SKIRESULTATER 1949/50-1958/59

 

SKISESONGEN 1949/50

 

HOPPRENN

Kretsrenn i Heståsbakken på Rykene søndag 8/1 (Rygene IL):

Klasse under 20 år:

1) Henry Jensen 128.4, 3) Sigmund Olsen 115.8

Klasse 20-32 år:

1) Magnus Solheim 139.7

Klasse over 32 år:

1) Lars G. Pettersen 127.5

Rykene fagforenings pokal til beste hopper tilfalt Magnus Solheim.

Rutebileier Ole Hansens pokal i yngste klasse ble vunnet av Henry Jensen.

 

Nidaråsrennet i Brattåsen søndag 15/1 (Nidarås IL):

Klasse A:

6) Magnus Solheim 133.8

Klasse B:

7) Stian Buflaten 125.4

Klasse junior:

2) Henry Jensen 131.2

 

Gutterenn i Kjennheibakken søndag 15/1 (IL Express):

Klasse 15-16 år:

5) Kjell Pedersen 131.7, 7) Reidar Øiestad 127.6

 

Gutterenn i Eikebakken søndag 22/1 (IK Grane):

Klasse 15-16 år:

3) Reidar Øiestad 134.9, 8) Kjell Pedersen 129.8

 

Kretsrenn i Brennlibakken søndag 22/1 (Gjerstad IL):

Klasse junior:

3) Henry Jensen 129.5

 

Gutterenn i Traumabakken søndag 29/1 (IF Trauma):

Klasse 11-12 år:

5) Jan Sørensen 117.5

Klasse 15-16 år:

4) Reidar Øiestad 127.6

 

Gutterenn i Brattåsen søndag 5/2 (Nidarås IL):

Klasse 13-14 år:

3) Jan Sørensen 123.3

Klasse 15-16 år:

3) Sigmund Olsen 129.9, 5) Kjell Pedersen 125.9

 

Gutterenn i Binabbakken lørdag 11/2 (Grimstad TIF):

Klasse 13-14år:

1) Jan Sørensen 134.8 (beste hopper)

 

Åpningsrenn i Nygårdsbakken søndag 12/2 (IK Grane):

Klasse junior:

5) Henry Jensen 116.2

 

Frolandsrennet søndag 5/3 (Froland IL):

Klasse A:

7) Magnus Solheim

 

Gutterenn i Heimåsen på Rykene torsdag 9/3 (Rygene IL):

Klasse under 12 år:

1) Ådne Fossnes 109.5, 2) Tore Helleren 101.5, 3) Hans Thorsen 96.5

Klasse 12-14 år:

1) Jan Sørensen 121.5, 2) Ivar Homdrom 110.0

Klasse 14-16 år:

1) Martin Sandland 119.0, 2) Kjell Thorsen 115.5

Klasse over 16 år:

1) Kjell Pedersen 129.5, 2) Godtfred Pedersen 126.5

 

Kretsrenn i Likollen lørdag 11/3 (IL Vardild):

Klasse junior:

4) Henry Jensen 129.2

 

Distriktsrenn i Osedalsbakken søndag 12/3 (IL Express):

Klasse A:

5) Magnus Solheim 136.9

 

Gutterenn i Blaksmyrbakken på Rykene onsdag 22/3 (Rygene IL):

Klasse under 11 år:

1) Ådne Fossnes 131.9, 2) Hans Thorsen 128.0, 3) Olav Olsen 126.7, 4) Harald Jensen 124.4

Klasse 11-12 år:

1) Mangor Dalen 124.0, 2) Tore Helleren 122.6

Klasse 13-14 år:

1) Paul Jensen 142.0, 2) Jan Sørensen 140.7, 3) Kjell Thorsen 139.4, 4) Ole Dalheim 120.0

Klasse 15-16 år:

1) Sigurd Olsen 134.5, 2) Martin Sandland 123.9

 

Åmlirennet i Hauglandsbakken søndag 26/3 (IL Dristug):

Klasse junior:

5) Henry Jensen 128.0

 

 

SKISESONGEN 1950/51

 

HOPPRENN

Kretsrenn i Åmli mandag 1/1 (IL Dristug):

Klasse under 17 år:

4) Sigmund Olsen 125.2

 

Kretsrenn i Brattåsen søndag 7/1 (Nidarås IL):

