JENTER 15 2019


SERIEKAMPER VÅR

Mandag

08.04

18.30

HÅNES - RYGENE

Solvika kunstgress

0-0

Torsdag

02.05

19.00

TORRIDAL 1 - RYGENE

Hommeren

2-2

Torsdag

09.05

18.00

RYGENE - GRANE/MYRA

Planen

2-0

Torsdag

16.05

20.15

GIMLETROLL 2 - RYGENE

Prestheia kunstgress

3-0

Torsdag

23.05

18.00

RYGENE - IMÅS

Planen

1-1

Torsdag

06.06

18.00

RYGENE - VEGÅRSHEI 7er

Planen

1-4

Torsdag

13.06

18.00

TRAUMA/SØRFJELL - RYGENE

Hove kunstgress

0-5

Torsdag

20.06

18.00

RYGENE - EXPRESS

Planen

1-3

TABELL JENTER 15, 2 DIVISJON AVDELING 1 VÅR

1.

Express

8

8

0

0

36  -5

24

2.

Imås

8

6

1

1

25-  7

19

3.

Hånes

8

4

2

3

17-  8

14

4.

Vegårshei 7'er

8

4

0

4

22-16

12

5.

Torridal 1

8

3

1

4

24-15

10

6.

Grane/Myra

8

3

1

4

15-19

10

7.

Rygene

8

2

3

3

12-13

9

8.

Gimletroll 2

8

2

0

6

13-23

6

9.

Trauma/Sørfjell

8

0

0

8

0-58

0

AKTIVITETER

Mandag 12/8 kl 20.00: B-laget

Stuenes stadion

Sørfjell - Rygene 2

Onsdag 12/8 kl 19.30: Damelaget

Planen

Rygene - Våg

Torsdag 15/8 kl 18.00: Jenter 15

Birkenesparken

Birkenes - Rygene

Lørdag 17/8 kl 13.00: A-laget

Planen

Rygene - Froland


RESULTATER

17.08: A-laget

Rygene - Froland 2-2

15.08: Jenter 15

Birkenes - Rygene 4-1

14.08: Damelaget

Rygene - Våg 3-1

12.08: B-laget

Sørfjell - Rygene 2  4-3

09.08: A-laget

Imås - Rygene 2-5

27.06: A-laget

Rygene - Birkenes 8-1

20.06: B-laget

Lia - Rygene 2  3-7

20.06: Jenter 15

Rygene - Express 1-3

19.06: Damelaget

Rygene - Gimletroll 3  2-0

17.06: Damelaget

Rygene - MK 11-0

13.06: B-laget

Rygene 2 - Lillesand 2  14-5

13.06: Jenter 15

Trauma/Sørfjell - Rygene 0-5

12.06: Damelaget

Våg - Rygene 0-1

10.06: B-laget

Express 2 - Rygene 2  3-3

06.06: Jenter 15

Rygene - Vegårshei 7'er  1-4

05.06: Damelaget

Rygene - Gimletroll 2  5-1

04.06: A-laget

Øyestad - Rygene 0-5

31.05: A-laget

Birkenes - Rygene 0-5

29.05: Damelaget

Søgne - Rygene 0-12

25.05: A-laget

Rygene - Risør 5-2

23.05: B-laget

Rygene - Eidekameratene 13-0

23.05: Jenter 15

Rygene -Imås 1-1

16.05: Jenter 15

Gimletroll 2 - Rygene 3-0

15.05: B-laget

Øyestad 2 - Rygene 2

15.05: Damelaget

Randesund/Amazon 2 - Rygene 0-1

09.05: B-laget

Rygene 2 - Imås 2  3-9

09.05: Jenter 15

Rygene - Grane/Myra 4-0

03.05: A-laget

Trauma - Rygene 4-0

03.05: Jenter 15

Torridal 1 - Rygene 2-2

30.04: Damelaget

Birkenes - Rygene 0-4

27.04: A-laget

Rygene - Lillesand 6-2

27.04: Damelaget

Rygene - Lyngdal 3-2

24.04: B-laget

Trauma 2 - Rygene 2  11-1

13.04: A-laget

Froland - Rygene 1-0

10.04: B-laget

Rygene 2 - Sørfjell 4-8

10.04: Damelaget

Kvinesdal - Rygene 2-6

08.04: Jenter 15

Hånes - Rygene 0-0

06.04: A-laget

Rygene - Imås 3-0

06.04: Damelaget

Rygene - Vindbjart 6-1

03.04: Damelaget

Sørfjell/Risør - Rygene 1-1

30.03: A-laget

Rygene - Birkenes 11-1

13.03: A-laget

Imås - Rygene 2-4

07.03: A-laget

Øyestad - Rygene 3-2

03.03: Damelaget

Rygene - Gimletroll 1-5

09.02: A-laget

Drangedal - Rygene 3-2

08.02: A-laget

Ulefoss/Skade - Rygene 3-4

24.01: A-laget

Rygene - Just 2-1