A-LAGET 1930-1939

1933

Arbeiderkretsserie B

Søndag

04.06

H

Nordlys B

9-3

 

Søndag

18.06

B

Stokken B

2-2

 

Torsdag

29.06

B

Hauk B

4-3

 

Lørdag

15.07

B

Torden B

4-1

 

Søndag

30.07

H

Express

4-1

 

Søndag

27.08

H

Libru

8-0

 

Søndag

10.09

H

Dristug B

 

(Dristug stilte ikke opp)

Søndag

17.09

H

Kvikk

 

(Kvikk stilte ikke opp)

Søndag

24.09

B

Varg

 

(Varg stilte ikke opp)

Søndag

01.10

B

Hynnekleiv

5-1

 

1.

Rykene

10

9

1

0

36-11

19

2.

Hynnekleiv

9

6

2

1

27-11

14

3.

Libru

9

5

2

2

31-22

12

4.

Nordlys B

8

4

2

2

28-18

10

5.

Kvikk

9

5

0

4

24-22

10

6.

Hauk B

7

3

1

3

20-25

7

7.

Stokken B

7

2

3

2

8-19

7

8.

Express

7

2

1

4

9-15

5

9.

Torden B

5

1

0

4

7-22

2

10.

Varg B

7

1

0

6

10-35

2

11.

Dristug B

10

0

0

10

0-0

0

1934

Arbeiderkretsserie A

Onsdag

06.06

H

Varg

2-2

 

Onsdag

27.06

H

Nordlys

5-1

 

Søndag

01.07

B

Dristug

5-6

 

Søndag

22.07

H

Hauk

5-2

 

Søndag

02.09

B

Stokken

1-2

 

1.

Dristug

5

4

0

1

37-12

8

2.

Rykene

5

2

1

2

18-13

5

3.

Hauk

5

2

1

2

15-10

5

4.

Stokken

5

2

1

2

14-16

5

5.

Varg

5

1

2

2

7-30

4

6.

Nordlys

5

1

1

3

15-25

3

1935

Arbeiderkretsserie A

Onsdag

15.05

B

Hauk

1-0

Olaf Dalen

Søndag

02.06

H

Risør A.I.L.

5-0

Asbjørn Sørensen 2, Knut Sørensen 2, Gunleif Dalen

Søndag

30.06

B

Dristug

0-4

 

Lørdag

03.08

H

Varg

2-2

Gunleif Dalen, Johan Buflaten (str.)

Torsdag

15.08

B

Stokken

1-5

Asbjørn Sørensen

Onsdag

21.08

H

Varg

1-2

Asbjørn Sørensen

Rykene protesterte da Varg brukte en ulovlig spiller i seriekampen lørdag 3. august, protest ble tatt til følge og omkamp ble berammet på Myrene onsdag 21. august.

Antall spilte kamper for Rykene AIL A-laget 1935 (Serie og treningskamper)

 

Olaf Sørensen 18, Kåre Buflaten 17, Arnt Andersen 16, Gunleif Dalen 16, Kristian Sandberget 16, Asbjørn Sørensen 16, Johan Buflaten 14, Ole Ånonsen 12, Arne Buflaten 10, Knut Sørensen 8, Håkon Pettersen 7, Kåre Fossnes 6, Olaf Dalen 5, Erik Eriksen 4, Nils Stokkedalen 4, Guttorm Buflaten 3, Knut Fossberg 3, Håkon Hansen 3, Lars Auversen 2, Peder Bunkene 2, Rangvald Dalen 2, Kristian Nybo 2, William Olsen 2, Harald Thorsen 2, Asbjørn Andersen 1, Arne Hansen 1, Kåre Hansen 1, Karl Klemetsen 1, Ingvar Kristiansen 1, Nils Nilsen 1, Aanon Sandberget 1, Gjeruld Øiestad 1

1.

Hauk

5

4

0

1

13-04

8

2.

Dristug

5

4

0

1

12-06

8

3.

Varg

5

2

1

2

10-17

5

4.

Stokken

5

2

0

3

13-08

4

5.

Rykene

5

2

0

3

8-11

4

6.