Klasse junior:

1) Erling Homdrom 138.7

 

Gutterenn i Myrabakken på Skibberheia søndag 14/1 (Strømsbu IF):

Klasse 10-12 år:

1) Paul Jensen 225.5, 2) Tore Helleren 224.0, 3) Hans Thorsen 221.5, 8) Harald Jensen 197.0

Klasse 12-14 år:

1) Jan Sørensen 228.5, 3) Ivar Homdrom 221.5

Klasse 14-16 år:

3) Kjell Thorsen 227.0

 

Kretsrenn i Osedalsbakken søndag 14/1 (Froland IL):

Klasse junior:

2) Erling Homdrom 126.4

Klasse B:

4) Stian Buflaten 123.1

 

Gutterenn i Kjennheia søndag 21/1 (IL Express):

Klasse under 11 år:

1) Hans Thorsen 128.9, 2) Harald Jensen 128.3

Klasse 11-12 år:

2) Paul Jensen 124.8

 

KM i Ryggebakken søndag 28/1 (IL Imås):

Klasse junior:

6) Kjell Pedersen 194.1

 

Kretsrenn i Gaupemyrbakken søndag 4/2 (Lillesand IL):

Klasse A:

1) Henry Jensen 135.8

 

Gutterenn i Landvik søndag 4/2 (IL Imås):

Klasse 11-12 år:

1) Paul Jensen 132.3, 3) Harald Jensen 116.5

Klasse 13-14 år:

1) Jan Sørensen 133.6

 

Gutterenn i Grimstad lørdag 10/2 (Grimstad TIF):

Klasse 11-12 år:

4) Gunnar Nilsen

Klasse 13-14 år:

1) Jan Sørensen

 

Landsrenn i Nygårdsbakken søndag 11/2 (IK Grane):

Klasse junior:

2) Erling Homdrom 118.3

Klasse A:

13) Magnus Solheim 138.4

 

Kretsrenn i Heståsbakken søndag 18/2 (Rygene IL):

Klasse junior:

2) Kjell Pedersen 127.8, 3) Reidar Øiestad 126.4, 6) Sigmund Olsen 120.7, 6) Gunnar Dønnestad 120.7

Klasse B:

1) Stian Buflaten 131.9

Klasse A:

2) Magnus Solheim 135.1

 

Gutterenn på Tromøy søndag 18/2 (IF Trauma):

Klasse 13-14 år:

1) Jan Sørensen 135.4

 

Kveldsrenn i Bjønnesbakken fredag 23/2:

Klasse junior:

3) Erling Homdrom 127.4

 

Gutterenn i Brattåsen søndag 25/2 (Nidarås IL):

Klasse under 11 år:

1) Harald Jensen 139.8

Klasse 11-12 år:

1) Paul Jensen 139.4

Klasse 13-14 år:

1) Jan Sørensen 129.8

Klasse 15-16 år:

3) Reidar Øiestad 134.9

 

Distriktsrenn i Lindstølbakken søndag 25/2 (Risør Turn og Idun IL):

Klasse B:

3) Stian Buflaten 128.9

 

Bjønnesrennet lørdag 3/3 (IK Grane):

Klasse A:

5) Henry Jensen 128.5

 

Gutterenn i Liabakken søndag 4/3 (IL Sørfjell):

Klasse 11-12 år:

1) Paul Jensen 137.3 (Gavepremie fra Stokken AUL), 8) Harald Jensen 118.8

Klasse 13-14 år:

3) Jan Sørensen 136.4

 

Moåsrennet søndag 11/3 (IL Express):

Klasse junior:

8) Kjell Pedersen 120.5

 

Gutterenn i Foldalsbakken på Nelaug søndag 11/3 (IL Vardild):

Klasse 13-14 år:

3) Jan Sørensen 127.6

 

Gutterenn i Eikabakken søndag 18/3 (IK Grane):

Klasse 13-14 år:

2) Jan Sørensen 137.6, 10) Ivar Homdrom 125.0

Klasse 15-16 år:

1) Reidar Øiestad 134.7

 

10-mannskonkurranse på Rykene mellom Rygene IL og Nidarås IL mandag 26/3:

Klasse 11-12 år:

1) Paul Jensen 130.1, 2) Ådne Fossnes 124.4

Klasse 13-14 år:

