A-LAGET 2010-2019

2010

4. divisjon

Fredag

16.04

H

Tveit

1-2

Vidar Hellum

Mandag

26.04

B

Fløy 2

3-1

Kevin Svenningsen, Vidar Hellum, Frank Arne Lillestø

Mandag

03.05

H

Vindbjart 2

1-3

Selvmål

Tirsdag

11.05

H

Start 3

0-2

 

Lørdag

15.05

B

Hisøy

2-2

Audun Håbestad, Arild Johansen

Lørdag

22.05

H

Torridal

2-2

Vidar Hellum, selvmål

Søndag

30.05

B

Donn 2

5-3

Arild Johansen, Vidar Hellum 3, Kevin Svenningsen

Fredag

04.06

H

Express

2-1

Vidar Hellum, Atle Råna

Onsdag

09.06

B

Hægebostad

3-5

Vidar Hellum, Kevin Svenningsen, Christian Solheim

Fredag

11.06

H

Imås

6-5

Arild Johansen 2, Kevin Svenningsen 2, Frank Arne Lillestø, Christian Solheim

Fredag

18.06

B

Froland

0-2

 

Lørdag

26.06

H

Vigør

3-4

Arild Johansen, Svenn Roy Dalen, Vidar Hellum

Lørdag

03.07

B

Jerv 2

4-2

Vidar Hellum 2, Audun Håbestad (str.), Svenn Roy Dalen

Torsdag

29.07

B

Tveit

2-5

Christian Solheim, Vidar Hellum

Mandag

16.08

B

Vindbjart 2

2-3

Rune Furre, Kevin Svenningsen

Fredag

20.08

B

Start 3

1-4

Kevin Svenningsen (str)

Lørdag

28.08

H

Hisøy

4-1

Kevin Svenningsen 2, Audun Håbestad (str.), Mats Risholt

Fredag

03.09

B

Torridal

3-3

Vidar Hellum, Mats Risholt, Kevin Svenningsen

Fredag

10.09

H

Donn 2

6-0

Kevin Svenningsen 3, Arild Johansen 2, Audun Håbestad

Lørdag

18.09

B

Express

3-3

Kevin Svenningsen, Vidar Hellum, Arild Johansen

Onsdag

22.09

H

Hægebostad

7-2

Arild Johansen, Kevin Svenningsen, Vidar Hellum 2, Rune Furre, Roy Atle Jore, Atle Råna

Torsdag

30.09

B

Imås

1-0

Arild Johansen

Lørdag

09.10

H

Froland

3-2

Vidar Hellum, Audun Håbestad (str.), Kevin Svenningsen

Lørdag

16.10

B

Vigør

0-1

 

Onsdag

20.10

H

Fløy 2

1-3

Audun Håbestad

Lørdag

23.10

H

Jerv 2

0-2

 

Spilte seriekamper og mål:

 

Rune Furre (26-2), Helge Mortensen (26-0), Arild Johansen (25-10), Vidar Hellum (24-17), Audun Håbestad (24-6), Atle Råna (24-2), Kevin Svenningsen (22-16), Rodrigue Kininga (22-0), Espen Josefsen (22-0), Thore Løvdal Hansen (21-0), Mats Risholt (20-2), Christian Solheim (19-3), Kåre Erling Hansen (19-0), Stian Ricky Dalen (17-0), Bjørn Christiansen (16-0), Olav Kittelsen (16-0), Frank Arne Lillestø (10-2), Kenneth Mortensen (10-0), Roy Atle Jore (9-1), Nabard Palany (4-0), Torgeir Byrkjeflot (4-0), Svenn Roy Dalen (2-2), Eivind Karlsen (2-0), Rikard Aanonsen (2-0).

1.

Vigør

26

19

6

1

100-034

63

2.

Tveit

26

18

1

7

81-050

55

3.

Vindbjart 2

26

16

5

5

89-042

53

4.

Torridal

26

14

4

8

80-062

46

5.

Froland

26

12

5

9

64-055

41

6.

Hisøy

26

11

6

9

79-058

38

7.

Jerv 2

26

10

5

11

65-061

35

8.

Rygene

26

10

4

12

65-063

34

9.

Flekkerøy 2

26

9

7

10

56-068

34

10.

Start 3

26

7

5

14

61-077

26

11.

Hægebostad

26

7

5

14

60-119

26

12.

Imås

26

7

4

15

58-076

25

13.

Express

26

6

4

16

57-088

22

14.

