A-LAGET 1960-1969

1960/61

3. divisjon

Søndag

14.08

B

Grane

5-6

Stokkelien, Harald Jensen 3, Finn Nilsen

Søndag

21.08

H

Risør

1-3

Finn Nilsen

Søndag

28.08

B

Dristug

2-2

Finn Nilsen, Knut Furre

Søndag

04.09

H

Mykland

19-1

Finn Nilsen 5, Kåre Karlsen 4, Harald Jensen 5, Knut Furre 2, Aanon Aanonsen, selvmål 2

Søndag

11.09

B

ABK

5-3

Harald Jensen 2, Knut Furre, Finn Nilsen

Søndag

25.09

H

Dristug

6-1

Finn Nilsen 3, Kåre Karlsen 3

Søndag

14.05

H

Grane

2-2

Kjell Thorsen, Jens Mortensen

Mandag

22.05

B

Risør

0-3

 

Lørdag

27.05

H

ABK

3-1

?

1.

Grane

8

7

1

0

47-10

15

2.

Risør

8

6

0

2

29-09

12

3.

Rygene

8

3

2

3

24-21

8

4.

Dristug

8

1

1

6

9-44

3

5.

ABK

8

1

0

7

17-42

2

 

Mykland (trukket)

 

 

 

 

 

 

1961/62

3. divisjon

Søndag

06.08

B

Risør

1-4

Finn Nilsen

Søndag

13.08

H

ABK

2-4

Finn Nilsen, Kjell Thorsen

Søndag

20.08

B

Dristug

2-1

?

Søndag

27.08

B

Gjerstad

12-0

Finn Nilsen 5, Harald Jensen 2, Knut Furre 2, Kåre Karlsen, Gunnar Nilsen, Paul Jensen

Søndag

03.09

H

Tvedestrand

6-0

Finn Nilsen 2, Gunnar Nilsen 2, Harald Jensen, Håkon Rønningen

Søndag

20.05

H

Risør

1-0

Gunnar Nilsen

Søndag

27.05

B

Risør

0-3

 

Torsdag

31.05

H

ABK

5-0

John Furre 3, Stian Buflaten, Jens Mortensen (str.)

Søndag

03.06

B

Tvedestrand

5-0

Stian Buflaten 2, Aanon Aanonsen, Gunnar Nilsen, John Furre

Søndag

17.06

B

Gjerstad

7-1

?

Søndag

05.08

B

ABK

2-3

John Furre, Kjell Thorsen

Søndag

19.08

H

Dristug

2-1

John Furre, Arild Nilsen

Søndag

09.09

B

Tvedestrand

2-2

?

Søndag

23.09

H

Dristug

11-3

?

1.

ABK

12

10

0

2

41-21

20

2.

Risør

12

8

9

4

38-16

16

3.

Rygene

12

7

1

4

39-21

15

4.

Tvedestrand

12

2

1

9

17-43

5

5.

Dristug

12

2

0

10

17-51

4

 

Gjerstad (trukket)

 

 

 

 

 

 

1963

4. divisjon

Søndag

19.05

H

Risør

3-1

Paul Jensen 2, Knut Furre

Søndag

26.05

B

Dristug

6-0

Knut Furre 3, Paul Jensen 2, Arild Nilsen

Søndag

16.06

B

Tvedestrand

6-2

Knut Furre 3, Harald Jensen, Kåre Karlsen, Paul Jensen

Søndag

04.08

B

Nedenes

1-5

Harald Jensen

Søndag

18.08

B

Risør

3-1

Selvmål, Knut Furre, ?

Søndag

25.08

H

Dristug

5-0

Knut Furre 2, Kåre Karlsen, ?, Henry Jensen

Lørdag

07.09

H

Tvedestrand

4-3

Harald Jensen, Knut Furre, Kåre Karlsen, ?

Lørdag

22.09

H

Nedenes

0-4

 

1.

Nedenes

8

7

0

1

34-06

14

2.

Rygene

8

6

0

2

28-16

12

3.

Risør

8

3

1

4

20-21

7

4.

Tvedestrand

8

2

1

5

19-27

5

5.

Dristug

8

1

0

7

10-41

2

1964

4. divisjon

Onsdag

27.05

H

Risør

3-2

Selvmål, Harald Jensen, Knut Furre

Søndag

31.05

B

ABK

2-6

Nils Kjell Messel 2

Fredag

12.06

B

Sørfjell

3-2

John Furre, Harald Jensen, Arild Nilsen

Onsdag

17.06

B

Tvedestrand

1-0

?

 

 

H

Trauma

6-1

?

Søndag

09.08

B

Risør

0-3

 

Søndag

16.08

H

Tvedestrand

9-2

?