1) Ivar Homdrom 124.0

Klasse 15-16 år:

1) Kjell Thorsen 126.3

Klasse junior:

1) Erling Homdrom 137.7, 2) Godfred Pedersen 123.0, 3) Gunnar Dønnestad 115.7

Klasse 20-35 år:

1) Magnus Solheim 141.2, 2) Stian Buflaten 140.8, 4) Henry Jensen 139.0, 5) Håkon Fjelldal 133.9, 8) Trygve Karlsen 132.7

Klasse over 35 år:

1) Nils K. Nilsen 101.7

Rygene vant 10-mannspokalen med 1335,8 mot Nidarås 1266.7.

 

Distriktsrenn i Gaupemyrbakken søndag 8/4 (Lillesand IL):

Klasse junior:

2) Erling Homdrom 197.4

Klasse B:

3) Stian Buflaten 197.7

Klasse A:

3) Henry Jensen 205.4

 

LANGRENN

Kretsrenn på Rykene torsdag 15/3 (Rygene IL):

Menn junior:

2) Oddbjørn Guttormsen 36.32

Menn klasse B:

1) Erling Nilsen 1.02.13

 

 

SKISESONGEN 1951/52

RYGENES KLUBBMESTERSKAP

Eika

Hopprenn:

Klasse under 10 år:

1) Finn Nilsen, 2) Arne Birger Homdrom, 3) Oddvar Nilsen, 4) Arne Kjølsrud, 5) Tor Omland, 6) Lilli Jensen, 7) Arild Nilsen, 8) Magne Kjølsrud

Klasse 10-14 år:

1) Paul Jensen, 2) Gunnar Nilsen, 3) Tore Helleren, 4) Olav Olsen, 5) Harald Jensen

Klasse 14-17 år:

1) Jan Sørensen

Klasse over 20 år:

1) Magnus Solheim, 2) Stian Buflaten

 

HOPPRENN

KM i Brattåsen søndag 16/3 (Nidarås IL):

Klasse 11-12 år:

6) Harald Jensen 111.7, 10) Gunnar Nilsen 104.9

Klasse 13-14 år:

5) Paul Jensen 123.5

Klasse 15-16 år:

5) Jan Sørensen 130.3

 

LANGRENN

Treningsrenn fra Granestua søndag 20/1 (IK Grane):

Menn over 20 år (9 km):

3) Bjarne Himle 48.32

 

 

SKISESONGEN 1952/53

 

HOPPRENN

Treningsrenn i Brattåsen torsdag 1/1:

Klasse under 17 år:

2) Jan Sørensen 191.8, 3) Paul Jensen 191.4

Klasse 20-35 år:

4) Henry Jensen 199.8

 

Gutterenn søndag 18/1 (Froland IL):

Klasse 11-12 år:

2) Harald Jensen 124.3

Klasse 13-14 år:

3) Olav Fossnes 128.7, 4) Paul Jensen 123.7

 

Distriktsrenn søndag 25/1 (Songe SK):

Klasse under 11 år:

1) Finn Nilsen 192.0 (Lærer Roskafts gavepremie)

Klassse 11-12 år:

2) Harald Jensen 207.0 (Leif Sørlies gavepremie), 5) Olav Olsen 198.0

Klasse 15-16 år:

4) Jan Sørensen 209.3 (Harald Nilsens gavepremie)

 

KM i Molandsbakken på Vegårshei søndag 1/2:

Klasse A:

9) Magnus Solheim 132.0

 

Gutterenn i Brattåsen søndag 15/2 (Nidarås IL):

Klasse under 11 år:

3) Tormod Jensen 112.5

Klasse 11-12 år:

1) Harald Jensen 136.1, 4) Olav M. Dalen 119.1

Klasse 13-14 år:

3) Paul Jensen 123.4, 4) Ådne Fossnes 119.4

Klasse 15-16 år:

3) Jan Sørensen 125.5

 

Gutterenn i Smifjellbakken i Tvedestrand søndag 22/2:

Klasse under 11 år:

1) Arild Nilsen 106.3, 2) Finn Nilsen 98.5, 3) Arne Birger Homdrom 87.4, 5) Ole Olsen 62.3

 

 

SKISESONGEN 1953/54

 

HOPPRENN

Gutterenn i Traumabakken søndag 21/2 (IF Trauma):