Donn 2

26

4

3

19

52-113

15

2011

5. divisjon avdeling 1

Tirsdag

03.05

B

Øyestad

4-1

Bjørn Christiansen 2, Christian Solheim, Torgeir Byrkjeflot (str.)

Lørdag

07.05

H

Express

0-0

 

Onsdag

11.05

B

Grane

7-1

Bjørn Christiansen, Arild Johansen, Torgeir Byrkjeflot 2, Atle Råna, Kevin Svenningsen, Thor Aleksander Evensen

Torsdag

26.05

H

Imås

3-1

Kevin Svenningsen 2, Thor Aleksander Evensen

Fredag

03.06

B

Sørfjell

4-1

Selvmål, Mats Risholt, Thor Aleksander Evensen, Bjørn Christiansen

Fredag

10.06

H

Idun/Risør/Gjerstad

4-0

Kevin Svenningsen 2, Thor Aleksander Evensen, Atle Råna

Mandag

20.06

B

Jerv 2

2-3

Atle Råna, Kevin Svenningsen

Tirsdag

09.08

H

Tvedestrand

5-0

Arild Johansen 2, Audun Håbestad (str.), Rodrigue Kininga, Thor Aleksander Evensen

Lørdag

13.08

H

Øyestad

1-2

Kevin Svenningsen

Fredag

19.08

B

Express

1-1

Kevin Svenningsen

Lørdag

27.08

H

Grane

6-0

Olav Kittelsen, selvmål, Kevin Svenningsen, Christian Solheim, Audun Håbestad, Bjørn Olav Bie Øiestad

Onsdag

07.09

B

Imås

4-3

Arild Johansen, Svenn Roy Dalen, Kevin Svenningsen 2

Tirsdag

20.09

H

Sørfjell

7-0

Kevin Svenningsen 2, Thor Aleksander Evensen, Audun Håbestad, Stian Ricky Dalen (str.), Arild Johansen 2

Lørdag

24.09

B

Idun/Risør/Gjerstad

2-2

Kevin Svenningsen 2

Mandag

03.10

H

Jerv 2

2-7

Kevin Svenningsen 2

Fredag

07.10

B

Tvedestrand

9-0

Selvmål, Bjørn M. Sæther, Torgeir Byrkjeflot 2, Mats Risholt, Atle Råna 2, Arild Johansen, Kevin Svenningsen

Spilte seriekamper og mål:

 

Thore Løvdal Hansen (16-0), Rune Rønningen (16-0), Christian Solheim (16-2), Torgeir Byrkjeflot (15-5), Thor Aleksander Evensen (15-5), Arild Johansen (15-7), Rodrigue Kininga (14-1), Atle Råna (14-5), Mats Risholt (14-2), Olav Kittelsen (13-1), Kevin Svenningsen (13-18), Stian Ricky Dalen (13-1), Audun Håbestad (13-3), Bjørn Magne Sæther (12-1), Rikard Aanonsen (9-0), Bjørn Christiansen (8-4), Kenneth Mortensen (8-0), Kåre Erling Hansen (7-0), Espen Josefsen (5-0), Rune Furre (4-0), Kristoffer Aanonsen (4-0), Bjørn Olav Bie Øiestad (3-1), Svenn Roy Dalen (1-1).

1.

Express

16

12

3

1

59-19

39

2.

Jerv 2

16

11

2

3

75-30

35

3.

Rygene

16

10

3

3

61-22

33

4.

Imås

16

10

2

4

53-30

32

5.

Øyestad

16

10

0

6

52-45

30

6.

Idun/Risør/Gjerstad

16

5

3

8

36-44

18

7.

Tvedestrand

16

3

1

12

16-70

10

8.

Grane

16

2

1

13

26-76

7

9.

Sørfjell

16

0

3

13

15-57

3

2012

5. divisjon avdeling 1

Fredag

27.04

H

Lillesand FK

4-1

Kristoffer Aanonsen 2, Torgeir Byrkjeflot, Thor Aleksander Evensen

Torsdag

03.05

B

Tvedestrand

7-1

Bjørn Olav Bie Øiestad 2, Atle Råna, Kristoffer Aanonsen, Olav Kittelsen, Kenneth Mortensen, Arild Johansen

Fredag

18.05

H

Risør

0-1

 

Mandag

28.05

B

Donn 2

3-4

Bjørn Olav Bie Øiestad, Torgeir Byrkjeflot, Thor Aleksander Evensen

Fredag

01.06

H

Grane

10-0

Bjørn Olav Bie Øiestad, Atle Råna 4 (1 str.), Mats Andås Råna, Christian Solheim, Kristoffer Aanonsen, Frank Arne Lillestø, Olav Kittelsen