Lørdag

29.08

H

ABK

7-1

Arild Nilsen 2, Knut Furre 2 (1 str.), Harald Jensen, Kåre Karlsen, Jens Mortensen

Søndag

06.09

B

Trauma

4-1

?

Lørdag

12.09

H

Sørfjell

1-1

Kåre Karlsen

1.

Sørfjell

10

8

1

1

53-16

17

2.

Rygene

10

7

1

2

36-19

15

3.

ABK

10

6

0

4

33-37

12

4.

Risør

10

5

1

4

26-20

11

5.

Trauma

10

1

1

8

9-38

3

6.

Tvedestrand

10

0

2

8

10-47

2

1965

4. divisjon

Søndag

02.05

H

Trauma

16-0

Arild Nilsen ?, Harald Jensen ?, Jens Mortensen ?, John Furre ?, Kjell Thorsen ?, Hans Fjelldal ?

Torsdag

13.05

H

Tvedestrand

3-2

?

Søndag

30.05

B

Øyestad

0-2

 

Lørdag

12.06

H

Risør

3-0

Kåre Karlsen, Harald Jensen, Arild Nilsen

Lørdag

19.06

B

ABK

8-0

Arild Nilsen 3, Harald Jensen 2, Kåre Karlsen, John Furre, selvmål

Søndag

08.08

B

Trauma

10-0

?

 

 

B

Tvedestrand

3-2

?

Lørdag

28.08

H

Øyestad

1-4

Arild Nilsen

Lørdag

12.09

B

Risør

2-2

Tormod Jensen, Harald Jensen

Fredag

18.09

H

ABK

9-1

?

1.

Øyestad

10

8

2

0

60-17

18

2.

Rygene

10

7

1

2

55-13

15

3.

Risør

10

6

2

2

35-14

14

4.

ABK

10

3

0

7

22-42

6

5.

Tvedestrand

10

2

1

7

19-42

5

6.

Trauma

10

1

0

9

9-82

2

1966

4. divisjon

Søndag

07.05

H

Dristug

5-2

?

Lørdag

21.05

B

Lillesand

8-0

?

Fredag

27.05

H

Tvedestrand

5-0

?

Lørdag

04.06

H

ABK

3-0

?

Torsdag

09.06

B

Trauma

7-1

?

Lørdag

18.06

H

Risør

1-2

?

Søndag

14.08

B

Dristug

2-1

Kjell Thorsen, Henry Jensen

Søndag

21.08

H

Lillesand

5-0

?

Lørdag

27.08

B

Tvedestrand

6-1

Harald Jensen, Henry Jensen 2, Arild Nilsen, John Furre, Tor Samuelsen

Lørdag

03.09

B

ABK

3-1

?

Lørdag

24.09

B

Risør

2-1

Harald Jensen, Arild Nilsen

1.

Rygene

10

9

0

1

40-08

18

2.

Risør

10

6

2

2

28-13

14

3.

Tvedestrand

10

5

2

3

27-23

12

4.

ABK

10

2

3

5

11-20

7

5.

Dristug

10

2

1

7

18-30

5

6.

Lillesand

10

1

2

7

14-44

4

 

Trauma (trukket)

 

 

 

 

 

 

1967

3. divisjon Sørland/Vestland avdeling A

Søndag

07.05

H

Vindbjart

1-1

Finn Nilsen

Mandag

15.05

B

Flekkefjord

2-6

Arild Nilsen, Finn Nilsen

Fredag

19.05

B

Sørfjell

3-3

Knut Furre 2, Arild Nilsen

Fredag

02.06

H

Øyestad

0-1

 

Fredag

09.06

B

Grane

3-2

Finn Nilsen 3

Søndag

18.06

H

Donn

4-1

Finn Nilsen 2, Arild Nilsen, Knut Furre

Torsdag

22.06

B

Jerv

1-5

Finn Nilsen

Søndag

06.08

B

Vindbjart

3-4

Knut Furre 3

Søndag

13.08

H

Flekkefjord

1-3

Arild Nilsen

Fredag

18.08

H

Sørfjell

1-2

Finn Nilsen

Fredag

25.08

B

Øyestad

0-2

 

Lørdag

09.09

H

Grane

3-2

Nils Kjell Messel, Finn Eriksen 2

Lørdag

16.09

B

Donn

0-2

 

Søndag

01.10

H

Jerv

3-6

Finn Nilsen 2, Knut Furre

1.

Flekkefjord

14

11

1

2

44-15

23

2.

Sørfjell

14

8

3

3

26-17

19

3.

Jerv

14

7

2

5

43-32

16

4.

Grane

14

6

3

5

33-26

15

5.

Donn

14

6

2

6

22-27

14

6.

