A-LAGET 1940-1949

1945

Kretsserie A Midtre avdeling

Torsdag

09.08

H

Fjell-Stokken

1-4

 

Torsdag

23.08

H

Froland

2-1

 

Lørdag

01.09

B

ABK

2-7

 

Fredag

14.09

B

Trauma

1-5

 

Søndag

16.09

H

Nedenes

1-1

Søyland (str.)

Onsdag

26.09

H

Grane

3-4

 

1.

Fjell-Stokken

6

6

0

0

30-07

12

2.

ABK

5

4

0

1

22-08

8

3.

Trauma

6

3

0

3

18-22

6

4.

Nedenes

6

2

1

3

17-16

5

5.

Grane

5

2

0

3

8-11

4

6.

Rygene

6

1

1

4

10-22

3

7.

Froland

4

0

0

4

4-23

0

1946

1. divisjon avdeling vest

Søndag

12.05

H

Imås

7-2

 

Søndag

19.05

B

Nedenes

1-2

 

Fredag

24.05

H

Trauma

10-4

 

Mandag

03.06

B

Express

2-3

 

Onsdag

12.06

H

Express

0-0

 

Søndag

16.06

H

Lillesand

4-0

 

Lørdag

27.07

B

Jerv B

1-5

 

Torsdag

01.08

H

Jerv B

2-2

 

Onsdag

14.08

H

Nedenes

3-6

 

Søndag

01.09

B

Trauma

0-3

 

Søndag

08.09

B

Lillesand

0-6

 

Søndag

06.10

B

Imås

3-4

 

1.

Nedenes

11

8

2

1

40-25

18

2.

Trauma

12

7

0

5

43-41

14

3.

Express

12

5

3

4

23-25

13

4.

Jerv B

12

4

3

5

29-34

11

5.

Lillesand

12

4

1

7

35-32

9

6.

Imås

11

4

1

6

30-39

9

7.

Rygene

12

3

2

7

33-37

8

1947

Kretsserie B avdeling vest (vårserien)

Fredag

09.05

H

Nidarås

1-3

 

Søndag

18.05

H

Express

2-2

 

Mandag

26.05

B

Froland

5-2

 

Onsdag

28.05

B

Jerv B

0-0

 

 

 

H

Dristug

 

 

 

 

B

Birkenes

4-4

 

 

 

H

Imås

 

 

 

 

H

Lillesand

 

 

1.

Nidarås

8

5

1

2

25-11

11

2.

Jerv B

7

5

1

1

16-14

11

3.

Express

8

4

2

2

28-13

10

4.

Dristug

5

5

0

0

17-14

10

5.

Rygene

5

1

3

1

12-11

5

6.

Birkenes

5

1

1

3

12-18

3

7.

Lillesand

5

1

0

4

9-12

2

8.

Imås

4

0

0

4

9-18

0

9.

Froland

5

0

0

5

5-32

0

1947/48

3. divisjon avdeling vest

Søndag

17.08

B

Lillesand

3-2

 

Søndag

24.08

H

Lillesand

11-0

 

Søndag

31.08

B

Imås

3-0

 

 

 

H

Froland

 

 

 

 

B

Dristug

 

 

 

 

H

Imås

 

 

 

 

B

Froland

 

 

Søndag

12.10

H

Jerv B

3-1

 

Søndag

19.10

B

Jerv B

2-2

 

Søndag

09.05

H

Dristug

5-1

 

Søndag

23.05

H

Birkenes

1-3

 

Søndag

30.05

B

Birkenes

4-2

 

1.

Rygene

12

8

3

1

45-17

19

2.

Jerv B

11

7

2

2

21-11

16

3.

Dristug

12

6

3

3

33-21

15

4.

Birkenes

12

4

1

7

30-32

9

5.

Imås

12

3

3

6

31-41

9

6.

Lillesand

9

2

1

6

15-31

5

7.