Klasse 9-10 år:

1) Finn Nilsen 126.6

Klasse 11-12 år:

2) Olav Olsen 131.8

Klasse 13-14 år:

6) Hans Thorsen 129.8

Klasse 15-16 år:

2) Paul Jensen 135.4

 

Gutterenn i Wick-bakken søndag 14/3 (IK Grane):

Klasse 9-10 år:

2) Thor Omland 114.2, 3) Finn Nilsen 109.2

Klasse 11-12 år:

1) Knut Furre 133.6

Klasse 13-14 år:

3) Harald Jensen 133.1

 

Kretsrenn i Moåsbakken lørdag 20/3 (IL Express):

Klasse junior:

4) Sigmund Buflaten 130.4

 

Gutterenn i Lille Songebakken søndag 21/3 (Songe SK):

Klasse 12-14 år:

3) Harald Jensen 134.5

Klasse 14-16 år:

6) Paul Jensen 132.3

 

Kretsrenn i Brattåsen lørdag 27/3 (Nidarås IL):

Klasse under 11 år:

1) Tormod Jensen, 3) Arne Birger Homdrom 113.8

Klasse 11-12 år:

1) Eyvind Jensen 122.5, 3) Olav M. Dalen 119.3, 5) Olav H. Tømte 115.8

Klasse 15-16 år:

2) Paul Jensen 129.4

Klasse junior:

2) Reidar Øiestad 132.4

 

Gutterenn i Kjennheia søndag 28/3 (IL Express):

Klasse under 9 år:

1) Magne Kjølsrud

Klasse 9-11 år:

1) Finn Nilsen, 3) Tormod Jensen, 4) Thor Omland, 5) Arne Birger Homdrom, 6) Reidar Sandkleiv, 7) Arne Kjølsrud

Klasse 11-13 år:

1) Olav Buflaten, 2) Olav M. Dalen

Klasse 13-15 år:

1) Harald Jensen, 2) Gunnar Nilsen

 

 

SKISESONGEN 1954/55

 

HOPPRENN

Gutterenn i Skolebakken på Vegårshei søndag 9/1 (Vegårshei IL):

Klasse 13-14 år:

5) Olav Buflaten 118.7, 12) Olav M. Dalen 106.5

 

KM i Songebakken søndag 30/1 (Songe SK):

Klasse 13-14 år:

7) Olav Buflaten 122.7

 

Kretsrenn på Heldalsmo søndag 27/2 (Froland IL):

Klasse under 11 år:

6) Arvid Nilsen 77.8

Klasse 13-14 år:

2) Olav Buflaten 126.1

Klasse 15-16 år:

5) Aadne Fossnes 132.0

 

 

SKISESONGEN 1955/56

 

RYGENE IL KLUBBMESTERSKAP SØNDAG 26/3:

Hopprenn:

Klasse under 7 år:

1) Magne Fjelldal 38.9, 2) Arvid Thorsen 32.0

Klasse 7-11 år:

1) Helge Dalen 39.0, 2) Magne Kjølsrud 38.7, 3) Rolf Jensen 38.0, 4) Rolf Hansen 37.0, 5) Olav Omland 36.8, 6) Leif Kjølsrud 28.7

Klasse 15-16 år:

1) Harald Jensen 131.5, 2) Gunnar Nilsen 121.3, 3) Hans Thorsen 116.1

Klasse 17-30 år:

1) Stian Buflaten 136.2, 2) Magnus Solheim 135.6, 3) Sigmund Buflaten 134.8, 4) Paul Jensen 133.7, 5) Henry Jensen 133.7,

6) Gunnar Dønnestad 101.5

Klasse 30-40 år:

1) Håkon Fjelldal 137.0, 2) Henry Hansen 124.1, 3) Bjarne Himle 108.6

 

Langrenn:

Klasse 17-30 år:

1) Henry Jensen 23.58 2) Håkon Rydningen 24.48, 3) Sigmund Buflaten 25.23, 4) Jens Rydningen 25.28, 5) Paul Jensen 26.10, 6) Ivar Eriksen 26.47, 7) Leif Sveen 27.43, 8) Stian Buflaten 27.54, 9) Gunnar Dønnestad 28.05, 10) Ingvald Dalheim 28.45, 11) Hans Thorsen 32.45