Mandag

11.06

B

Imås

0-1

 

Fredag

15.06

H

Gimletroll

2-5

Audun Håbestad, Thor Aleksander Evensen

Torsdag

21.06

B

Øyestad

1-4

Bjørn Christiansen

Lørdag

11.08

B

Lillesand FK

1-2

Vidar Hellum

Fredag

17.08

H

Tvedestrand

3-1

Bjørn Olav Bie Øiestad 2, Christian Solheim

Lørdag

01.09

B

Risør

2-2

Thor Aleksander Evensen, Bjørn Olav Bie Øiestad

Fredag

07.09

H

Donn 2

2-8

Bjørn Olav Bie Øiestad, Frank Arne Lillestø

Torsdag

13.09

B

Grane

3-1

Bjørn Olav Bie Øiestad 2, Arild Johansen

Fredag

21.09

H

Imås

1-4

Viktor Bjørkås

Lørdag

29.09

B

Gimletroll

1-5

Atle Råna

Mandag

08.10

H

Øyestad

4-3

Bjørn Olav Bie Øiestad, Audun Håbestad, Tor Aleksander Evensen, Arild Johansen

Spilte seriekamper og mål:

 

Bjørn Olav Bie Øiestad (16-11), Rikard Aanonsen (15-0), Rune Aslaksen Jensen (15-0), Frank Arne Lillestø (14-2), Thor Aleksander Evensen (14-5), Arild Johansen (13-3), Atle Råna (13-6), Stian Ricky Dalen (13-0), Audun Håbestad (13-2), Christian Solheim (13-2), Torgeir Meum Byrkjeflot (12-2), Olav Kittelsen (12-2), Thore Løvdal Hansen (10-0), Thor Viggo Pettersen (10-0), Kristoffer Aanonsen (9-4), Mats Andås Råna (9-1), Bjørn Christiansen (7-1), Kenneth Mortensen (6-1), Kåre Erling Hansen (3-0), Ole Marius Håbestad (3-0), Morten Steine (2-0), Viktor Bjørkås (2-1), Jesper Engenes (1-0), Agup Emad Akoup (1-0), Vidar Hellum (1-1), Rune Furre (1-0).

1.

Donn 2

16

13

0

3

66-022

39

2.

Gimletroll

16

11

2

3

72-026

35

3.

Imås

16

10

2

4

62-024

32

4.

Øyestad

16

9

2

5

64-035

29

5.

Risør

16

9

2

5

48-032

29

6.

Rygene

16

6

1

9

44-043

19

7.

Lillesand FK

16

5

3

8

48-060

18

8.

Grane

16

2

1

13

16-081

7

9.

Tvedestrand

16

0

1

15

10-107

1

2013

5. divisjon avdeling 1

Fredag

18.04

H

Lillesand FK

2-1

Magnus Vågene, Bjørn Christiansen

Torsdag

25.04

B

Grane

5-0

Christian Solheim, Arild Johansen, Mats Andås Råna, Stian Ricky Dalen 2

Fredag

03.05

H

Imås

3-3

Mats Andås Råna (str.), Atle Råna, Stian Ricky Dalen

Torsdag

16.05

B

Risør

3-1

Bjørn Christiansen, Christian Solheim, selvmål

Onsdag

29.05

B

Lillesand IL

3-0

Bjørn Christiansen, Svenn Roy Dalen, Mats Andås Råna

Fredag

07.06

H

Solbygg

4-1

Thore Løvdal Hansen, Arild Johansen 3

Torsdag

13.06

B

Trauma

8-1

Mats Andås Råna 5, selvmål, Ole Marius Håbestad 2 (1 str)

Torsdag

20.06

H

Vindbjart 3

10-1

Atle Råna 3, Bjørn Christiansen 2, selvmål, Mats Andås Råna 2, Rikard Aanonsen, Arild Johansen

Lørdag

22.06

H

Fløy 2

6-1

Arild Johansen 3 (1 str.), Atle Råna, Jonas Emil Dalen, Christian Solheim

Torsdag

27.06

B

Øyestad

2-7

Kristoffer Aanonsen, Christian Solheim

Lørdag

10.08

B

Lillesand FK

5-0

Stian Ricky Dalen, Christian Solheim 2, Ole Marius Håbestad 2

Fredag

16.08

H

Grane

5-2

Ole Marius Håbestad, Atle Råna 2, Mats Andås Råna 2

Fredag

23.08

B

Imås

3-0

(Kampen ikke spilt, Imås trakk seg)

Mandag

09.09

H

Risør

3-2

Ole Marius Håbestad, Mats Andås Råna, Stian Ricky Dalen (str.)