Risør AIL

5

0

1

4

3-13

1

1936

Arbeiderkretsserie A

Søndag

10.05

H

Myrene

0-2

 

Mandag

25.05

H

Hauk

1-6

 

Søndag

07.06

B

Stokken

1-3

 

Søndag

19.07

B

Dristug

 

(Rykene trakk seg)

Søndag

02.08

B

Varg

 

(Rykene trakk seg)

1.

Hauk

5

5

0

0

18-08

10

2.

Myrene

5

4

0

1

10-07

8

3.

Varg

5

3

0

2

7-05

6

4.

Dristug

5

2

0

3

7-09

4

5.

Stokken

5

1

0

4

11-15

2

6.

Rykene

5

0

0

5

2-11

0

1937

Arbeiderkretsserie B (rene lag)

Søndag

23.05

H

Express

 

(Express trakk seg)

Søndag

30.05

B

Risør A.I.L

4-1

 

1.

Rykene

2

2

0

0

4-1

4

2.

Express

1

0

0

1

0-1

0

3.

Risør AIL

1

0

0

1

1-4

0

1938

Arbeiderkretsserie A

Søndag

08.05

B

Myrene

1-3

 

Søndag

15.05

H

Varde

4-2

 

Søndag

12.06

B

Stokken

1-2

 

 

 

B

Hauk

 

(Rykene trakk seg)

1.

Myrene

4

4

0

0

14-05

8

2.

Hauk

4

3

0

1

5-04

6

3.

Stokken

4

2

0

2

9-07

4

4.

Rykene

4

1

0

3

6-07

2

5.

Varde

4

0

0

4

7-18

0

1939

Arbeiderkretsserie A

Tirsdag

30.04

H

Kragerø A.I.L.

1-9

 

Søndag

07.05

B

Drangedal A.I.L.

2-10

 

Søndag

14.05

H

Arild

1-4

 

Torsdag

18.05

H

Drangedal A.I.L.

0-2

 

Søndag

21.05

B

Nordlys

1-2

 

Søndag

28.05

B

Arild

1-3

 

Søndag

04.06

H

Nordlys

4-2

 

Søndag

18.06

H

Stokken

1-4

 

Søndag

02.07

B

Kragerø A.I.L.

 

(Rykene trakk seg)

Mandag

17.07

B

Stokken

1-3

 

1.

Drangedal AIL

8

5

2

1

27-20

12

2.

Arild

8

5

1

2

21-09

11

3.

Stokken

9

5

1

3

23-18

11

4.

Kragerø AIL

7

4

2

1

30-12

10

5.

Nordlys

6

1

0

5

7-22

2

6.

Rykene

10

1

0

9

12-39

2

AKTIVITETER

 

 

RESULTATER

20.10: Gutter 19

Express/Rygene - Torridal 1-1

17.10: Gutter 19

Express/Rygene - Imås 7-2

13.10: A-laget

Øyestad - Rygene 0-1

10.10: Gutter 19

Randesund 2 - Express/Rygene 5-1

09.10: A-laget

Rygene - Trauma 3-0

09.10: Damelaget

Lyngdal - Rygene 1-7

06.10: A-laget

Lillesand - Rygene 1-5

27.09: Jenter 13

Rygene - Vegårshei 7'er 0-6

25.09: Damelaget

Rygene - Donn 1-1

23.09: A-laget

Hånes - Rygene 7-1

20.09: Damelaget

Express - Rygene 1-1

20.09: Jenter 13

Gjerstad - Rygene 2-0

20.09: Gutter 19

Express/Rygene - Våg 2 4-4

16.09: A-laget

Rygene - Hisøy 3-2

15.09: Jenter 13

Express - Rygene 5-0

13.09: Jenter 13

Rygene - Lillesand 1 0-0

12.09: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 2-5

11.09: Damelaget

Rygene - Vindbjart 1-1

07.09: Damelaget

Gimletroll 3 - Rygene 3-0

07.09: A-laget

Imås - Rygene 0-2

06.09: Jenter 13:

Torridal - Rygene 1-1

05.09: Gutter 19

Express/Rygene - Lillesand 5-1

02.09: A-laget

Rygene - Birkenes 2-4