Klasse 30-40 år:

1) Bjarne Himle 22.55, 2) Anker Gundersen 25.40, 3) Trygve Karlsen 26.06, 4) Henry Hansen 30.26, 5) Karl Tobiassen 34.20

 

Kombinert:

Klasse 17-30 år:

1) Henry Jensen 283.9, 2) Sigmund Buflaten 277.9, 3) Paul Jensen 272.9, 4) Stian Buflaten 266.6, 5) Gunnar Dønnestad 230.1,

6) Hans Thorsen 222.4

Klasse 30-40 år:

1) Bjarne Himle 264.0, 2) Henry Hansen 241.9

 

GUBBE- OG KOSTYMERENN PÅ RYKENE SØNDAG 10/4:

Klasse under 16 år:

1) Finn Buflaten 127.4, 2) Arild Nilsen 127.3, 3) Ole Henry Tømte 124.3, 4) Rolf Hansen 118.4, 5) Johnny Fossnes 102.2, 6) Egil Jan Dalen 97.8

Klasse 16-30 år:

1) Sigmund Buflaten 143.7, 2) Kjell Thorsen 134.6

Kostymeklasse over 40 år:

1) Otto Johansen 143.6

Klasse 30-40 år:

1) Henry Buflaten 135.4, 2) Toralf Nilsen 133.3, 3) Anker Gundersen 126.1, 4) Leif Sveen 107.2, 5) Trygve Karlsen

Klasse 40-50 år:

1) Nils K. Nilsen 124.5, 2) Bjarne Homdrom 122.1, 3) Otto Johansen 105.7

Klasse 50-60 år:

1) Johan Buflaten 137.0, 2) Jens Buflaten 122.9, 3) Villiam Gulbrandsen 103.5

Klasse 60-100 år:

1) Hans (Fjelldal) Buflaten 126.2

 

HOPPRENN

Gutterenn i Heimåsen søndag 15/1 (Rygene IL):

Klasse under 11 år:

2) Magne Kjølsrud 118.0

Klasse 11-12 år:

3) Hans Fjeldal 126.5, 4) Thorleif Gustavsen 124.0, 5) Arild Nilsen 121.0, 6) Arne Kjølsrud 118.0, 7) Finn Nilsen 117.5

Klasse 13-14 år:

1) Knut Furre 134.0, 2) Olav Dyremyr 128.0

Klasse 15-16 år:

1) Harald Jensen 140.0, 2) Hans Thorsen 128.0, 3) Gunnar Nilsen 107.5

 

Kretsrenn i Bjønnesbakken søndag 22/1 (ABK):

Klasse junior:

5) Paul Jensen 123.2

Klasse A:

22) Henry Jensen 123.4

Klasse B:

3) Sigmund Buflaten 122.9

 

KM i Brattåsen søndag 29/1 (Nidarås IL):

Klasse 11-12 år:

2) Tormod Jensen 191.0

Klasse 13-14 år:

6) Knut Furre 181.6

 

Gutterenn i Traumabakken søndag 5/2 (IF Trauma):

Klasse 11-12 år:

2) Arne Birger Homdrom 104.65

Klasse 15-16 år:

2) Harald Jensen 123.4

 

Gutterenn i Kjennheibakken søndag 12/2 (IL Express):

Klasse 13-14 år:

2) Olaf Buflaten 126.5

Klasse 15-16 år:

2) Harald Jensen 134.0, 3) Hans Thorsen 124.8

 

Gutterenn i Bjønnesbakken søndag 19/2 (ABK):

Klasse 13-14 år:

3) Olaf Buflaten 124.3, 10) Olav M. Dalen 100.1, 12) Jens Mortensen 86.8

 

Kretsrenn i Heståsbakken søndag 19/2 (Rygene IL):

Klasse junior:

1) Paul Jensen 134.6, 5) Ivar Homdrom 113.3

Klasse A:

2) Henry Jensen 137.6, 5) Erling Homdrom 128.6, 6) Magnus Solheim 120.0

Klasse B:

2) Sigmund Buflaten 135.8, 6) Kjell Pedersen 122.3, 7) Gunnar Dønnestad 117.1, 8) Anker Gundersen 115.1

Klasse D:

1) Håkon Fjeldal 134.8

 

SM i Vennesla søndag 19/2 (IL Vindbjart):