Mandag

16.09

B

Fløy 2

1-1

Ole Marius Håbestad

Fredag

20.09

H

Lillesand IL

5-2

Arild Johansen 3, Christian Solheim, Rikard Aanonsen

Torsdag

26.09

B

Solbygg

4-1

Mats Andås Råna, Arild Johansen, Atle Råna, Bjørn Christiansen

Fredag

04.10

H

Trauma

4-1

Bjørn Christiansen, Kristoffer Aanonsen 2, Frank Audun Andersen

Fredag

11.10

B

Vindbjart 3

0-8

 

Torsdag

17.10

H

Øyestad

7-1

Stian Ricky Dalen 4, Ole Marius Håbestad, Christian Solheim, Atle Råna

Spilte seriekamper og mål:

 

Bjørn Christiansen (18-7), Jonas Emil Dalen (18-1), Arild Johansen (18-12), Atle Råna (18-9), Christian Solheim (18-8), Ole Marius Håbestad (17-8), Rikard Aanonsen (16-2), Kåre Erling Hansen (16-0), Morten Steine (15-0), Frank Audun Andersen (12-1), Stian Ricky Dalen (12-9), Raimond Kininga (11-0), Mats Andås Råna (11-14), Rune Aslaksen Jensen (10-0), Helge Mortensen (10-0), Kristoffer Aanonsen (10-3), Jesper Andre Engenes (9-0), Andre Danielsen (7-0), Thore Løvdal Hansen (6-0), Marius Aagre Larsen (5-0), Magnus Vågene (4-1), Rikki Aanonsen (3-0), Svenn Roy Dalen (2-1), Vidar Hellum (1-0), Audun Håbestad (1-0).

1.

Rygene

20

16

2

2

83-34

50

2.

Vindbjart 3

20

15

2

3

66-36

47

3.

Fløy 2

20

13

3

4

53-28

42

4.

Øyestad

20

10

3

7

57-43

33

5.

Imås

20

9

6

5

42-31

33

6.

Lillesand FK

20

8

2

10

33-48

26

7.

Risør

20

6

5

9

50-53

23

8.

Solbygg

20

5

5

10

34-49

20

9.

Lillesand IL

20

6

0

14

35-52

18

10.

Trauma

20

6

0

14

38-65

18

11.

Grane

20

1

2

17

31-83

5

2014

4. divisjon

Tirsdag

01.04

H

Farsund

2-2

Arild Johansen 2 (1 str.)

Fredag

11.04

B

Vindbjart 2

2-1

Atle Råna, Stian Ricky Dalen

Lørdag

26.04

B

Søgne

0-4

 

Lørdag

03.05

H

Torridal

1-4

Stian Ricky Dalen

Fredag

09.05

B

Våg

1-2

Bjørn Christiansen

Fredag

16.05

H

Hisøy

1-4

Andre Danielsen

Onsdag

21.05

B

Express

1-3

Arild Johansen

Mandag

26.05

B

Jerv 2

1-6

Viktor Bjørkås

Lørdag

31.05

H

Flekkefjord

1-1

Viktor Bjørkås

Fredag

06.06

B

Tveit

3-3

Viktor Bjørkås, Atle Råna, Jesper Andre Engenes

Tirsdag

17.06

H

Donn 2

3-2

Viktor Bjørkås 2, Jesper Andre Engenes

Onsdag

25.06

B

Høllen

3-4

Viktor Bjørkås, Arild Johansen, Atle Råna

Mandag

30.06

H

Arendal 2

1-3

Vidar Hellum

Lørdag

02.08

B

Farsund

2-2

Arild Johansen, Frank Audun Andersen

Tirsdag

12.08

H

Vindbjart 2

2-6

Jesper Andre Engenes, Vidar Hellum

Lørdag

16.08

H

Søgne

2-7

Arild Johansen, Stian Ricky Dalen

Lørdag

23.08

B

Torridal

0-0

 

Lørdag

30.08

H

Våg

6-4

Frank Audun Andersen, Jesper Andre Engenes, Viktor Bjørkås, Arild Johansen 2, Stian Ricky Dalen

Mandag

15.09

H

Jerv 2

1-4

Vidar Hellum

Lørdag

21.09

B

Flekkefjord

0-1

 

Mandag

23.09

B

Hisøy

2-1

Vidar Hellum, Arild Johansen (str.)

