FRIIDRETTSRESULTATER 1960-1969


FRIIDRETTSSESONGEN 1961

.

KM på Bjønnes søndag 23/4 (IK Grane):

800 m:

5) klasse 1946, Dag Otto Pedersen 2.39


SM i Lillesand søndag 10/9 (Lillesand IL):

Høyde:

1) klasse 1947, Odd Sørensen 1.53 (sørlandsmester !)



FRIIDRETTSSESONGEN 1962

.

KM i innendørs sprang i Grimstad:

Lengde:

1) klasse 1947, Odd Sørensen 2.64 (kretsmester !)

Høyde:

1) klasse 1947, Odd Sørensen 1.29 (kretsmester !)



FRIIDRETTSSESONGEN 1963

.

Tiden, torsdag 18. april 1963:

Innendørsstevne avviklet på Rykene

Rykene idrettslag arrangerte forleden dag innendørsstevne i hopp uten tilløp. Arrangementet ble avviklet i Folkets Hus.

Resultatene ble:

Lengde:

Klasse under 10 år:

1) Geir Sørensen 1.84,  2) Jan Egil Jensen 1.78

Klasse 10-12 år:

1) Øystein Dalen 2.02,  2) Vidar Hansen 1.94

Klasse 12-14 år:

1) Torleif Dalen 2.18,  2) Erik Berntsen 2.05

Klasse 14-16 år:

1) Odd Sørensen 2.66,  2) Kåre Havesletta 2.61

Klasse 16-20 år:

1) Tor Samuelsen 2.93,  2) Kåre Jensen 2.85

Klasse over 20 år:

1) Erling Homdrom 2.88,  2) Ånon Ånonsen 2.85

Høyde:

Klasse under 10 år:

1) Jan Egil Jensen 0.90,  2) Geir Sørensen 0.90

Klasse 10-12 år:

1) Øystein Dalen 1.09,  2) Bjarne Thorsen 0.99

Klasse 12-14 år:

1) Eirik Berntsen 0.94,  2) Torleif Dalen 0.89

Klasse 14-16 år:

1) Odd Sørensen 1.25,  2) Jon Omland 1.16

Klasse 16-20 år:

1) Tor Samuelsen 1.29,  2) Torgeir Omland 1.25

Klasse over 20 år:

1) Erling Homdrom 1.25,  2) Ånon Ånonsen 1.25


KM i terrengløp fra Bjønnes søndag 28/4 (IK Grane):

3) junior, Kåre Jensen 22.25

2) klasse 1946, Thorleif Nilsen 24.48



FRIIDRETTSSESONGEN 1969

.

Terrengløp i Moland søndag 13/4 (IL Sørfjell):

7) klasse 1957, Einar Sivertsen 1.20.4

4) klasse 1955, Geir Sørensen 2.25.5

1) klasse 1955, Aslaug Hansen 1.58.2

1) klasse 1954, Grete Risholt 1.54.4


KM i terrengløp i Tvedestrand søndag 27/4 (Tvedestrand T & IF):

1) klasse 1955, Aslaug Hansen 1.50.4 (kretsmester !)

1) klasse 1954, Grete Risholt 1.49.0 (kretsmester !)


KM i terrengløp i Herefoss søndag 4/5 (Herefoss IL):

2) klasse 1955, Geir Sørensen 2.42.6


Terrengløp på Rykene onsdag 7/5 (Rygene IL):

1) klasse 1958, Bente Risholt 1.32.0

1) klasse 1955, Aslaug Hansen 1.53.9

1) klasse 1954, Grete Risholt 1.50.3


SM i terrengløp i Kristiansand søndag 11/5:

2) klasse 1955, Aslaug Hansen 2.14.5

2) klasse 1954, Grete Risholt 3.32.5


Stevne på Bjønnes lørdag 24/5 (IK Grane):

Lengde:

2) klasse 1955, Aslaug Hansen 4.61

1) klasse 1954, Grete Risholt 4.61


KM på Strengereid søndag 7/9:

60 m:

2) klasse 1955, Aslaug Hansen 9.1

100 m:

1) klasse 1954, Grete Risholt 14.1 (kretsmester !)

Lengde:

1) klasse 1955, Aslaug Hansen 4.61 (kretsmester !)

1) klasse 1954, Grete Risholt 4.70 (kretsmester !)

Høyde:

1) klasse 1955, Aslaug Hansen 1.28 (kretsmester !)


SM på Bjønnes søndag 21/9:

Lengde:

1) klasse 1955, Aslaug Hansen 4.42 (sørlandsmester !)

Høyde:

1) klasse 1955, Aslaug Hansen 1.33 (sørlandsmester !)



 














 





AKTIVITETER

Torsdag 27.06 kl. 19.30: A-laget

Planen

Rygene - Birkenes


RESULTATER

27.06: A-laget

Rygene - Birkenes 8-1

20.06: B-laget

Lia - Rygene 2  3-7

20.06: Jenter 15

Rygene - Express 1-3

19.06: Damelaget

Rygene - Gimletroll 3  2-0

17.06: Damelaget

Rygene - MK 11-0

13.06: B-laget

Rygene 2 - Lillesand 2  14-5

13.06: Jenter 15

Trauma/Sørfjell - Rygene 0-5

12.06: Damelaget

Våg - Rygene 0-1

10.06: B-laget

Express 2 - Rygene 2  3-3

06.06: Jenter 15

Rygene - Vegårshei 7'er  1-4

05.06: Damelaget

Rygene - Gimletroll 2  5-1

04.06: A-laget

Øyestad - Rygene 0-5

31.05: A-laget

Birkenes - Rygene 0-5

29.05: Damelaget

Søgne - Rygene 0-12

25.05: A-laget

Rygene - Risør 5-2

23.05: B-laget

Rygene - Eidekameratene 13-0

23.05: Jenter 15

Rygene -Imås 1-1

16.05: Jenter 15

Gimletroll 2 - Rygene 3-0

15.05: B-laget

Øyestad 2 - Rygene 2

15.05: Damelaget

Randesund/Amazon 2 - Rygene 0-1

09.05: B-laget

Rygene 2 - Imås 2  3-9

09.05: Jenter 15

Rygene - Grane/Myra 4-0

03.05: A-laget

Trauma - Rygene 4-0

03.05: Jenter 15

Torridal 1 - Rygene 2-2

30.04: Damelaget

Birkenes - Rygene 0-4

27.04: A-laget

Rygene - Lillesand 6-2

27.04: Damelaget

Rygene - Lyngdal 3-2

24.04: B-laget

Trauma 2 - Rygene 2  11-1

13.04: A-laget

Froland - Rygene 1-0

10.04: B-laget

Rygene 2 - Sørfjell 4-8

10.04: Damelaget

Kvinesdal - Rygene 2-6

08.04: Jenter 15

Hånes - Rygene 0-0

06.04: A-laget

Rygene - Imås 3-0

06.04: Damelaget

Rygene - Vindbjart 6-1

03.04: Damelaget

Sørfjell/Risør - Rygene 1-1

30.03: A-laget

Rygene - Birkenes 11-1

13.03: A-laget

Imås - Rygene 2-4

07.03: A-laget

Øyestad - Rygene 3-2

03.03: Damelaget

Rygene - Gimletroll 1-5

09.02: A-laget

Drangedal - Rygene 3-2

08.02: A-laget

Ulefoss/Skade - Rygene 3-4

24.01: A-laget

Rygene - Just 2-1