JENTER 13 2017

 

SERIEKAMPER VÅR

Mandag

01.05

18.00

BIRKENES 1 - RYGENE

Birkenesparken

8-0

Onsdag

03.05

18.00

RYGENE - EXPRESS 7'er

Planen

1-9

Onsdag

10.05

18.00

IMÅS - RYGENE

PS Anlegg Arena

2-4

Torsdag

18.05

18.00

RYGENE - BIRKENES 2 7'er

Planen

3-0

Søndag

21.05

15.00

LILLESAND 1 - RYGENE

Lillesand kunstgress

0-1

Onsdag

31.05

18.00

RYGENE - VEGÅRSHEI 7'er

Planen

3-1

Mandag

12.06

18.00

LIA - RYGENE

Trollkjærra

2-1

Onsdag

14.06

18.00

LILLESAND 2 - RYGENE

Lillesand kunstgress

0-1

Onsdag

21.06

18.00

RYGENE - MYRA

Planen

7-0

Torsdag

22.06

18.00

RYGENE - GJERSTAD

Planen

3-0

TABELL JENTER 13 9'er 2 DIVISJON AVDELING 1 VÅR

1.

Imås

10

8

1

1

35-12

25

2.

Birkenes 1

10

8

0

2

41- 9

24

3.

Express 7'er

10

7

1

2

44- 9

22

4.

Vegårshei 7'er

10

7

0

3

38-24

21

5.

Rygene

10

7

0

3

24-22

21

6.

Lia

10

4

0

6

23-22

12

7.

Lillesand 2

10

3

2

5

20-26

11

8.

Birkenes 2 7'er

10

3

1

6

22-29

10

9.

Gjerstad

10

3

1

6

10-30

10

10.

Lillesand 1

10

1

0

9

7-26

3

11.

Myra

10

0

2

8

4-59

2

SERIEKAMPER HØST

Onsdag

16.08

18.00

OTRA- RYGENE

Evje kunstgress

3-1

Onsdag

23.08

18.00

RYGENE - HÅNES 1

Planen

0-2

Onsdag

30.08

18.00

RYGENE -LIA

Planen

0-0

Onsdag

06.09

18.15

TORRIDAL - RYGENE

Hommeren gress

1-1

Onsdag

13.09

18.00

RYGENE - LILLESAND 1

Planen

 

Fredag

15.09

18.00

EXPRESS - RYGENE

OSM

 

Onsdag

20.09

18.00

GJERSTAD - RYGENE

Fiane kunstgress

 

Onsdag

27.09

18.00

RYGENE - VEGÅRSHEI 7'ER

Planen

.

AKTIVITETER

Gutter 19

19.09 kl. 20.00 på OSM kunstgress

Express/Rygene - Våg 2

Gutter 10

20.09 kl. 18.00 på Hisøy kunstgr.

Hisøy 3 - Rygene

Jenter 13

20.09 kl. 18.00 på Fiane kunstgress

Gjerstad - Rygene

Damelaget

20.09 kl. 19.30 OSM kunstgress

Express - Rygene

A-laget

23.09 kl. 15.00 på Solvika kunstgress

Hånes - Rygene

 

RESULTATER

16.09: A-laget

Rygene - Hisøy 3-2

12.09: Gutter 19

Sørfjell - Express/Rygene 2-5

11.09: Damelaget

Rygene - Vindbjart 1-1

07.09: Damelaget

Gimletroll 3 - Rygene 3-0

07.09: A-laget

Imås - Rygene 0-2

06.09: Jenter 13:

Torridal - Rygene 1-1

05.09: Gutter 19

Express/Rygene - Lillesand 5-1

02.09: A-laget

Rygene - Birkenes 2-4

30.08: Gutter 19

Farsund 1 - Express/Rygene 4-2

30.08: Jenter 13

Rygene - Lia 0-0

28.08: Damelaget

Rygene - Flekkefjord 1-2

23.08: Damelaget

Randesund 2 - Rygene 0-1

23.08: Jenter 13

Rygene - Hånes 1 0-2

21.08: A-laget

Rygene - Randesund 2 7-3

16.08: Damelaget

Våg/Torridal - Rygene 5-1

16.08: Gutter 19

Trauma - Express/Rygene 3-2

16.08: Jenter 13

Otra - Rygene 3-1

14.08: Damelaget

Rygene - Lillesand/Amazon 2 1-3

12.08: A-laget

Risør - Rygene 2-6

09.08: A-laget

Rygene - Donn 2 2-2