Lørdag

27.09

H

Tveit

3-2

Atle Råna, Stian Ricky Dalen, Vidar Hellum

Mandag

06.10

B

Donn 2

3-2

Arild Johansen 2, Vidar Hellum

Lørdag

11.10

H

Høllen

3-2

Stian Ricky Dalen, Viktor Bjørkås, Jesper Andre Engenes

Mandag

20.10

B

Arendal 2

4-2

Vidar Hellum 3, Viktor Bjørkås

Fredag

24.10

H

Express

5-4

Viktor Bjørkås, Vidar Hellum 2, Stian Ricky Dalen, Arild Johansen

Spilte seriekamper og mål:

 

Frank Audun Andersen (25-2), Arild Johansen (24-12), Viktor Bjørkås (24-10), Helge Mortensen (24-0), Andre Danielsen (23-1), Jesper Andre Engenes (21-5), Atle Råna (21-4), Stian Ricky Dalen (20-7), Christian Solheim (20-0), Raimond Kininga (19-0), Jonas Emil Dalen (18-0), Rikard Aanonsen (17-0), Kåre Erling Hansen (17-0), Andre Nielsen (13-0), Vidar Hellum (11-11), Kristoffer Aanonsen (10-0), Bjørn Christiansen (8-1), Morten Steine (8-0), Audun Håbestad (7-0), Rodrigue Kininga (6-0), Magnus Vågene (6-0), Thore Løvdal Hansen (5-0), Kristoffer Neset (4-0), Marius Aagre Larsen (2-0), Rune Aslaksen Jensen (1-0).

1.

Express

26

21

0

5

97-32

63

2.

Jerv 2

26

18

3

5

96-53

57

3.

Flekkefjord

26

18

2

6

75-34

56

4.

Søgne

26

15

4

7

84-44

49

5.

Torridal

26

10

7

9

51-49

37

6.

Høllen

26

10

6

10

70-75

36

7.

Vindbjart 2

26

11

1

14

68-56

34

8.

Tveit

26

10

3

13

56-94

33

9.

Rygene

26

9

5

12

53-76

32

10.

Donn 2

26

9

3

14

55-68

30

11.

Arendal 2

26

9

1

16

55-76

28

12.

Våg

26

6

6

14

51-81

24

13.

Hisøy

26

6

4

16

40-80

22

14.

Farsund

26

6

3

17

46-79

21

2015

4. divisjon

Onsdag

08.04

B

Våg

1-3

Mats Andås Råna

Lørdag

11.04

H

Tveit

0-3

 

Mandag

20.04

B

Arendal 2

3-3

Vidar Hellum, Stian Ricky Dalen 2

Tirsdag

28.04

H

Jerv 2

0-6

 

Mandag

04.05

B

Giv Akt

5-1

Stian Ricky Dalen

Lørdag

09.05

H

Flekkefjord

2-4

Arild Johansen, Atle Råna

Mandag

18.05

B

Donn 2

3-1

Mats Andås Råna, Stian Ricky Dalen, Arild Johansen (str.)

Lørdag

30.05

H

Farsund

1-3

Vidar Hellum

Lørdag

06.06

B

Søgne

1-7

Arild Johansen

Mandag

15.06

H

Vindbjart 2

4-2

Arild Johansen 2, Stian Ricky Dalen, Mats Andås Råna

Lørdag

20.06

B

Hisøy

3-2

Stian Ricky Dalen 2, Atle Råna

Tirsdag

23.06

H

Trauma

1-3

Stian Ricky Dalen

Lørdag

27.06

H

Torridal

4-1

Christian Solheim, Arild Johansen, Stian Ricky Dalen, Mats Andås Råna

Mandag

03.08

H

Våg

0-3

 

Lørdag

08.08

B

Tveit

5-5

Stian Ricky Dalen, Frank Audun Andersen, Jesper Andre Engenes, Arild Johansen, Robin Dalen Nilsen

Mandag

17.08

H

Arendal 2

0-5

 

Mandag

24.08

B

Jerv 2

2-11

Arild Johansen 2

Fredag

28.08

H

Giv Akt

4-4

Mats Andås Råna 2, Arild Johansen, Robin Dalen Nilsen

Lørdag

05.09

B

Flekkefjord

1-10

Arild Johansen

Onsdag

16.09

H

Donn 2

1-1

Stian Ricky Dalen

Lørdag

19.09

B

Trauma

0-7

 