Klasse 11-12 år:

3) Tormod Jensen 206.4

 

Gutterenn på Heldalsmo søndag 4/3 (Froland IL):

Klasse 11-12 år:

1) Arne Birger Homdrom 138.7, 3) Finn Nilsen 134.9, 6) Tormod Jensen 132.1

Klasse 13-14 år:

3) Olaf Buflaten 127.1

 

Gutterenn på Vegårshei søndag 18/3 (IL Express):

Klasse 11-12 år:

3) Arne Birger Homdrom 124.2

 

Bjønnesrennet søndag 25/3 (ABK):

Klasse 11-12 år:

14) Finn Nilsen 114.8

Klasse 13-14 år:

7) Olaf Buflaten 125.8, 18) Knut Furre 120.2

Klaase 15-16 år:

5) Harald Jensen 118.2

 

Hauglandsrennet i Åmli søndag 8/4 (IL Dristug):

Klasse B:

3) Sigmund Buflaten 119.3

 

LANGRENN

Distriktsrenn på Bjønnes lørdag 21/1 (ABK):

Klasse B (15 km):

14) Henry Jensen 1.12.21

 

 

SKISESONGEN 1956/57

 

HOPPRENN

Gutterenn på Vegårshei søndag 6/1 (Vegårshei IL):

Klasse 11-12 år:

4) Arne Birger Homdrom 129.9

 

Kretsrenn i Brattåsen søndag 13/1 (Nidarås IL):

Klasse 16-17 år:

1) Ådne Fossnes 118.4, 2) Harald Jensen 111.5

Klasse junior:

1) Paul Jensen 125.4

 

KM i Kjennheia søndag 17/2 (IL Express):

Klasse 11-13 år:

4) Tormod Jensen 138.6, 13) Arne Birger Homdrom 128.2

 

Gutterenn i Brattåsen søndag 3/3 (Nidarås IL):

Klasse 11-12 år:

1) Arne Birger Homdrom 140.0, 2) Tormod Jensen 139.0, 3) Hans Fjeldal 135.5, 11) Arild Nilsen 129.0

Klasse 13-14 år:

11) Jan Fjelldal 110.0

Klasse 15-16 år:

1) Harald Jensen 140.5

 

Kretsrenn i Rosshølbakken søndag 3/3 (IL Dristug):

Klasse 14-17 år:

2) Olaf Buflaten 107.1

Klasse over 20 år:

2) Sigmund Buflaten 130.9

 

KM i Osedalsbakken søndag 10/3 (Froland IL):

Klasse junior:

3) Paul Jensen 186.8

Klasse A:

7) Magnus Solheim 186.4

Klasse B:

3) Reidar Øiestad 175.2

 

SM i Songebakken søndag 10/3 (Songe SK):

Klasse 11-12 år:

5) Tormod Jensen 198.8, 20) Arne Birger Homdrom

 

Gutterenn på Heldalsmo søndag 24/3 (Froland IL):

Klasse 11-12 år:

2) Arne Birger Homdrom 137.4

Klasse 15-16 år:

1) Harald Jensen 137.0

 

 

SKISESONGEN 1957/58

 

HOPPRENN

Distriktsrenn i Osedalsbakken søndag 19/1 (Froland IL):

Klasse B:

3) Sigmund Buflaten 181.5

 

Gutterenn i Traumabakken søndag 26/1 (IF Trauma):

Klasse 13-14 år:

3) Arne Birger Homdrom 126.4, 8) Tormod Jensen 120.2

 

Traumarennet søndag 23/2 (IF Trauma):

Klasse D:

3) Håkon Fjelldal 128.1

 

Kretsrenn i Brattåsen søndag 2/3 (Nidarås IL):

Klasse 16-17 år:

5) Finn Nilsen 112.3

Klasse 18-19 år:

1) Harald Jensen 126.8, 3) Paul Jensen 123.8, 5) Tore Helleren 118.8

Klasse A:

5) Henry Jensen 128.9

Klasse B:

6) Reidar Øiestad 121.3

Klasse D:

2) Håkon Fjelldal 124.8

 

Gutterenn i Brattåsen søndag 9/3 (Nidarås IL):

Klasse 13-14 år:

1) Tormod Jensen 132.3, 4) Arne Birger Homdrom 127.5

Klasse 15-16 år:

