GUTTER 19 2017

 

SERIEKAMPER VÅR

Tirsdag

18.04

19.30

LIA 2 - EXPRESS/RYGENE

Vik kunstgress

3-4

Tirsdag

25.04

19.30

EXPRESS/RYGENE - GRANE 1

OSM kunstgress

1-3

Søndag

30.04

16.00

EXPRESS/RYGENE - HISØY 2

Planen

6-0

Onsdag

10.05

19.30

LIA 1 - EXPRESS/RYGENE

Trollkjærra

4-6

Mandag

22.05

19.30

IMÅS - EXPRESS/RYGENE

PS Anlegg Arena

2-5

Tirsdag

30.05

19.30

LILLESAND - EXPRESS/RYGENE

Lillesand kunstgress

4-2

Tirsdag

06.06

19.30

EXPRESS/RYGENE - RANDESUND 3

OSM kunstgress

5-2

Tirsdag

13.06

19.30

SØRFJELL - EXPRESS/RYGENE

Eydehavn gress

4-2

Tirsdag

20.06

20.30

EXPRESS/RYGENE - TRAUMA

Planen

1-3

SERIETABELL GUTTER 19, 2. DIVISJON AVDELING 1 VÅR

1.

Lillesand

9

9

0

0

65-13

27

2.

Trauma

9

7

1

1

47-15

22

3.

Express/Rygene

9

5

0

4

32-25

15

4.

Sørfjell

9

3

3

3

21-28

12

5.

Imås

9

3

2

4

29-38

11

6.

Lia 1

9

3

1

5

34-40

10

7.

Randesund 3

9

3

1

5

25-42

10

8.

Lia 2

9

3

0

6

29-51

9

9.

Grane

9

2

2

5

21-28

8

10.

Hisøy 2

9

1

2

6

19-42

5

SERIEKAMPER HØST

Onsdag

16.08

19.30

TRAUMA - EXPRESS/RYGENE

Hove kunstgress

3-2

Tirsdag

29.08

18.15

FARSUND 1 - RYGENE

Sp. Sør Arena

4-2

Tirsdag

05.09

19.30

EXPRESS/RYGENE - LILLESAND

Planen

5-1

Tirsdag

12.09

17.30

SØRFJELL - EXPRESS/RYGENE

Eydehavn gress

2-5

Tirsdag

19.09

20.00

EXPRESS/RYGENE - VÅG 2

OSM

4-4

Tirsdag

10.10

20.00

RANDESUND 2 - EXPRESS/RYGENE

Sukkevann kunstgress

5-1

Tirsdag

17.10

19.30

EXPRESS/RYGENE - IMÅS

OSM

.7-2

Fredag

20.10

18.00

EXPRESS/RYGENE - TORRIDAL

Planen

1-1

SERIETABELL GUTTER 19, 2. DIVISJON AVDELING 3 HØST

1.

Lillesand

8

7

0

1

42-8

21

2.

Torridal

8

4

2

2

15-16

14

3.

Trauma

8

4

0

4

28-14

12

4.

Randesund 2

8

4

0

4

24-22

12

5.

Express/Rygene

8

3

2

3

27-22

11

6.

Farsund 1

8

3

2

3

23-28

11

7.

Sørfjell

8

3

1

4

17-23

10

8.

Imås

8

2

1

5

15-32

7

9.

Våg 2

8

1

2

5

19-45

5

SPILLERSTALL 2017

 

Mads Tønnesøl

Adrian Flaten Sunde

Jwan Ahmad Yones

Andreas Jensen

Atle Larsen

Mats Øvrebø Sannæs

Adrian Madsen

Aleksander Johansen

Benjamin Stiansen

Richard Lilleødegård

Sebastian Wilson

Ole Steine Olsen

Adolpe Kininga

Robin Dalen

 

 

AKTIVITETER

 

 

RESULTATER

20.10: Gutter 19

Express/Rygene - Torridal 1-1

17.10: Gutter 19

Express/Rygene - Imås 7-2

13.10: A-laget

Øyestad - Rygene 0-1

10.10: Gutter 19

Randesund 2 - Express/Rygene 5-1

09.10: A-laget

Rygene - Trauma 3-0

09.10: Damelaget

Lyngdal - Rygene 1-7

06.10: A-laget

Lillesand - Rygene 1-5

27.09: Jenter 13

Rygene - Vegårshei 7'er 0-6

25.09: Damelaget

Rygene - Donn 1-1

23.09: A-laget

Hånes - Rygene 7-1

20.09: Damelaget

Express - Rygene 1-1

20.09: Jenter 13

Gjerstad - Rygene 2-0

20.09: Gutter 19

Express/Rygene - Våg 2 4-4

16.09: A-laget

Rygene - Hisøy 3-2

15.09: Jenter 13

Express - Rygene 5-0

13.09: Jenter 13

Rygene - Lillesand 1 0-0

12.09: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 2-5

11.09: Damelaget

Rygene - Vindbjart 1-1

07.09: Damelaget

Gimletroll 3 - Rygene 3-0

07.09: A-laget

Imås - Rygene 0-2

06.09: Jenter 13:

Torridal - Rygene 1-1

05.09: Gutter 19

Express/Rygene - Lillesand 5-1

02.09: A-laget

Rygene - Birkenes 2-4