Fredag

25.09

B

Farsund

1-3

Frank Audun Andersen

Lørdag

03.10

H

Søgne

2-1

Rodrigue Kininga, Stian Ricky Dalen

Mandag

12.10

B

Vindbjart 2

3-1

Mats Andås Råna 2, Atle Råna

Mandag

19.10

H

Hisøy

7-1

Arild Johansen 2, Stian Ricky Dalen, Mats Andås Råna 2, Jesper Andre Engenes, Robin Dalen Nilsen

Mandag

26.10

B

Torridal

2-2

Frank Audun Andersen, Arild Johansen (str.)

Spilte seriekamper og mål:

 

Stian Ricky Dalen (25-13), Frank Audun Andersen (25-3), Jonas Emil Dalen (25-0), Arild Johansen (24-14), Christian Solheim (24-1), Jesper Andre Engenes (22-2), Andre Danielsen (20-0), Raimond Kininga (19-0), Helge Mortensen (18-0), Mats Andås Råna (17-10), Atle Larsen (17-0), Atle Råna (16-3), Kåre Erling Hansen (14-0), Rikard Aanonsen (13-0), Robin Dalen Nilsen (12-3), Thor Viggo Pettersen (10-0), Kristoffer Neset (7-0), Vidar Hellum (6-2), Rodrique Kininga (6-1), Kristoffer Aanonsen (6-0), Richard Lilleødegård (5-0), Bjørn Christiansen (5-0), Andre Nielsen (4-0), Adrian Madsen (4-0), Morten Steine (4-0), Svenn Roy Dalen (3-0), Adolphe Kininga (2-0), Magnus Vågene (2-0), Andreas Jensen (1-0), Trond Olsen (1-0).

1.

Jerv 2

26

22

2

2

141-035

68

2.

Flekkefjord

26

21

0

5

94-039

63

3.

Søgne

26

19

0

7

92-031

57

4.

Arendal 2

26

16

3

7

98-050

51

5.

Trauma

26

13

4

9

64-064

43

6.

Donn 2

26

12

2

12

61-063

38

7.

Våg

26

10

2

14

43-073

32

8.

Farsund

26

9

4

13

53-058

31

9.

Giv Akt

26

9

3

14

62-074

30

10.

Vindbjart 2

26

9

3

14

56-072

30

11.

Torridal

26

8

3

15

47-091

27

12.

Rygene

26

7

5

14

52-097

26

13.

Tveit

26

7

3

16

65-081

24

14.

Hisøy

26

3

0

23

29-129

9

AKTIVITETER

Gutter 19

19.09 kl. 20.00 på OSM kunstgress

Express/Rygene - Våg 2

Gutter 10

20.09 kl. 18.00 på Hisøy kunstgr.

Hisøy 3 - Rygene

Jenter 13

20.09 kl. 18.00 på Fiane kunstgress

Gjerstad - Rygene

Damelaget

20.09 kl. 19.30 OSM kunstgress

Express - Rygene

A-laget

23.09 kl. 15.00 på Solvika kunstgress

Hånes - Rygene

 

RESULTATER

16.09: A-laget

Rygene - Hisøy 3-2

12.09: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 2-5

11.09: Damelaget

Rygene - Vindbjart 1-1

07.09: Damelaget

Gimletroll 3 - Rygene 3-0

07.09: A-laget

Imås - Rygene 0-2

06.09: Jenter 13:

Torridal - Rygene 1-1

05.09: Gutter 19

Express/Rygene - Lillesand 5-1

02.09: A-laget

Rygene - Birkenes 2-4

30.08: Gutter 19

Farsund 1 - Express/Rygene 4-2

30.08: Jenter 13

Rygene - Lia 0-0

28.08: Damelaget

Rygene - Flekkefjord 1-2

23.08: Damelaget

Randesund 2 - Rygene 0-1

23.08: Jenter 13

Rygene - Hånes 1 0-2

21.08: A-laget

Rygene - Randesund 2 7-3

16.08: Damelaget

Våg/Torridal - Rygene 5-1

16.08: Gutter 19

Trauma - Express/Rygene 3-2

16.08: Jenter 13

Otra - Rygene 3-1

14.08: Damelaget

Rygene - Lillesand/Amazon 2 1-3

12.08: A-laget

Risør - Rygene 2-6

09.08: A-laget

Rygene - Donn 2 2-2