2) Finn Nilsen 124.4

 

Vårrenn i Osedalsbakken lørdag 22/3 (Froland IL):

Klasse A:

10) Henry Jensen 125.8

Klasse B:

5) Reidar Øiestad 125.0

 

Vårrenn i Moåsbakken søndag 30/3 (IL Express):

Klasse 17-20 år:

2) Paul Jensen 191.5

 

 

SKISESONGEN 1958/59

 

HOPPRENN

Gutterenn i Brattåsen søndag 18/1 (Nidarås IL):

Klasse under 11 år:

1) Rolf Jensen 79.0

Klasse 13-14 år:

1) Tormod Jensen 127.2

 

KM i Songebakken søndag 25/1 (Songe SK):

Klasse under 11 år:

9) Rolf Jensen 174.2

Klasse 13-14 år:

4) Torleiv Gustavsen 190.6, 9) Tormod Jensen 179.8, 10) Arne Birger Homdrom 177.5

 

Kretsrenn i Brattåsen søndag 1/2 (Nidarås IL):

Klasse junior:

1) Harald Jensen 124.3

Klasse B:

2) Henry Jensen 128.1

 

SM i Lille Nygårdsbakken søndag 15/2 (IK Grane):

Klasse under 11 år:

5) Rolf Jensen 178.9

Klasse 13-14 år:

7) Torleiv Gustavsen 181.2, 15) Tormod Jensen 169.9, 16) Arne Birger Homdrom 169.9

 

Gutterenn i Kjennheia søndag 22/2 (IL Express):

Klasse 13-14 år:

3) Tormod Jensen 127.1

 

LANGRENN

KM på Moi Moner søndag 25/1 (IL Express):

Klasse 15-16 år:

12) Odd Lillemoen 23.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTIVITETER

Gutter 19

20.06 kl. 20.30 på Planen

Express/Rygene - Trauma

Gutter 10

21.06 kl. 18.00 på Holviga kunstgress

Jerv 3 - Rygene

Jenter 13

21.06 kl. 18.00 på Planen

Rygene - Myra

Jenter 13

22.06 kl. 18.00 på Planen

Rygene - Gjerstad

A-laget

24.06 kl. 15.00 på Kringla

Froland - Rygene

 

RESULTATER

24.06: A-laget

Froland - Rygene 2-1

22.06: Jenter 13

Rygene - Gjerstad 3-0

21.06: Jenter 13

Rygene - Myra 7-0

20.06: Gutter 19

Express/Rygene - Trauma 1-3

17.06: A-laget

Rygene - Øyestad 1-1

16.06: Damelaget

Gimletroll 2 - Rygene 1-1

14.06: Jenter 13

Lillesand 2 - Rygene 0-1

13.06: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 4-2

12.06: Jenter 13

Lia - Rygene 2-1

09.06: A-laget

Trauma - Rygene 7-1

07.06: Damelaget

Rygene - Lyngdal 2 12-0

06.06: Gutter 19

Express/Rygene - Randesund 2 5-2

05.06: A-laget

Rygene - Hånes 3-2

31.05: Damelaget

Donn - Rygene 7-2

31.05: Jenter 13

Rygene - Vegårshei 7'er 3-1

30.05: Gutter 19

Lillesand - Express/Rygene 4-2

24.05: A-laget

Hisøy - Rygene 0-2

22.05: Damelaget

Rygene - Express 3-2

22.05: Gutter 19

Imås - Express/Rygene 2-5

21.05: Jenter 13

Lillesand 1 - Rygene 0-1

19.05: A-laget

Rygene - Imås 3-5

18.05: Damelaget

Vindbjart - Rygene 4-2

18.05: J 13

Rygene - Birkenes 2 7'er 3-0

15.05: A-laget

Rygene - Lillesand IL 3-0

11.05: A-laget

Birkenes - Rygene 2-0

10.05: G 19

Lia - Express/Rygene 4-6

10.05: J 13

Imås - Rygene 2-4

08.05: Damelaget

Rygene - Gimletroll 3 3-3

03.05: Damelaget

Flekkefjord - Rygene 3-3

03.05: J 13

Rygene - Express 7'er 1-9

02.05: A-laget

Randesund 2 - Rygene 2-3

01.05: J 13

Birkenes 1 - Rygene 8-0