Vindbjart

14

5

3

6

22-23

13

7.

Rygene

14

3

2

9

25-40

8

8.

Øyestad

14

2

0

12

9-44

4

1968

4. divisjon

Lørdag

11.05

B

ABK

1-2

Knut Furre

Onsdag

22.05

H

Lillesand

3-1

Henry Jensen 2, Knut Furre

Lørdag

25.05

B

Trauma

2-2

Jens Mortensen 2

Lørdag

01.06

B

Øyestad

0-2

 

Lørdag

08.06

H

Tvedestrand

3-2

Svein Berntsen, Knut Furre, Eirik Berntsen

Lørdag

03.08

H

ABK

2-0

Knut Furre 2 (1 str.)

Fredag

09.08

B

Lillesand

4-0

Svein Berntsen 3, selvmål

Lørdag

17.08

H

Trauma

5-0

Knut Furre 2, Svein Berntsen, Vidar Hansen, Arild Nilsen

Onsdag

21.08

H

Øyestad

2-3

Knut Furre, Svein Berntsen

Lørdag

31.08

B

Tvedestrand

6-2

Knut Furre 4, Arild Nilsen 2

1.

Øyestad

10

9

0

1

28-10

18

2.

Rygene

10

6

1

3

28-14

13

3.

Trauma

10

5

3

2

26-18

13

4.

ABK

10

4

2

4

20-14

10

5.

Tvedestrand

10

3

0

7

19-23

6

6.

Lillesand

10

0

0

10

6-48

0

1969

4. divisjon

Lørdag

10.05

H

Kvinesdal

2-2

Arild Nilsen, John Furre

Fredag

23.05

H

Jerv

1-4

Finn Nilsen

Lørdag

31.05

H

MK

3-1

Arild Nilsen, Finn Nilsen, Eirik Berntsen

Lørdag

07.06

B

Øyestad

2-0

Knut Furre (str.), Finn Nilsen

Lørdag

14.06

B

Våg

1-3

Finn Nilsen

Lørdag

21.06

H

Vindbjart

2-2

Finn Nilsen, John Furre

Lørdag

27.06

B

Risør

1-1

?

Lørdag

02.08

B

Kvinesdal

1-2

John Furre

Søndag

10.08

H

Risør

3-1

Eirik Berntsen, Finn Nilsen 2

Lørdag

16.08

B

Jerv

1-5

John Furre

Lørdag

30.08

B

MK

2-2

?

Lørdag

06.09

H

Øyestad

4-0

John Furre, Finn Nilsen 2, Finn Eriksen

Lørdag

13.09

H

Våg

1-2

Finn Nilsen

Søndag

28.09

B

Vindbjart

1-3

Finn Eriksen

1.

Jerv

14

10

0

4

39-19

20

2.

Vindbjart

14

9

1

4

22-22

19

3.

Kvinesdal

14

8

2

4

33-22

18

4.

Våg

14

7

2

5

21-20

16

5.

Mandalskameratene

14

6

2

6

36-26

14

6.

Rygene

14

4

4

6

25-28

12

7.

Øyestad

14

4

1

9

13-22

9

8.

Risør

14

1

2

11

13-43

4

AKTIVITETER

 

 

RESULTATER

20.10: Gutter 19

Express/Rygene - Torridal 1-1

17.10: Gutter 19

Express/Rygene - Imås 7-2

13.10: A-laget

Øyestad - Rygene 0-1

10.10: Gutter 19

Randesund 2 - Express/Rygene 5-1

09.10: A-laget

Rygene - Trauma 3-0

09.10: Damelaget

Lyngdal - Rygene 1-7

06.10: A-laget

Lillesand - Rygene 1-5

27.09: Jenter 13

Rygene - Vegårshei 7'er 0-6

25.09: Damelaget

Rygene - Donn 1-1

23.09: A-laget

Hånes - Rygene 7-1

20.09: Damelaget

Express - Rygene 1-1

20.09: Jenter 13

Gjerstad - Rygene 2-0

20.09: Gutter 19

Express/Rygene - Våg 2 4-4

16.09: A-laget

Rygene - Hisøy 3-2

15.09: Jenter 13

Express - Rygene 5-0

13.09: Jenter 13

Rygene - Lillesand 1 0-0

12.09: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 2-5

11.09: Damelaget

Rygene - Vindbjart 1-1

07.09: Damelaget

Gimletroll 3 - Rygene 3-0

07.09: A-laget

Imås - Rygene 0-2

06.09: Jenter 13:

Torridal - Rygene 1-1

05.09: Gutter 19

Express/Rygene - Lillesand 5-1

02.09: A-laget

Rygene - Birkenes 2-4