Froland

10

1

3

6

14-36

5

1948/49

2. divisjon

Onsdag

04.08

B

ABK

0-4

 

Onsdag

11.08

H

Trauma

0-3

 

Søndag

15.08

B

Trauma

1-3

 

Lørdag

28.08

B

Jerv B

1-1

 

Lørdag

11.09

B

Sørfjell

0-6

 

Søndag

26.09

B

Grane B

0-4

 

Søndag

08.05

H

Sørfjell

0-7

 

Søndag

22.05

H

Grane B

3-1

 

Torsdag

26.05

H

Nedenes

1-1

 

Fredag

03.06

H

ABK

2-2

 

 

 

B

Nedenes

2-4

 

1.

Sørfjell

10

9

1

0

49-06

19

2.

Trauma

10

7

2

1

26-19

16

3.

ABK

10

5

1

4

18-19

11

4.

Nedenes

10

2

3

5

14-17

7

5.

Rygene

10

1

2

7

9-35

4

6.

Grane B

10

1

1

8

15-35

3

 

Jerv B (trukket)

 

 

 

 

 

 

1949/50

3. divisjon avdeling 1

Lørdag

13.08

B

Lillesand

0-5

 

Søndag

21.08

H

Dristug

4-0

 

Søndag

28.08

B

Dristug

4-3

 

Søndag

11.09

H

Froland

4-2

 

Søndag

14.05

B

Froland

 

 

Søndag

28.05

H

Lillesand

 

 

1.

Rygene

4

3

0

1

12-10

6

2.

Froland

5

2

0

3

13-10

4

3.

Lillesand

4

2

0

2

9-08

4

4.

Dristug

4

2

0

3

11-17

4

AKTIVITETER

Gutter 19

20.06 kl. 20.30 på Planen

Express/Rygene - Trauma

Gutter 10

21.06 kl. 18.00 på Holviga kunstgress

Jerv 3 - Rygene

Jenter 13

21.06 kl. 18.00 på Planen

Rygene - Myra

Jenter 13

22.06 kl. 18.00 på Planen

Rygene - Gjerstad

A-laget

24.06 kl. 15.00 på Kringla

Froland - Rygene

 

RESULTATER

24.06: A-laget

Froland - Rygene 2-1

22.06: Jenter 13

Rygene - Gjerstad 3-0

21.06: Jenter 13

Rygene - Myra 7-0

20.06: Gutter 19

Express/Rygene - Trauma 1-3

17.06: A-laget

Rygene - Øyestad 1-1

16.06: Damelaget

Gimletroll 2 - Rygene 1-1

14.06: Jenter 13

Lillesand 2 - Rygene 0-1

13.06: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 4-2

12.06: Jenter 13

Lia - Rygene 2-1

09.06: A-laget

Trauma - Rygene 7-1

07.06: Damelaget

Rygene - Lyngdal 2 12-0

06.06: Gutter 19

Express/Rygene - Randesund 2 5-2

05.06: A-laget

Rygene - Hånes 3-2

31.05: Damelaget

Donn - Rygene 7-2

31.05: Jenter 13

Rygene - Vegårshei 7'er 3-1

30.05: Gutter 19

Lillesand - Express/Rygene 4-2

24.05: A-laget

Hisøy - Rygene 0-2

22.05: Damelaget

Rygene - Express 3-2

22.05: Gutter 19

Imås - Express/Rygene 2-5

21.05: Jenter 13

Lillesand 1 - Rygene 0-1

19.05: A-laget

Rygene - Imås 3-5

18.05: Damelaget

Vindbjart - Rygene 4-2

18.05: J 13

Rygene - Birkenes 2 7'er 3-0

15.05: A-laget

Rygene - Lillesand IL 3-0

11.05: A-laget

Birkenes - Rygene 2-0

10.05: G 19

Lia - Express/Rygene 4-6

10.05: J 13

Imås - Rygene 2-4

08.05: Damelaget

Rygene - Gimletroll 3 3-3

03.05: Damelaget

Flekkefjord - Rygene 3-3

03.05: J 13

Rygene - Express 7'er 1-9

02.05: A-laget

Randesund 2 - Rygene 2-3

01.05: J 13

Birkenes 1 - Rygene 8-0