroll 1-5

09.02: A-laget

Drangedal - Rygene 3-2

08.02: A-laget

Ulefoss/Skade - Rygene 3-4

24.01: A-laget

Rygene - Just 2-1