A-LAGET 1940-1949

1945

Kretsserie A Midtre avdeling

Torsdag

09.08

H

Fjell-Stokken

1-4

 

Torsdag

23.08

H

Froland

2-1

 

Lørdag

01.09

B

ABK

2-7

 

Fredag

14.09

B

Trauma

1-5

 

Søndag

16.09

H

Nedenes

1-1

Søyland (str.)

Onsdag

26.09

H

Grane

3-4

 

1.

Fjell-Stokken

6

6

0

0

30-07

12

2.

ABK

5

4

0

1

22-08

8

3.

Trauma

6

3

0

3

18-22

6

4.

Nedenes

6

2

1

3

17-16

5

5.

Grane

5

2

0

3

8-11

4

6.

Rygene

6

1

1

4

10-22

3

7.

Froland

4

0

0

4

4-23

0

1946

1. divisjon avdeling vest

Søndag

12.05

H

Imås

7-2

 

Søndag

19.05

B

Nedenes

1-2

 

Fredag

24.05

H

Trauma

10-4

 

Mandag

03.06

B

Express

2-3

 

Onsdag

12.06

H

Express

0-0

 

Søndag

16.06

H

Lillesand

4-0

 

Lørdag

27.07

B

Jerv B

1-5

 

Torsdag

01.08

H

Jerv B

2-2

 

Onsdag

14.08

H

Nedenes

3-6

 

Søndag

01.09

B

Trauma

0-3

 

Søndag

08.09

B

Lillesand

0-6

 

Søndag

06.10

B

Imås

3-4

 

1.

Nedenes

11

8

2

1

40-25

18

2.

Trauma

12

7

0

5

43-41

14

3.

Express

12

5

3

4

23-25

13

4.

Jerv B

12

4

3

5

29-34

11

5.

Lillesand

12

4

1

7

35-32

9

6.

Imås

11

4

1

6

30-39

9

7.

Rygene

12

3

2

7

33-37

8

1947

Kretsserie B avdeling vest (vårserien)

Fredag

09.05

H

Nidarås

1-3

 

Søndag

18.05

H

Express

2-2

 

Mandag

26.05

B

Froland

5-2

 

Onsdag

28.05

B

Jerv B

0-0

 

 

 

H

Dristug

 

 

 

 

B

Birkenes

4-4

 

 

 

H

Imås

 

 

 

 

H

Lillesand

 

 

1.

Nidarås

8

5

1

2

25-11

11

2.

Jerv B

7

5

1

1

16-14

11

3.

Express

8

4

2

2

28-13

10

4.

Dristug

5

5

0

0

17-14

10

5.

Rygene

5

1

3

1

12-11

5

6.

Birkenes

5

1

1

3

12-18

3

7.

Lillesand

5

1

0

4

9-12

2

8.

Imås

4

0

0

4

9-18

0

9.

Froland

5

0

0

5

5-32

0

1947/48

3. divisjon avdeling vest

Søndag

17.08

B

Lillesand

3-2

 

Søndag

24.08

H

Lillesand

11-0

 

Søndag

31.08

B

Imås

3-0

 

 

 

H

Froland

 

 

 

 

B

Dristug

 

 

 

 

H

Imås

 

 

 

 

B

Froland

 

 

Søndag

12.10

H

Jerv B

3-1

 

Søndag

19.10

B

Jerv B

2-2

 

Søndag

09.05

H

Dristug

5-1

 

Søndag

23.05

H

Birkenes

1-3

 

Søndag

30.05

B

Birkenes

4-2

 

1.

Rygene

12

8

3

1

45-17

19

2.

Jerv B

11

7

2

2

21-11

16

3.

Dristug

12

6

3

3

33-21

15

4.

Birkenes

12

4

1

7

30-32

9

5.

Imås

12

3

3

6

31-41

9

6.

Lillesand

9

2

1

6

15-31

5

7.

Froland

10

1

3

6

14-36

5

1948/49

2. divisjon

Onsdag

04.08

B

ABK

0-4

 

Onsdag

11.08

H

Trauma

0-3

 

Søndag

15.08

B

Trauma

1-3

 

Lørdag

28.08

B

Jerv B

1-1

 

Lørdag

11.09

B

Sørfjell

0-6

 

Søndag

26.09

B

Grane B

0-4

 

Søndag

08.05

H

Sørfjell

0-7

 

Søndag

22.05

H

Grane B

3-1

 

Torsdag

26.05

H

Nedenes

1-1

 

Fredag

03.06

H

ABK

2-2

 

 

 

B

Nedenes

2-4

 

1.

Sørfjell

10

9

1

0

49-06

19

2.

Trauma

10

7

2

1

26-19

16

3.

ABK

10

5

1

4

18-19

11

4.

Nedenes

10

2

3

5

14-17

7

5.

Rygene

10

1

2

7

9-35

4

6.

Grane B

10

1

1

8

15-35

3

 

Jerv B (trukket)

 

 

 

 

 

 

1949/50

3. divisjon avdeling 1

Lørdag

13.08

B

Lillesand

0-5

 

Søndag

21.08

H

Dristug

4-0

 

Søndag

28.08

B

Dristug

4-3

 

Søndag

11.09

H

Froland

4-2

 

Søndag

14.05

B

Froland

 

 

Søndag

28.05

H

Lillesand

 

 

1.

Rygene

4

3

0

1

12-10

6

2.

Froland

5

2

0

3

13-10

4

3.

Lillesand

4

2

0

2

9-08

4

4.

Dristug

4

2

0

3

11-17

4

AKTIVITETER

 

 

RESULTATER

20.10: Gutter 19

Express/Rygene - Torridal 1-1

17.10: Gutter 19

Express/Rygene - Imås 7-2

13.10: A-laget

Øyestad - Rygene 0-1

10.10: Gutter 19

Randesund 2 - Express/Rygene 5-1

09.10: A-laget

Rygene - Trauma 3-0

09.10: Damelaget

Lyngdal - Rygene 1-7

06.10: A-laget

Lillesand - Rygene 1-5

27.09: Jenter 13

Rygene - Vegårshei 7'er 0-6

25.09: Damelaget

Rygene - Donn 1-1

23.09: A-laget

Hånes - Rygene 7-1

20.09: Damelaget

Express - Rygene 1-1

20.09: Jenter 13

Gjerstad - Rygene 2-0

20.09: Gutter 19

Express/Rygene - Våg 2 4-4

16.09: A-laget

Rygene - Hisøy 3-2

15.09: Jenter 13

Express - Rygene 5-0

13.09: Jenter 13

Rygene - Lillesand 1 0-0

12.09: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 2-5

11.09: Damelaget

Rygene - Vindbjart 1-1

07.09: Damelaget

Gimletroll 3 - Rygene 3-0

07.09: A-laget

Imås - Rygene 0-2

06.09: Jenter 13:

Torridal - Rygene 1-1

05.09: Gutter 19

Express/Rygene - Lillesand 5-1

02.09: A-laget

Rygene - Birkenes 2-4